Rozpis pískání, 3. liga, skupina B

SuperNova L.F.C.

Út 30.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 30.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 30.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 21.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 21.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 21.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Koliba F.C.V.

Čt 1.11. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 1.11. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 1.11. 20:15 Mikulova MIKU4
Ne 2.12. 10:00 Stodůlky Sokol STOD

Tycho de Brahe SUP

Čt 20.9. 19:00 Pražačka P3
Čt 20.9. 20:15 Pražačka P3
Po 22.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 22.10. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 12.11. 19:00 Pražačka P1
Po 12.11. 20:15 Pražačka P1

Endoprotéza

Ne 7.10. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 7.10. 17:30 Hanspaulka HANSP
Pa 16.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 16.11. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 3.12. 19:00 Pražačka P2
Po 3.12. 20:15 Pražačka P2

Bítovská SUP

Po 8.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 8.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 8.10. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 12.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 12.11. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 12.11. 20:30 Malešice AFK MALES

Vibromax 2012

Ne 23.9. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 23.9. 12:30 Tempo FC TEMPO
Po 22.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 22.10. 19:15 Hrabákova HRAB1
Po 12.11. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 12.11. 19:15 Hrabákova HRAB1

Úderka Žižkov SUP

Pa 2.11. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 2.11. 20:00 Tempo FC TEMPO
St 21.11. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 21.11. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Stará Garda SUP

Út 2.10. 19:00 Pražačka P1
Út 2.10. 20:15 Pražačka P1
Ne 11.11. 16:15 Pražačka P2
Ne 11.11. 17:30 Pražačka P2
Út 4.12. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 4.12. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Blesk VK SUP

Pa 19.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 19.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 5.11. 19:00 Pražačka P2
Po 5.11. 20:15 Pražačka P2

Starci na chmelu SUP B

St 24.10. 18:00 Zákostelní ZAK
St 24.10. 19:15 Zákostelní ZAK
St 24.10. 20:30 Zákostelní ZAK
St 7.11. 18:00 Zákostelní ZAK
St 7.11. 19:15 Zákostelní ZAK
St 7.11. 20:30 Zákostelní ZAK

SG Malešice

Út 11.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 11.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 9.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 9.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP