Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 19.6.18 | 18:15 | BECH | Tycho de Brahe SUP Starci na chmelu SUP B | 11. | 1:5 |
Út 19.6.18 | 17:45 | MIKU3 | Úderka Žižkov SUP SG Malešice | 11. | 0:4 |
Út 19.6.18 | 17:45 | ZABEH | Stará Garda SUP Bítovská SUP | 11. | 3:1 |
Út 19.6.18 | 17:45 | MIKU2 | SuperNova L.F.C. Vibromax 2012 | 11. | 0:5 |
Út 19.6.18 | 17:45 | MIKU1 | Endoprotéza Blesk VK SUP | 11. | 2:3 |
St 6.6.18 | 19:30 | STOD | Blesk VK SUP Koliba F.C.V. | 10. | 3:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SG Malešice | 10 | 8 | 1 | 1 | 47:18 | 17 |
2. | Blesk VK SUP | 10 | 7 | 2 | 1 | 42:20 | 16 |
3. | Úderka Žižkov SUP | 10 | 8 | 0 | 2 | 33:18 | 16 |
4. | Bítovská SUP | 10 | 6 | 0 | 4 | 41:31 | 12 |
5. | Stará Garda SUP | 10 | 5 | 1 | 4 | 26:24 | 11 |
6. | Koliba F.C.V. | 10 | 4 | 3 | 3 | 20:22 | 11 |
7. | Starci na chmelu SUP B | 10 | 4 | 1 | 5 | 26:31 | 9 |
8. | Endoprotéza | 10 | 4 | 0 | 6 | 26:32 | 8 |
9. | Tycho de Brahe SUP | 10 | 2 | 2 | 6 | 22:28 | 6 |
10. | Vibromax 2012 | 10 | 1 | 2 | 7 | 20:31 | 4 |
11. | SuperNova L.F.C. | 10 | 0 | 0 | 10 | 10:58 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 19.3.18 | 17:00, 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP |
St 21.3.18 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Úderka Žižkov SUP |
Po 26.3.18 | 19:00, 20:15 | P3 | Blesk VK SUP |
St 4.4.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Starci na chmelu SUP B |
Po 9.4.18 | 17:00, 18:15 | HANSP | Tycho de Brahe SUP |
St 11.4.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER3 | Endoprotéza |
Po 16.4.18 | 17:00, 18:15 | HANSP | Vibromax 2012 |
St 25.4.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Starci na chmelu SUP B |
Po 30.4.18 | 19:00, 20:15 | METE1 | Úderka Žižkov SUP |
Út 1.5.18 | 19:00, 20:15 | MIKU4 | Blesk VK SUP |
Čt 3.5.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | KORAB | Endoprotéza |
Čt 3.5.18 | 19:30, 20:45 | CESMI | SG Malešice |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Michal Stejskal | Rokoska SUP | 20 |
2. | Tomáš Andrle | Pražačka seniors A | 18 |
3. | Václav Jebousek | Úderka Žižkov SUP | 15 |
4. | Martin Jeřábek | Bítovská SUP | 13 |
5. | Jaromír Vydra | Damned CF SUP | 13 |
6. | Robert Hlubuček | Bítovská SUP | 11 |
7. | Tomáš Hrdý | Endoprotéza | 10 |
8. | Pavel Motl | SG Malešice | 8 |
9. | František Fencl | Blesk VK SUP | 7 |
10. | Martin Rákosník | SG Malešice | 7 |
11. | Jan Choura | Bítovská SUP | 7 |
12. | Marcel Bumbalík | Blesk VK SUP | 6 |
13. | Pavel Fiala | Tycho de Brahe SUP | 6 |
14. | Václav Culka | Koliba F.C.V. | 6 |
15. | Pavel Mráz | Vibromax 2012 | 6 |
16. | Jiří Kesner | Stará Garda SUP | 6 |
17. | Jan Gregorec | Starci na chmelu SUP B | 6 |
18. | Jiří Vácha | Endoprotéza | 5 |
19. | Ivo Lehovec | Blesk VK SUP | 5 |
20. | Otakar Ditz | Tycho de Brahe SUP | 4 |