Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.11.18 | 19:30 | ARIT | Lucián FC SUP Veget FC SUP | 11. | 0:6 k. |
Čt 15.11.18 | 17:00 | DEKAN | Veget FC SUP Úderka Žižkov SUP | 10. | 5:3 |
Čt 8.11.18 | 19:30 | zzNOVOB | Kbelák FC SUP Veget FC SUP | 9. | 0:6 |
Čt 1.11.18 | 18:15 | DEKAN | Veget FC SUP Tučňáci SUP B | 8. | 6:1 |
Čt 25.10.18 | 17:45 | MIKU3 | Jawa-Suprtechno A Veget FC SUP | 7. | 2:3 |
Čt 18.10.18 | 20:15 | P1 | Veget FC SUP Torzo AFZ | 6. | 6:0 |
St 10.10.18 | 18:15 | LITVI | Domácí potřeby SUP Veget FC SUP | 5. | 2:8 |
St 3.10.18 | 20:45 | zzNOVOB | Veget FC SUP SG Malešice | 4. | 3:3 |
St 26.9.18 | 17:45 | MIKU3 | Blesk VK SUP Veget FC SUP | 3. | 2:5 |
Čt 20.9.18 | 19:30 | zzNOVOB | Veget FC SUP Real Prd SUP | 2. | 7:1 |
St 5.9.18 | 20:15 | P3 | Benda All Stars FC Veget FC SUP | 1. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veget FC SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 58:15 | 21 |
2. | SG Malešice | 11 | 8 | 2 | 1 | 38:25 | 18 |
3. | Domácí potřeby SUP | 11 | 7 | 1 | 3 | 56:40 | 15 |
4. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:30 | 14 |
5. | Benda All Stars FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 35:27 | 14 |
6. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:25 | 13 |
7. | Tučňáci SUP B | 11 | 5 | 0 | 6 | 26:53 | 10 |
8. | Lucián FC SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:43 | 7 |
9. | Torzo AFZ | 11 | 2 | 3 | 6 | 24:41 | 7 |
10. | Blesk VK SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 36:37 | 6 |
11. | Real Prd SUP | 11 | 2 | 1 | 8 | 16:31 | 5 |
12. | Kbelák FC SUP | 11 | 0 | 2 | 9 | 10:48 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 25.9.18 | 19:00 | METE1 | Koberce Trend ARG Smutný potapěči (HL2A) |
Út 25.9.18 | 20:15 | METE1 | La Famiglia Morová rána 1.FC (HL4C) |
Ne 21.10.18 | 16:15 | P1 | Vzteklé Želvičky SG-II Butovice (HL6J) |
Ne 21.10.18 | 17:30 | P1 | Beerchester United Troll FC (HL7K) |
Út 20.11.18 | 19:30 | zzNOVOB | UTS Vršovice VET Tyran Saens 1.FC VET A (VL2A) |
Út 20.11.18 | 20:45 | zzNOVOB | UTS Vršovice Hosthunters (HL2A) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brandejs Michal | 9 | 0 |
Chromek Ján | 8 | 2 |
Dzvoník Ján | 9 | 2 |
Holub Jiří | 1 | 0 |
Kočí Tomáš | 1 | 1 |
Krejčík Stanislav | 5 | 6 |
Kühn Antonín | 9 | 0 |
Kulhánek Karel | 9 | 0 |
Lédl Petr | 9 | 13 |
Malíř Stanislav | 7 | 3 |
Michalec Jiří | 3 | 6 |
Mráz Vojtěch | 8 | 1 |
Rejzek Jiří | 1 | 3 |
Tvrdík Pavel | 7 | 4 |
Valta Pavel | 9 | 9 |