Po 22.10.18 20:30 MALES Holosmetky FC A Úterní hosté Ski FC A   (HL1A)
Po 5.11.18 18:00 MALES Holosmetky FC A Hoverla Zak   (HL1A)
Po 5.11.18 19:15 MALES Dynamo UK Restaurace U Pecků A   (HL1A)
Po 5.11.18 20:30 MALES Úterní hosté Ski FC A Tatra 04   (HL1A)

27. 11. 18 19:15 MALES Radouč FC B Javorák plus 11. 1:4 (1:1)
Javorák byl od začátku lepším týmem a po zásluze zvítězil. Ondřej Platil, Pavel Švejda
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Jakub Kolář, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Martin Lančarič, Daniel Louda, Pavel Mařata, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Ladislav Švancar, Petr Vlasák
15. Jan Yousif 10., 36., 45. Martin Lančarič
48. Miloslav Maxa
14. 11. 18 20:30 ZAK Javorák plus Flamengo FC SUP 10. 6:0 k.
7. 11. 18 18:15 DEKAN Ladronka Javorák plus 9. 2:4 (0:1)
Javorák začal skvěle a vypadalo to na jasný zápas. Ladronka však pět minut před koncem dokázala snížit na rozdíl jedné branky. Javorák si však minutu před koncem své vítězství pojistil a vyhrál.
Ladronka Javorák plus
Tomáš Kutal – Martin Balík, Arnošt Barták, Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Vlastimil Hrdlička, Ivan Kutal, Lubomír Paprčka, Michael Pospíšil vs Jan Chadt – Jan Holý, Roman Jungwirth, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Ladislav Švancar, Petr Vlasák
53. Vlastimil Hrdlička
55. Pavel Hartman
13., 45. Michael Rozbora
34., 59. Martin Lančarič
30. 10. 18 19:15 HRAB1 Javorák plus Felix club super 8. 1:3 (1:2)
Po prvních minutách vyrovnané hry šel z jedné z mála akcí do vedení Felix, a to i když do té doby byli na míči lepší Javoráci. Felix byl po gólu již útočnější a dočkal se i druhé branky. Poté snížil Lančarič na 1:2. Pojistka na 1:3 přišla až devět minut před koncem.
Javorák plus Felix club super
Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Martin Lančarič, Petr Vlasák vs Lubomír Brychta – Tomáš Běloch, Milan Jánský, Alexandros Koranis, Milan Musil, David Řezníček, Jan Šercl, Jan Šrejma, Milan Studecký
30. Martin Lančarič 22., 27. Milan Studecký
51. Alexandros Koranis
24. 10. 18 20:30 ZAK Javorák plus Valník 7. 1:1 (0:1)
Velice vyrovnané utkání z obou stran. Pěkné a bojovné utkání. Petr Jambor
Javorák plus Valník
Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Martin Lančarič, Daniel Louda, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Petr Vlasák vs Miroslav Chloupek – Milan Bartoš, Josef Buresch, Radek Dvořák, Petr Mengler, Jan Mráz, Petr Pařízek, Oldřich Šára, Zdeněk Sokol
31. Daniel Louda 30. Petr Pařízek 40. Radek Dvořák
16. 10. 18 18:15 DEKAN Čechie 12° SUP Javorák plus 6. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání vynikající úrovně. Obě mužstva zasluhují velikou pochvalu.
Čechie 12° SUP Javorák plus
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luboš Kasa, David Krejdl, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Daniel Louda, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Petr Vlasák
45. Martin Půlpán
59. Luboš Kasa
9., 49., 58. Martin Lančarič
9. 10. 18 19:00 ZABEH Javorák plus Bítovská SUP 5. 7:2 (4:0)
Javorák od začátku pohyblivější, lépe kombinoval a po zásluze šel do vedení. Bítovská snížila, ale Javorák si vítězství pohlídal. Novotný
Javorák plus Bítovská SUP
Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Petr Vlasák vs Libor Petřina – Jan Choura, Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Martin Jeřábek, Stanislav Kasa, Miloš Kršek, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma, Milan Vošta
47. Martin Jeřábek
2. 10. 18 18:15 HOSTI 1.FC RUM SUP Javorák plus 4. 0:2 (0:1)
Po vyrovnaném průběhu dokázal Javorák zvýšit jednogólové vedení na dvougólové a zaslouženě vyhrál. Husák
1.FC RUM SUP Javorák plus
Pavel Škirda – Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Miler, Milan Mrázek, Vladimír Mrázek vs Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Pavel Mařata, Miloslav Maxa, Petr Vlasák
21. Martin Lančarič
35. Pavel Mařata
18. 9. 18 19:00 MIKU3 Javorák plus Ortopedie 3. 4:6 (1:4)
Velmi pohledné utkání plné pěkných fotbalových akcí. Vzhledem k věku borců klobouk dolů. Javorák v závěru mohutně dotahoval, ale už to nestačilo. Martin Daniš, Tomáš Hoffman
Javorák plus Ortopedie
Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Martin Lančarič, Daniel Louda, Pavel Mařata, Michael Rozbora, Petr Vlasák vs Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Martin Brouček, Milan Chmel, Jan Janata, Martin Moravec, Jindřich Müller, Milan Nový, Karel Riedl, Otomar Sláma, Martin Vyštejn
21., 59. Jan Holý
54., 58. Martin Lančarič
9., 17. Jiří Balcar
12. Milan Nový
28. Karel Riedl
36., 43. Jindřich Müller
12. 9. 18 20:30 ZAK Prohibice FKK SUP Javorák plus 2. 3:3 (0:1)
Vyrovnaný, pohledný zápas se spoustou šancí na obou stranách.
Prohibice FKK SUP Javorák plus
Luděk Tobola – Jan Calta, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Miroslav Joza, Jan Novák, Ondřej Roflík, Filip Sojka vs Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Martin Lančarič, Pavel Mařata, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Petr Vlasák
38., 41. Jan Calta
58. Miroslav Joza
4., 49. Martin Lančarič
45. Jaroslav Jačka
4. 9. 18 19:15 ZAK Javorák plus Podolka FC SUP 1. 0:0 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání z obou stran. Několik šancí obohatilo vývoj utkání, bohužel žádná nevedla ke gólu.
Javorák plus Podolka FC SUP
Roman Jungwirth – Jan Holý, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Pavel Mařata, Miloslav Maxa, Michael Rozbora, Petr Vlasák vs Richard Bednář – Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Daniel Mlynář, Paolo Silva, Aleš Vrana