11. Dehet Old 1.FC SUP 10 0 0 10 12:44 0

Po 26.3.18 19:00 MOTO3 Věčná žízeň FC VET Exact old boys   (VL4A)
Po 26.3.18 20:15 MOTO3 Zelení lenochodi FC Parta AC   (HL8B)
Po 7.5.18 19:00 METE1 Celtic THK Dvacítka   (HL4B)
Po 7.5.18 20:15 METE1 Torpédo Hulín FC GK Ohradní A   (HL6B)
Ne 3.6.18 13:45 ZAK Rumové pralinky FC ZAHR 1.FC   (HL8N)
Ne 3.6.18 15:00 ZAK Real Hagrid CF Beerchester United   (HL7K)

28. 6. 18 18:15 MIKU3 Pražačka seniors B Kolotouš FC SUP 11. 7:2 (4:0)
Zápas v klidné atmosféře. Domácí měli víc ze hry i víc šancí a zaslouženě vyhráli.
Pražačka seniors B Kolotouš FC SUP
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Miroslav Průžek, René Rohan, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Miroslav Chrástek – Karel Dvořák, Oldřich Mácha, Milan Muzika, Lukáš Poláček, Pavel Procházka, Martin Ryšavý
3. Branislav Večerek
17., 32., 36. Jan Syrovátka
27. René Rohan
30. Miroslav Průžek
44. Ivan Haco
41., 52. Oldřich Mácha
13. 6. 18 17:45 MIKU1 Sedm zbabělých SUP Pražačka seniors B 10. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
7. 6. 18 20:45 HOSTI Pražačka seniors B Super Naděje B 9. 9:0 (7:0)
Jednoznačné utkání pro hosty. Domácí neměli šanci.
Pražačka seniors B Super Naděje B
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek, René Rohan, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Vojtěch Engelmann – Jan Dvořák, Pavel Jelínek, Jiří Listík, Viktor Novák, Michal Pozníček, Petr Vaněček
2. Martin Frejlach
3. René Rohan
5., 12. Ivan Haco
17. Michal Gabík
22. Jan Syrovátka
23., 47., 56. Miroslav Průžek
24. 5. 18 18:00 MALES Berušky B Pražačka seniors B 7. 4:2 (0:1)
Týmu hostů se podařilo využít první nebezpečnou situaci a šli velice brzy do vedení. Prvních 15 minut nám týmy nabídli velice vyrovnanou bitvu. Zbytek poločasu měli více ze hry domácí, ale nebezpečné šance měli hosté, jenže gólman domácích podal vynikající výkon a poločas skončil 0:1. Ve druhém poločase se ukázala opravdová síla Berušek, které během šesti minut dokázaly otočit zápas a udělat si náskok. Zasloužená výhra domácích. Vostatek
Berušky B Pražačka seniors B
Evžen Vacek – Josef Blecha, Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Robert Kreibich, Vlastimil Křelina, Jan Kubeček, Miroslav Svoboda, Jaroslav Tater, Robert Zemánek vs Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek, René Rohan, Jan Syrovátka
33. Robert Kreibich
36. Milan Janča
39., 49. Petr Hejč
7. Michal Gabík
59. Jan Syrovátka
10. 5. 18 20:30 TEMPO Pražačka seniors B Podolka FC SUP 6. 5:4 (4:1)
Krásné fotbalové utkání starých pánů, kteří si staří ještě rozhodně nepřipadají. Ve čtvrté minutě vypadalo vše jednoznačně, Podolka však nic nevzdala a v závěru zápas hodně zdramatizovala. Pavel Kopřivík, Michal Šejvl
Pražačka seniors B Podolka FC SUP
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Ivan Haco, Martin Líbal, Miroslav Průžek, René Rohan, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Richard Bednář – Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Daniel Mlynář, Marek Ranš, Richard Slaměník, Aleš Vrana
3., 4., 30. Jan Syrovátka
21. René Rohan
58. Branislav Večerek
16. Aleš Vrana
45. Marek Ranš
59., 59. Richard Slaměník
3. 5. 18 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP Pražačka seniors B 5. 1:3 (1:2)
Zápas domácím držel Severa svými zákroky,  ale nakonec zasloužená výhra hostů díky Syrovátkovi.
Trops 1.SK SUP Pražačka seniors B
Jaroslav Procházka – Pavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Jan Severa, Miloslav Štván vs Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, René Rohan, Jan Syrovátka, Branislav Večerek
17. Miloslav Štván 30 Jaroslav Procházka 1., 26. Jan Syrovátka
51. Branislav Večerek
30. Michal Gabík
26. 4. 18 18:15 ZAK Pražačka seniors B Sokol Vysočany SUP 4. 4:1 (4:0)
Pražačka byla v první půli lepší. Druhá půle byla vyrovnanější, ale Pražačka udržela výsledek.
Pražačka seniors B Sokol Vysočany SUP
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Ivan Haco, Martin Líbal, Miroslav Průžek, René Rohan, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Martin Valent – Petr Bratršovský, Karel Chládek, Jiří Hrnčíř, Václav Klement, Daniel Mautska, Petr Regal st., Karel Rubeš, Richard Urban
11., 23. Miroslav Průžek
19., 28. Jan Syrovátka
50. Karel Chládek
12. 4. 18 17:45 MIKU4 PFC Kodymka SUP A Pražačka seniors B 3. 2:5 (0:3)
Vyrovnané utkání se zaslouženou výhrou hostů. Boubín
PFC Kodymka SUP A Pražačka seniors B
Richard Kejval – Jan Doležal, Bohuslav Langer, Karel Matějka, Jiří Pípal, David Pokorný, Petr Pospíšil, Jiří Škarvada, Jan Wierzbicki vs Vladimír MádrMartin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek
44. Jiří Škarvada
48. Bohuslav Langer
16. Martin Frejlach
23., 26., 56. Jan Syrovátka
52. OG
5. 4. 18 19:00 P2 Pražačka seniors B Lomíci 2. 4:3 (1:3)
V prvním poločase dominovali kombinačně lepší Lomíci. Ve druhém se zlepšila Pražačka, zejména co se týček proměňování nabídnutých šancí, a zaslouženě vyhrála. Petr Mládek, Jaroslav Havran
Pražačka seniors B Lomíci
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Zdeněk Červený – Miroslav Buzek, Petr Fliegel, Radek Jiroušek, Štefan Klíma, Vladimír Pípal, Pavel Strýhal, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek
4., 59. Jan Syrovátka
31. Martin Líbal
44. Miroslav Průžek
12., 15. Petr Voplatek
18. Štefan Klíma
22. 3. 18 20:15 MIKU3 Dehet Old 1.FC SUP Pražačka seniors B 1. 1:6 (1:3)
Herně vyrovnané, bojovné utkání, střelecky to ale vyšlo lépe Pražačce.
Dehet Old 1.FC SUP Pražačka seniors B
Petr Votruba – Roman Fiala, Vladimír Hájek, Karel Kunst, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jiří Nový, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský vs Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Ivan Haco, Martin Líbal, Miroslav Průžek, René Rohan, Jan Syrovátka, Branislav Večerek