5. 6. 18 19:00 ZABEH Bítovská SUP Tycho de Brahe SUP 10. 1:4 (1:2)
Jasné vítězství lepších hostů. Karel Kučera, Oldřich Štecha
Jiří Fiala – Jan Choura, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Miloš Kršek, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma vs Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Viktor Kassl, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Miroslav Volák
21. Otakar Ditz
34. Petr Vejvoda
51. Pavel Fiala
31. 5. 18 18:15 DEKAN Tycho de Brahe SUP Stará Garda SUP 9. 3:4 (2:1)
Vyrovnané utkání, velmi slušně vedené z obou stran. Domácím patřil začátek obou poločasů, ale nevyšlo jim posledních 10 minut, kdy došlo ke zvratu. Remíza by byla spravedlivější. Milan Mašek
Tycho de Brahe SUP Stará Garda SUP
Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Vladimír Kolankiewicz, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Bohumil Karafiát – František Dražan, Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, Tomáš Vodička
55. Jiří Kesner
11. 5. 18 18:15 HOSTI Úderka Žižkov SUP Tycho de Brahe SUP 7. 7:2 (4:1)
Úderka přejela Tycho ve velkém stylu. Tycho nemělo sílu a kvalitu na vzdorování v tomto utkání. Úderka rozhodla svou kvalitou v zakončení.
Úderka Žižkov SUP Tycho de Brahe SUP
Michal Antonický – Pavel Fligl, Zdeněk Janků, Václav Jebousek, Luboš Kubelka, Luboš Rudiš, Josef Skopal, Jaromír Vydra vs Jaroslav Pilecký – Pavel Fiala, Hana Filipová, Viktor Kassl, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Miroslav Volák
6., 38., 60. Jaromír Vydra
8., 20., 57. Václav Jebousek
15. Luboš Kubelka
2. Zdeněk Lust
45. Pavel Fiala
24. 4. 18 18:00 HRAB3 Tycho de Brahe SUP SuperNova L.F.C. 6. 5:0 (2:0)
Ráz utkání udaly první minuty, kdy Tycho vstřelilo během minuty dva góly. V poli byla hra téměř vyrovnaná, vítězové však byli efektivní při proměňování brankových příležitostí. Utkání by odpovídal nižší rozdíl ve skóre. Josef Dufek, Petr Buchta
Tycho de Brahe SUP SuperNova L.F.C.
Jaroslav Pilecký – Pavel Fiala, Hana Filipová, Viktor Kassl, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Martin Hůla – Vladimír Anev, Jan Kroj, Luboš Navrátil, Jan Pouska, Pavel Rajský, Pavel Soukup, Jan Uhlíř st.
3., 43. Viktor Kassl
4., 56. Pavel Fiala
53. Jiří Patka
18. 4. 18 20:15 MIKU3 Endoprotéza Tycho de Brahe SUP 5. 3:2 (2:1)
Pěkné, spíše vyrovnané utkání. Oba týmy makaly až do samého závěru, kdy domácí mohli navýšit a hosté vyrovnat. Voldán
Endoprotéza Tycho de Brahe SUP
Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Jiří Vácha, Jindřich Vich, Karel Wheeler vs Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Pavel Kopečný, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák
1. Jiří Vácha
8. Tomáš Hrdý
42. Jaroslav Lukeš
15. Pavel Fiala
49. Otakar Ditz
11. 4. 18 19:30 STOD Tycho de Brahe SUP Koliba F.C.V. 4. 2:2 (1:0)
Dobré, dramatické utkání, hrané v dobrém tempu, skončilo zaslouženou remízou.
Tycho de Brahe SUP Koliba F.C.V.
Jaroslav Pilecký – Pavel Fiala, Hana Filipová, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Zdeněk Jeřábek, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Tomáš Zyta
10. Pavel Fiala
33. Karel Vodička
40., 43. Václav Culka
4. 4. 18 19:00 METE2 Blesk VK SUP Tycho de Brahe SUP 3. 1:0 (1:0)
Vyrovnaný zápas, ve kterém domácí výsledek uhráli na hranici svých sil. Felix Hampapa, Tomáš Petrach
Blesk VK SUP Tycho de Brahe SUP
Evžen Krajina – Tomáš Andrle, Marcel Bumbalík, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Tomáš Tikal vs Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Viktor Kassl, Pavel Kopečný, Roman Malík, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák
27. Tomáš Andrle
27. 3. 18 19:30 STOD Tycho de Brahe SUP Vibromax 2012 2. 1:1 (0:0)
První poločas vyrovnané utkání, šance na vstřelení gólu měla obě mužstva. Hned v úvodu druhé půle dal Vibromax gól a utkání nabralo na obrátkách. V posledních pěti minutách mělo Tycho drtivý tlak a v poslední minutě stačilo vyrovnat. Husák
Tycho de Brahe SUP Vibromax 2012
Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Pavel Kopečný, Roman Malík, Jiří Patka, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Pavel Hájek – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Jiří Zetek
60. Karel Vodička 37. Petr Burian
20. 3. 18 20:30 MALES SG Malešice Tycho de Brahe SUP 1. 4:2 (1:1)
Slušně hrané utkání v dobré atmosféře a za mrazivého počasí. Martin Matějček, Jaroslav Kraus
SG Malešice Tycho de Brahe SUP
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Pavel Motl, Josef Müller, Filip Novák, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Viktor Kassl, Vladimír Kolankiewicz, Pavel Kopečný, Roman Malík, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák