Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.11.18 | 19:30 | HOSTI | Tučňáci SUP B Blesk VK SUP | 11. | 2:8 |
Čt 15.11.18 | 20:15 | P1 | Blesk VK SUP Torzo AFZ | 10. | 2:2 |
St 7.11.18 | 19:15 | SCBEC | SG Malešice Blesk VK SUP | 9. | 4:3 |
St 31.10.18 | 20:45 | BECH | Blesk VK SUP Real Prd SUP | 8. | 2:3 |
St 24.10.18 | 20:45 | BECH | Lucián FC SUP Blesk VK SUP | 7. | 5:3 |
St 17.10.18 | 20:45 | BECH | Blesk VK SUP Kbelák FC SUP | 6. | 9:0 |
St 10.10.18 | 18:00 | HRAB3 | Jawa-Suprtechno A Blesk VK SUP | 5. | 2:0 |
St 3.10.18 | 18:15 | LITVI | Blesk VK SUP Domácí potřeby SUP | 4. | 2:7 |
St 26.9.18 | 17:45 | MIKU3 | Blesk VK SUP Veget FC SUP | 3. | 2:5 |
St 19.9.18 | 20:15 | P3 | Benda All Stars FC Blesk VK SUP | 2. | 5:3 |
Pá 7.9.18 | 19:30 | LITVI | Blesk VK SUP Úderka Žižkov SUP | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veget FC SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 58:15 | 21 |
2. | SG Malešice | 11 | 8 | 2 | 1 | 38:25 | 18 |
3. | Domácí potřeby SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 56:40 | 15 |
4. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:30 | 14 |
5. | Benda All Stars FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 35:27 | 14 |
6. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:25 | 13 |
7. | Tučňáci SUP B | 11 | 5 | 0 | 6 | 26:53 | 10 |
8. | Lucián FC SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:43 | 7 |
9. | Torzo AFZ | 11 | 2 | 3 | 6 | 24:41 | 7 |
10. | Blesk VK SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 36:37 | 6 |
11. | Real Prd SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 16:31 | 5 |
12. | Kbelák FC SUP | 11 | 0 | 2 | 9 | 10:48 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 19.10.18 | 18:00 | SCBEC | Co je? Gladiators Beroun (HL4E) |
Pá 19.10.18 | 19:15 | SCBEC | Bro´s Diablos Blancos C.F. (HL8F) |
Po 5.11.18 | 19:00 | P2 | Torolka Šrot FC (HL4A) |
Po 5.11.18 | 20:15 | P2 | Černý koně TMK Fugas CF B (HL7A) |
St 28.11.18 | 18:15 | HOSTI | Rumburaci A Bába FC (HL7F) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Andrle Tomáš | 11 | 15 |
Bumbalík Marcel | 8 | 6 |
Dokoupil Oldřich | 9 | 5 |
Dřevíkovský Jan | 1 | 0 |
Dvořák Daniel | 7 | 1 |
Hamarsheh Jehad | 2 | 0 |
Krajina Evžen | 9 | 0 |
Ludmila Jindřich | 11 | 3 |
Novotný Martin | 8 | 6 |
Příbramský Vladimír | 4 | 0 |
Pritčak Anatolij | 1 | 0 |
Souček Robert | 1 | 0 |