Út 9.10.18 18:15 PRKOP KKTNC On Tour Zelení lenochodi FC   (HL8H)
Út 9.10.18 19:30 PRKOP El Barto Víťazný február FK   (HL6D)

28. 11. 18 19:00 MIKU4 SG Malešice Jawa-Suprtechno A 11. 3:2 (2:2)
Velice vyrovnané utkání z obou stran, ve kterém nakonec zvítězil tým Malešic.
Tomáš Krátký – Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Ladislav Mach, Pavel Motl, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Miroslav Kastner – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Daniel Rezek, Pavel Svátek, Daniel Veselý
56. Zdeněk Genčev
4. Daniel Veselý
12. Ivan Gerschon
14. 11. 18 20:15 METE2 Domácí potřeby SUP SG Malešice 10. 5:6 (2:3)
Pohodové utkání dvou týmů, které si přišly zahrát fotbal, skóre bylo jak na houpačce a nakonec na svoji stranu zvrátily Malešice. Novotný
Domácí potřeby SUP SG Malešice
Martin Zatkal – Martin Jiráň, Miroslav Kvasnička, Michal Louda, Pavel Maršálek, Luboš Petrášek vs Tomáš Krátký – Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Pavel Motl, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal
53. Josef Müller
7. 11. 18 19:15 SCBEC SG Malešice Blesk VK SUP 9. 4:3 (2:2)
Slušný utkání, ve kterém padaly góly po individuálních chybách hráčů. Zvítězily šťastnější Malešice.
SG Malešice Blesk VK SUP
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Ladislav Mach, Pavel Motl, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Evžen Krajina – Tomáš Andrle, Oldřich Dokoupil, Daniel Dvořák, Jindřich Ludmila, Martin Novotný, Vladimír Příbramský
2. Michal Stejskal
13. Martin Rákosník
45. Ivan Georgiev
59. Pavel Motl
29., 30., 51. Tomáš Andrle
31. 10. 18 20:15 P2 Benda All Stars FC SG Malešice 8. 3:0 (0:0)
Hosté neproměnili několik šancí a domácí je vyškolili z produktivity. Pešek
Benda All Stars FC SG Malešice
Patrik Vágner – Pavel Dinčák, Vladimír Pavlečko, Michal Pína, Leoš Sommer, Marek Stoupal, Karel Zmatlík vs Tomáš Krátký – Ivan Georgiev, Ladislav Mach, Pavel Motl, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal
50., 59. Pavel Dinčák
57. Vladimír Pavlečko
46 Patrik Vágner
26. 10. 18 19:00 ZABEH SG Malešice Úderka Žižkov SUP 7. 1:1 (1:1)
Poklidné utkání průměrné úrovně skončilo zaslouženou dělbou bodů. Trnka
SG Malešice Úderka Žižkov SUP
Tomáš Krátký – Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Ladislav Mach, Pavel Motl, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Michal Antonický – Václav Jebousek, Luboš Kubelka, Pavel Řezáč, Jiří Richter, Luboš Rudiš, Josef Skopal, Jaromír Vydra
17. Michal Stejskal 26. Jaromír Vydra
19. 10. 18 19:15 MALES Tučňáci SUP B SG Malešice 6. 3:5 (1:2)
Malešice ztratily dvougólové vedení, ale tři branky v poslední desetiminutovce nakonec rozhodly o jejich vítězství. Čapla
Tučňáci SUP B SG Malešice
Miroslav Šoukal – Jiří Hroník, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Ivan Moravec, Petr Šuda, Roman Žítek vs Tomáš Krátký – Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Ladislav Mach, Pavel Motl, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal
60. Ivan Georgiev
11. 10. 18 20:15 P1 SG Malešice Torzo AFZ 5. 8:3 (3:1)
Pohledné utkání se smrtícími brejky vítězů.
SG Malešice Torzo AFZ
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Ivan Georgiev, Ladislav Mach, Pavel Motl, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs Petr Lexa – Luděk Benda, Jiří Holík, Jiří Jindra, Jan Kára, Karel Mrskoč, Karel Novotný, Václav Ziegler
7., 32., 51. Pavel Motl
9. Josef Müller
11., 56., 59. Michal Stejskal
50. Martin Rákosník
27., 58. Jiří Jindra
49. Jiří Holík
3. 10. 18 20:45 zzNOVOB Veget FC SUP SG Malešice 4. 3:3 (2:1)
Velmi pěkný zápas z obou stran, nerozhodnutý do samého konce.
Veget FC SUP SG Malešice
Karel Kulhánek – Michal Brandejs, Ján Dzvoník, Tomáš Kočí, Stanislav Krejčík, Antonín Kühn, Petr Lédl, Stanislav Malíř, Vojtěch Mráz, Pavel Valta vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Ladislav Mach, Pavel Motl, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal
22. Stanislav Krejčík
28. Tomáš Kočí
50. Ján Dzvoník
12. Josef Müller
33. Michal Stejskal
37. Tomáš Bárta
25. 9. 18 20:30 MALES Real Prd SUP SG Malešice 3. 1:2 (0:1)
Zápas se nesl v duchu fair play.
Real Prd SUP SG Malešice
Pavel Matoušek – Pavel Drinka, Jan Enökl, Ladislav Jacko, Martin Plšek, Karel Šlapák, Jiří Tomášek vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Pavel Motl, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal
49. Jiří Tomášek 19., 55. Michal Stejskal
19. 9. 18 19:00 ZABEH SG Malešice Lucián FC SUP 2. 2:1 (1:0)
V prvním poločase domácí tlačili a hosté hrozili z brejků. Nakonec šli do vedení po brejku Georgieva přes celé hřiště. Hned ve 32. minutě hosté po hezké akci vyrovnali do prázdné brány. Domácí byli kompaktnější a šli do vedení, které udrželi. Vukovič
SG Malešice Lucián FC SUP
Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Ladislav Mach, Pavel Motl, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal vs George Kisugite – Karel Borek, David Davídek, Václav Kohout, Miloš Kraus, Tomáš Tvrdek, Luboš Vaculík, Miloš Zenkl
24. Ivan Georgiev
45. Michal Stejskal
32. Václav Kohout
5. 9. 18 20:30 STER3 Kbelák FC SUP SG Malešice 1. 0:4 (0:2)
V prvním poločase hezké vyrovnané utkání, ovšem s vedením 0:2 pro hosty, které zařídil nejlepší hráč na hřišti, hostující útočník Stejskal. Ve druhém poločase se v podstatě vývoj opakoval, přičemž za stavu 0:4 domácí vystřídali brankáře. Hosté vyhráli zaslouženě. Rataj, Vukovič
Kbelák FC SUP SG Malešice
Miroslav Brabec – Vladimír Albrecht, Martin Boháč, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Jan Thienel, Jiří Veselý vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Ladislav Mach, Pavel Motl, Josef Müller, Martin Rákosník, Michal Stejskal