Út 2.10.18 18:00 HRAB2 K.K.K. Prastará dáma   (HL6D)
Út 2.10.18 19:15 HRAB2 Šméčka Penco FC   (HL4C)
Ne 11.11.18 16:00 HOSTI NBND FC Catchers SC   (HL6L)
Ne 11.11.18 17:15 HOSTI Lipodur FC A Kanálpucers PL   (HL6L)
Út 4.12.18 19:30 CESMI Vibromax 2012 VV Vokra SV   (SVL3B)
Út 4.12.18 20:45 CESMI Partizan Praha Juventus Pivus   (HL6C)

3. 12. 18 20:45 DEKAN Jawa-Suprtechno B Enzian 11. 1:0 (0:0)
Hosté měli celý zápas herní převahu, ale nedokázali vstřelit gól, takže v závěru přišel trest.
Jawa-Suprtechno B Enzian
Zdeněk Rožánek – Roman Čihák, Pavel Gerschon, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Ladislav Sedlák, Miroslav Soucha, Pavel Vykoukal vs Václav MatoušekMiloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Stanislav Mazouch, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman
47. Luboš Petr
19. 11. 18 20:15 MIKU3 Enzian Garáže Klíčov 10. 2:6 (0:3)
Pohledné utkání s jasnou převahou vítězného týmu. Trnka
Enzian Garáže Klíčov
Stanislav Mazouch – Miroslav Bílek, Petr Fohl, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Václav Matoušek, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman vs Jiří Lokvenc – Karel Bláha, Pavel Dvořák, Petr Křemenák, Jiří Pecka, Daniel Slepička, Radek Štěpán
32. Michal Smrž
45. Pavel Komanec
7., 47., 59. Radek Štěpán
10. OG
27. Karel Bláha
31. Jiří Pecka
12. 11. 18 17:00 DEKAN Enzian Berger club SUP 9. 2:3 (0:2)
Enzian měl výhodu široké lavičky, ale sehranost a fotbalovost byla na straně Berger Clubu.
Enzian Berger club SUP
Václav Matoušek – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Rostislav Jirkal, Pavel Komanec, Stanislav Mazouch, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman vs Pavel Gaper – Jiří Horák, Jan Jedlička, Pavel Kunst, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
33. Lubor Hobza
50. OG
5., 17. Jan Jedlička
45. Jiří Horák
29. 10. 18 18:15 DEKAN Daltonové SUP Enzian 8. 1:4 (0:2)
Moc pěkné utkání, hrané nahoru - dolů. Hostující brankář byl téměř k nepřekonání. Zápas vyhrál lepší tým.
Daltonové SUP Enzian
Radek Skořepa – Vilém Dvořáček, Jaroslav Kainek, Jiří Krejčík, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Rudolf Šafr, Martin Zeman vs Václav Matoušek – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Stanislav Mazouch, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman
48. Vilém Dvořáček 2. OG
14. Miroslav Bílek
47. Miloš Beňo
59. Vladimír Zeman
22. 10. 18 17:00 DEKAN Enzian Traktor Humus SUP A 7. 4:2 (1:0)
V prvním poločase převaha domácích, kteří ale naráželi na dobře chytajícího brankáře hostů. Domácí i s trochou štěstí v závěru vítězství ubránili.
Enzian Traktor Humus SUP A
Václav Matoušek – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Rostislav Jirkal, Pavel Komanec, Stanislav Mazouch, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman vs Mykola Frydrak – Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Petr Mládek, Petr Novák, Roman Vavro
4., 38. Rostislav Jirkal
45. Lubor Hobza
52. OG
51. Roman Vavro
58. Petr Novák
15. 10. 18 18:15 CESMI Bílý lev CF SUP Enzian 6. 5:0 (4:0)
Bílý lev přijel, viděl, zvítězil. Čistý fotbal obou mužstev.
Bílý lev CF SUP Enzian
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Petr Frýba, Milan Krejčí, Milan Kříž, Tomáš Majdl, Ladislav Nový, Petr Šulc, Petr Vodenka vs Stanislav Mazouch – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman
8., 28. Petr Frýba
9., 32. Miloslav Anděl
29. Petr Vodenka
8. 10. 18 17:00 DEKAN Enzian Berušky B 5. 2:6 (1:4)
Solidní utkání. Na straně vítězů vyšší efektivita v zakončení, ale i herní převaha. Michal Žák
Enzian Berušky B
Pavel Komanec – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Rostislav Jirkal, Stanislav Mazouch, Vladimír Zeman vs Evžen Vacek – Michal Buriánek, Petr Hejč, Milan Janča, Vlastimil Křelina, Filip Novák, Miroslav Svoboda, Robert Zemánek
58. Milan Janča
1. 10. 18 17:00 DEKAN Super Calvados Enzian 4. 6:4 (1:3)
Pohledné utkání dvou různých poločasů. Super Calvados náskok týmu Enzian ve 2. poločase smazal a nakonec zvítězil. Trnka
Super Calvados Enzian
Karel Křeček – Radek Budil, Tomáš Hlinka, Václav Kyselka, Vladimír Oliberius, Miroslav Petrák vs Miroslav Hejný – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Václav Matoušek, Stanislav Mazouch, Alexandr Popescu, Michal Smrž, Vladimír Zeman
34. Miroslav Bílek
24. 9. 18 17:00 DEKAN Enzian Sebranca 2018 3. 6:0 k.
Hosté nastoupili pouze se čtyřmi hráči v poli a stálo je to branku. Po příchodu pátého hráče se hra vyrovnala a domácí rozhodli definitivně až v závěru.
Enzian Sebranca 2018
Michal Smrž – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Václav Matoušek, Stanislav Mazouch, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman vs Václav Garbaczewski – Přemysl Beneš, Petr Havlíček, Jiří Jirásek, Libor Stočes, Jiří Svoreň, Lubomír Umanec
7. Tomáš Horník
56. Václav Matoušek
59. Miroslav Bílek
17. 9. 18 18:15 DEKAN Socra SUP Enzian 2. 3:3 (0:3)
První poločas hráli domácí pohledný fotbal, ale góly vsítili hosté. Druhý poločas se dění na hřišti otočilo. Vladimír Vodička, Lukáš Gogolák
Socra SUP Enzian
Jan Zahradník – Jan Adámek, Petr Bačovský, Jan Čemus, Marek Čermák, Michael Charvát, Jiří Drahokoupil, František Hubr vs Petr Fohl – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Rostislav Jirkal, Pavel Komanec, Stanislav Mazouch, Michal Smrž, Vladimír Zeman
40. Jiří Drahokoupil
43. František Hubr
45. Petr Bačovský
8. Vladimír Zeman
13. Rostislav Jirkal
24. Lubor Hobza
10. 9. 18 17:00 DEKAN Enzian Slepí koně SUP 1. 2:2 (1:1)
V poklidu odehrané utkání s minimem faulů. Zasloužená remíza. Procházka
Enzian Slepí koně SUP
Michal Smrž – Miloš Beňo, Miroslav Bílek, Petr Fohl, Miroslav Hejný, Petr Houf, Pavel Komanec, Václav Matoušek, Stanislav Mazouch, Alexandr Popescu vs Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek