Po 21.5.18 19:00 P2 Bruins FC Šrot FC   (HL4A)
Po 21.5.18 20:15 P2 Tatra 04 Úderka Žižkov junioři   (HL2A)
Po 11.6.18 18:15 DEKAN Socra SUP Radouč FC B   (SVL2A)
Po 11.6.18 19:30 DEKAN Bohemia AFK Slovan Amatéři   (HL7A)

19. 6. 18 17:45 ZABEH Stará Garda SUP Bítovská SUP 11. 3:1 (2:0)
Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Boubín
Tomáš Geist – Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Tomáš Vodička vs Jiří Fiala – Jan Choura, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Luboš Kašpar, Miloš Kršek, Milan Vošta
5., 28. Tomáš Neuhäusl
60. Václav Kedlický
55. Robert Hlubuček
31. 5. 18 18:15 DEKAN Tycho de Brahe SUP Stará Garda SUP 9. 3:4 (2:1)
Vyrovnané utkání, velmi slušně vedené z obou stran. Domácím patřil začátek obou poločasů, ale nevyšlo jim posledních 10 minut, kdy došlo ke zvratu. Remíza by byla spravedlivější. Milan Mašek
Tycho de Brahe SUP Stará Garda SUP
Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Vladimír Kolankiewicz, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Bohumil Karafiát – František Dražan, Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, Tomáš Vodička
55. Jiří Kesner
17. 5. 18 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Úderka Žižkov SUP 8. 2:1 (1:1)
Dva body berou šťastnější domácí.
Stará Garda SUP Úderka Žižkov SUP
Bohumil Karafiát – František Dražan, Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský vs Pavel Fligl – Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Oldřich Macák, Pavel Řezáč, Luboš Rudiš, Josef Skopal, Jaromír Vydra
25. OG
49. Tomáš Jaroš
21. Václav Jebousek
10. 5. 18 18:15 DEKAN SuperNova L.F.C. Stará Garda SUP 7. 1:4 (1:3)
Zasloužené vítězství Staré gardy, fotbalovějšího týmu. Hošek
SuperNova L.F.C. Stará Garda SUP
Tomáš Mládek – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Jan Pouska, Pavel Rajský, Jan Uhlíř st. vs Petr Turínek – František Dražan, Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Jiří Kesner, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský
18. Vladimír Anev 12., 44. Oldřich Pavlovský
14. Jiří Kesner
19. Václav Horáček
3. 5. 18 18:15 DEKAN Vibromax 2012 Stará Garda SUP 3. 3:5 (1:3)
Útočně vedené utkání se zaslouženým vítězstvím Staré gardy SUP. V utkání zůstalo mnoho šancí nevyužito.
Vibromax 2012 Stará Garda SUP
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Miroslav Johanovský, Petr Koutník, Pavel Mráz, Lubomír Štorek, Jiří Zetek, Jiří Zimmer vs Bohumil Karafiát – Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Oldřich Pavlovský, Tomáš Vodička
27., 54. Pavel Mráz
49. Petr Koutník
14 Vladimír Freml 15., 16. Jiří Kesner
22. Zdeněk Knápek
41. Josef Jurásek
57. Tomáš Jaroš
26. 4. 18 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Endoprotéza 6. 0:2 (0:0)
Pěkné bojovné utkání, obě mužstva si vytvořila obrovské množství gólových šancí, ale nedokázala je proměnit. A tak zápas rozhodla povedená akce ze 46. minuty. Domácí pak dali vše do útočení a hosté jim v poslední minutě dali druhý gól.
Stará Garda SUP Endoprotéza
Oldřich Pavlovský – František Dražan, Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Petr Turínek, Tomáš Vodička vs Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Jiří Vácha, Jindřich Vich, Karel Wheeler
46., 60. Tomáš Hrdý
18. 4. 18 19:30 STOD Koliba F.C.V. Stará Garda SUP 5. 1:0 (0:0)
Pohledné utkání, ve kterém zvítězilo šťastnější mužstvo Koliba. Stará garda neproměnila žádnou šanci.
Koliba F.C.V. Stará Garda SUP
Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Zdeněk Jeřábek, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Tomáš Zyta vs Bohumil Karafiát – Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Tomáš Vodička
41. Václav Culka
12. 4. 18 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Blesk VK SUP 4. 3:5 (1:3)
Domácí bojovností vyrovnali stav utkání, jejich chvilkový odpočinek v závěru ale znamenal prohru. Kovařík
Stará Garda SUP Blesk VK SUP
Bohumil Karafiát – František Dražan, Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Oldřich Pavlovský vs Evžen Krajina – Tomáš Andrle, Marcel Bumbalík, Oldřich Dokoupil, Daniel Dvořák, František Fencl, Aleš Netolický
56. Aleš Netolický
26. 3. 18 20:45 DEKAN Stará Garda SUP SG Malešice 2. 2:4 (1:2)
Ukázka fotbalu obou družstev. předvedli opravdovou lahůdku techniky s míčem. Džentlmenský pohyb a chování hráčů. Malešice opanovaly hru ve druhém poločase a po zásluze vyhrály.
Stará Garda SUP SG Malešice
František Dražan – Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Václav Kedlický, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Tomáš Vodička vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Pavel Motl, Josef Müller, Filip Novák, Martin Rákosník, Michal Stejskal
5. Jiří Kesner
37. Zdeněk Knápek
20., 44. Michal Stejskal
23. Martin Rákosník
35. Josef Müller
21. 3. 18 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Stará Garda SUP 1. 3:3 (2:2)
Velice bojovné a vyrovnané utkání, zasloužená remíza.
Starci na chmelu SUP B Stará Garda SUP
Jaroslav Skála – Vladimír Dusil, Jan Hobík, Petr Jambor, František Kotouček, Lukáš Lebr, Petr Zach vs Bohumil Karafiát – František Dražan, Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Petr Turínek, Tomáš Vodička