Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Zetek, Jiří Zimmer vs Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jaroslav Lukeš, Jiří Nehasil, Jiří Vácha, Jindřich Vich
30. 5. 18 19:30 STOD Koliba F.C.V. Vibromax 2012 9. 1:1 (1:0)
Utkání odehrané v přátelském duchu, bez nervů a v pohodě. Janča
Koliba F.C.V. Vibromax 2012
Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Zdeněk Jeřábek, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Stanislav Strnad, Tomáš Zyta vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Zetek, Jiří Zimmer
30. Zdeněk Dražík 35. Vladimír Freml
15. 5. 18 20:45 STOD Vibromax 2012 Blesk VK SUP 8. 1:3 (1:1)
Hosté se sešli 4+1 a domácí sportovně nastoupili ve stejném počtu a střídali. To je nejspíš stálo body.
Vibromax 2012 Blesk VK SUP
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Lubomír Štorek, Jiří Zetek vs Evžen Krajina – Tomáš Andrle, Oldřich Dokoupil, Daniel Dvořák, Jindřich Ludmila
14. Lubomír Štorek 11., 34. Tomáš Andrle
54. Oldřich Dokoupil
3. 5. 18 18:15 DEKAN Vibromax 2012 Stará Garda SUP 3. 3:5 (1:3)
Útočně vedené utkání se zaslouženým vítězstvím Staré gardy SUP. V utkání zůstalo mnoho šancí nevyužito.
Vibromax 2012 Stará Garda SUP
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Miroslav Johanovský, Petr Koutník, Pavel Mráz, Lubomír Štorek, Jiří Zetek, Jiří Zimmer vs Bohumil Karafiát – Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Oldřich Pavlovský, Tomáš Vodička
27., 54. Pavel Mráz
49. Petr Koutník
14 Vladimír Freml 15., 16. Jiří Kesner
22. Zdeněk Knápek
41. Josef Jurásek
57. Tomáš Jaroš
24. 4. 18 20:45 STOD SG Malešice Vibromax 2012 6. 1:0 (0:0)
Domácí tlačili a tlačili až v poslední desetiminutovce se jim podařilo vydřít dva bodíky. Boubín
SG Malešice Vibromax 2012
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Ladislav Mach, Pavel Motl, Filip Novák, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek
50. Martin Rákosník
17. 4. 18 19:30 STOD Vibromax 2012 Starci na chmelu SUP B 5. 2:4 (2:2)
Tento zápas se vyvíjel vyrovnaně. Obě mužstva bojovala i přes trochu vyšší věkovou kategorii. V druhém poločase strhli vedení na svou stranu Starci a zaslouženě vyhráli. Adam Kubišta, Oliver Hodbod
Vibromax 2012 Starci na chmelu SUP B
Pavel Hájek – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Jiří Zetek, Jiří Zimmer vs Jaroslav Skála – Vladimír Dusil, Jan Gregorec, Jan Hobík, Petr Jambor, František Kotouček, Lukáš Lebr, Marek Palán, Marek Prosický, Michal Šůcha, Petr Zach
2. Pavel Mráz
15. Jiří Moravec
4. František Kotouček
23., 59. Marek Palán
55. Jan Hobík
10. 4. 18 19:00 ZABEH Bítovská SUP Vibromax 2012 4. 7:3 (3:1)
Domácí měli více šancí, lépe zakončovali a zcela zaslouženě vyhráli. Klail
Bítovská SUP Vibromax 2012
Libor Petřina – Jan Choura, Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Martin Jeřábek, Stanislav Kasa, Luboš Kašpar, Miloš Kršek, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma, Milan Vošta vs Pavel Hájek – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Jiří Zetek, Jiří Zimmer
49. Jiří Moravec
27. 3. 18 19:30 STOD Tycho de Brahe SUP Vibromax 2012 2. 1:1 (0:0)
První poločas vyrovnané utkání, šance na vstřelení gólu měla obě mužstva. Hned v úvodu druhé půle dal Vibromax gól a utkání nabralo na obrátkách. V posledních pěti minutách mělo Tycho drtivý tlak a v poslední minutě stačilo vyrovnat. Husák
Tycho de Brahe SUP Vibromax 2012
Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Pavel Kopečný, Roman Malík, Jiří Patka, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Pavel Hájek – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Jiří Zetek
60. Karel Vodička 37. Petr Burian
20. 3. 18 20:45 STOD Vibromax 2012 Úderka Žižkov SUP 1. 3:4 (2:1)
Úderka byla celé utkání o něco lepším týmem, ale v prvním poločase nedokázala proměnit své šance. Dokonale jí ale vyšel vstup do druhé půle, kdy dvěma rychlými góly otočila utkání. V jeho zbytku i s podporou štěstí vedení udržela.