7. Starci na chmelu SUP B 10 4 1 5 26:31 9

Čt 31.5.18 17:45 MIKU2 Lisako A VSK MFF UK Praha VET A   (VL2B)
Čt 31.5.18 19:00 MIKU2 Kolotouš FC SUP Trops 1.SK SUP   (SVL3C)
Čt 31.5.18 20:15 MIKU2 Sporčestr City FC Opatoff A K   (HL5F)
Út 19.6.18 19:00 METE2 Real Praha A FC 1869   (HL7D)
Út 19.6.18 20:15 METE2 A - klub 90 Junior Motol   (HL7B)

6. 6. 18 19:30 STOD Blesk VK SUP Koliba F.C.V. 10. 3:3 (0:2)
Hosté si vytvořili třígólový náskok a dlouho je držel gólman. Domácí srovnali deset sekund před koncem. Zasloužená remíza. Vostatek
Blesk VK SUP Koliba F.C.V.
Evžen Krajina – Tomáš Andrle, Marcel Bumbalík, Oldřich Dokoupil, Ivo Lehovec, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila vs Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Stanislav Strnad, Tomáš Zyta
52., 54. Tomáš Andrle
60. Marcel Bumbalík
9. Zdeněk Dražík
30. Vladimír Sadílek
48. Václav Culka
35. Vladimír Karban
30. 5. 18 19:30 STOD Koliba F.C.V. Vibromax 2012 9. 1:1 (1:0)
Utkání odehrané v přátelském duchu, bez nervů a v pohodě. Janča
Koliba F.C.V. Vibromax 2012
Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Zdeněk Jeřábek, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Stanislav Strnad, Tomáš Zyta vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Zetek, Jiří Zimmer
30. Zdeněk Dražík 35. Vladimír Freml
15. 5. 18 19:15 MOTO3 SG Malešice Koliba F.C.V. 8. 5:1 (3:1)
Utkání hráno v poklidném duchu, kdy tým z Malešic byl po celou dobu lepší a zaslouženě vyhrál. Jan Lanhaus, Adam Löffelmann
SG Malešice Koliba F.C.V.
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Pavel Motl, Josef Müller, Filip Novák, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Tomáš Zyta
6., 21., 35. Pavel Motl
20., 55. Michal Stejskal
25. Vladimír Sadílek
9. 5. 18 19:30 STOD Koliba F.C.V. Starci na chmelu SUP B 7. 2:1 (2:1)
Krásné fotbalové utkání rozhodly branky vstřelené v prvním poločase. V něm byl zkušený tým Koliby lepší. Husák
Koliba F.C.V. Starci na chmelu SUP B
Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Zdeněk Jeřábek, Václav Jozífek, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Tomáš Zyta vs Jaroslav Skála – Jan Gregorec, Jan Hobík, Petr Jambor, František Kotouček, Lukáš Lebr, Michal Šůcha, Petr Zach
9. Jiří Majer
24. Václav Culka
10. Michal Šůcha
24. 4. 18 19:00 ZABEH Bítovská SUP Koliba F.C.V. 6. 6:0 (2:0)
Jednoznačné utkání, které se rozhodlo v druhé půli, kdy tým Bítovská vstřelil tři góly v rozmezí čtyř minut. Jan Turínek, Štěpán Tikovský
Bítovská SUP Koliba F.C.V.
Stanislav Kasa – Jan Choura, Karel Filip, Robert Hlubuček, Martin Jeřábek, Miloš Kršek, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma vs Petr Podhůrský – Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Jiří Majer, Stanislav Strnad, Tomáš Zyta
12., 49. Jan Choura
22., 46., 58. Robert Hlubuček
48. Martin Jeřábek
18. 4. 18 19:30 STOD Koliba F.C.V. Stará Garda SUP 5. 1:0 (0:0)
Pohledné utkání, ve kterém zvítězilo šťastnější mužstvo Koliba. Stará garda neproměnila žádnou šanci.
Koliba F.C.V. Stará Garda SUP
Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Zdeněk Jeřábek, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Tomáš Zyta vs Bohumil Karafiát – Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Tomáš Vodička
41. Václav Culka
11. 4. 18 19:30 STOD Tycho de Brahe SUP Koliba F.C.V. 4. 2:2 (1:0)
Dobré, dramatické utkání, hrané v dobrém tempu, skončilo zaslouženou remízou.
Tycho de Brahe SUP Koliba F.C.V.
Jaroslav Pilecký – Pavel Fiala, Hana Filipová, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Zdeněk Jeřábek, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Tomáš Zyta
10. Pavel Fiala
33. Karel Vodička
40., 43. Václav Culka
4. 4. 18 19:30 STOD Koliba F.C.V. Úderka Žižkov SUP 3. 1:2 (0:1)
Moc pěkné utkání s nasazením a bojovností obou týmů.
Koliba F.C.V. Úderka Žižkov SUP
Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Zdeněk Jeřábek, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Milan Tošnar, Tomáš Zyta vs Pavel Fligl – Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Luboš Kubelka, Pavel Řezáč, Luboš Rudiš, Josef Skopal, Jaromír Vydra
56. Václav Culka 18. Jaromír Vydra
37. Václav Jebousek
28. 3. 18 19:30 STOD SuperNova L.F.C. Koliba F.C.V. 2. 0:6 (0:0)
Utkání bylo předčasně ukončeno v 2. minutě po zranění dvou hráčů domácích. Boubín
SuperNova L.F.C. Koliba F.C.V.
Tomáš Mládek – Pavel Čihák, Jan Kroj, Pavel Rajský, Pavel Soukup vs Miroslav Kos – Zdeněk Dražík, Zdeněk Jeřábek, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Tomáš Zyta
21. 3. 18 19:30 STOD Koliba F.C.V. Endoprotéza 1. 3:2 (1:2)
Poklidné utkání plné zajímavých náznaků souhry se šťastnějším koncem pro domácí.
Koliba F.C.V. Endoprotéza
Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Zdeněk Jeřábek, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Martin Vaněček, Tomáš Zyta vs Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jiří Nehasil, Jiří Vácha, Jindřich Vich, Karel Wheeler