Seznam týmů, 3. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Bítovská SUP červeno-černá
Starci na chmelu SUP B červeno-bílá, oranžová
SG Malešice černo-bílá, zelená
Vibromax 2012 černo-bílá, fialovo-bílá
Blesk VK SUP modrá, žluto-modrá
Koliba F.C.V. žlutá
Endoprotéza zelená, rudá
SuperNova L.F.C. červeno-modrá, žlutá
Úderka Žižkov SUP rudá, modrá
Tycho de Brahe SUP bílá, oranžová
Stará Garda SUP černo-bílá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
SG MalešiceTycho de Brahe SUP Út 20.3. 20:30 MALES
Vibromax 2012Úderka Žižkov SUP Út 20.3. 20:45 STOD
Koliba F.C.V.Endoprotéza St 21.3. 19:30 STOD
Starci na chmelu SUP BStará Garda SUP St 21.3. 19:30 BECH
Blesk VK SUPSuperNova L.F.C. Čt 22.3. 20:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Stará Garda SUPSG Malešice Po 26.3. 20:45 DEKAN
Bítovská SUPStarci na chmelu SUP B Út 27.3. 19:00 ZABEH
Tycho de Brahe SUPVibromax 2012 Út 27.3. 19:30 STOD
SuperNova L.F.C.Koliba F.C.V. St 28.3. 19:30 STOD
Úderka Žižkov SUPBlesk VK SUP St 28.3. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
SG MalešiceBítovská SUP Út 3.4. 19:00 ZABEH
Blesk VK SUPTycho de Brahe SUP St 4.4. 19:00 METE2
Koliba F.C.V.Úderka Žižkov SUP St 4.4. 19:30 STOD
EndoprotézaSuperNova L.F.C. Čt 5.4. 19:30 ARIT
Vibromax 2012Stará Garda SUP Čt 3.5. 18:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Bítovská SUPVibromax 2012 Út 10.4. 19:00 ZABEH
Starci na chmelu SUP BSG Malešice Út 10.4. 19:30 BECH
Tycho de Brahe SUPKoliba F.C.V. St 11.4. 19:30 STOD
Stará Garda SUPBlesk VK SUP Čt 12.4. 18:15 DEKAN
Úderka Žižkov SUPEndoprotéza Čt 12.4. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Blesk VK SUPBítovská SUP Út 17.4. 19:00 ZABEH
Vibromax 2012Starci na chmelu SUP B Út 17.4. 19:30 STOD
Koliba F.C.V.Stará Garda SUP St 18.4. 19:30 STOD
EndoprotézaTycho de Brahe SUP St 18.4. 20:15 MIKU3
SuperNova L.F.C.Úderka Žižkov SUP Čt 19.4. 18:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Tycho de Brahe SUPSuperNova L.F.C. Út 24.4. 18:00 HRAB3
Bítovská SUPKoliba F.C.V. Út 24.4. 19:00 ZABEH
Starci na chmelu SUP BBlesk VK SUP Út 24.4. 19:30 BECH
SG MalešiceVibromax 2012 Út 24.4. 20:45 STOD
Stará Garda SUPEndoprotéza Čt 26.4. 18:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
EndoprotézaBítovská SUP Út 8.5. 19:00 ZABEH
Koliba F.C.V.Starci na chmelu SUP B St 9.5. 19:30 STOD
SuperNova L.F.C.Stará Garda SUP Čt 10.5. 18:15 DEKAN
Úderka Žižkov SUPTycho de Brahe SUP Pa 11.5. 18:15 HOSTI
Blesk VK SUPSG Malešice Pa 11.5. 19:30 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Bítovská SUPSuperNova L.F.C. Út 15.5. 19:00 ZABEH
SG MalešiceKoliba F.C.V. Út 15.5. 19:15 MOTO3
Starci na chmelu SUP BEndoprotéza Út 15.5. 19:30 BECH
Vibromax 2012Blesk VK SUP Út 15.5. 20:45 STOD
Stará Garda SUPÚderka Žižkov SUP Čt 17.5. 18:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Úderka Žižkov SUPBítovská SUP Út 29.5. 19:00 ZABEH
SuperNova L.F.C.Starci na chmelu SUP B Út 29.5. 19:30 BECH
Koliba F.C.V.Vibromax 2012 St 30.5. 19:30 STOD
Tycho de Brahe SUPStará Garda SUP Čt 31.5. 18:15 DEKAN
EndoprotézaSG Malešice Čt 31.5. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
SG MalešiceSuperNova L.F.C. Út 5.6. 18:00 STER3
Bítovská SUPTycho de Brahe SUP Út 5.6. 19:00 ZABEH
Starci na chmelu SUP BÚderka Žižkov SUP Út 5.6. 19:30 BECH
Vibromax 2012Endoprotéza Út 5.6. 20:45 STOD
Blesk VK SUPKoliba F.C.V. St 6.6. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Stará Garda SUPBítovská SUP Út 19.6. 17:45 ZABEH
Úderka Žižkov SUPSG Malešice Út 19.6. 17:45 MIKU3
SuperNova L.F.C.Vibromax 2012 Út 19.6. 17:45 MIKU2
EndoprotézaBlesk VK SUP Út 19.6. 17:45 MIKU1
Tycho de Brahe SUPStarci na chmelu SUP B Út 19.6. 18:15 BECH