Po 17.9.18 18:00 HRAB3 Blesk VK VET A Traktor Praha VET   (VL3A)
Po 17.9.18 19:15 HRAB3 Kliďas SFC Malostranský SK   (VL2A)
Po 8.10.18 18:00 HRAB1 Jawa-Suprtechno B Sebranca 2018   (SVL3A)
Po 8.10.18 19:15 HRAB1 Demínka A Zelení študáci   (HL8A)
Ne 18.11.18 17:30 HANSP Bruins FC Pivson a Pofel   (HL4E)
Ne 18.11.18 18:45 HANSP Paraguay Tým Jakuba Harapáta   (HL6K)

4. 12. 18 19:15 MALES Tycho de Brahe SUP Houbaři 11. 1:2 (1:1)
V prvním poločase vyrovnaný zápas plný nepřesností. Ve 26. minutě šli hosté do vedení, za třicet sekund domácí vyrovnali. Ve druhém poločase hosté, kteří byli přece jen o něco lepší, přitlačili domácí na jejich polovinu. Stříleli však nepřesně. Až v 52. minutě střelou z půlky hostující stoper skóroval. Domácí v 59. minutě nastřelili tyč. Mlynařík
Tycho de Brahe SUP Houbaři
Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Viktor Kassl, Jiří Patka, Petr Vejvoda, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, František Šťasta
26. Jiří Patka 26. Stanislav Petroušek
52. Jiří Šíp
20. 11. 18 19:30 BECH Houbaři Starci na chmelu SUP B 10. 3:4 (2:1)
Velice vyrovnané utkání. Starci svého soupeře přehráli a zaslouženě vyhráli.
Houbaři Starci na chmelu SUP B
Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Stanislav Petroušek, František Šťasta vs Petr Jambor – Vladimír Dusil, Jan Gregorec, Jan Hobík, Jaroslav Kalabus, František Kotouček, Lukáš Lebr, Michael Štěpánek, Michal Šůcha
55. Lukáš Lebr
14. 11. 18 19:30 STOD Koliba F.C.V. Houbaři 9. 5:1 (1:1)
Koliba od začátku pevně držela otěže zápasu a Houbaři pouze korigovali stav.
Koliba F.C.V. Houbaři
Miroslav Kos – Václav Culka, Michal Hejný, Zdeněk Jeřábek, Vladimír Karban, Vladimír Sadílek, Milan Tošnar, Tomáš Zyta vs Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, František Šťasta
20., 52. Václav Culka
31. Zdeněk Jeřábek
32., 60. Milan Tošnar
25. Antonín Buriánek
7. 11. 18 18:00 HRAB1 Houbaři Rychlé pípy SUP 8. 4:2 (2:0)
Rychlé Pípy od začátku spíše než se soupeřem bojovaly se svou disciplínou, kterou neuhlídaly a prohrály. Boubín
Houbaři Rychlé pípy SUP
Antonín Buriánek – Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, František Šťasta vs Vladimír Kuna – Rudolf Formánek, Milan Kott, Martin Mačalík, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Petr Novotný, Libor Viták, Karel Vonášek
4., 50. Jiří Šíp
9. Stanislav Petroušek
57. Roman Hlinák
53. Roman Mráz
60. Rudolf Formánek
23. 10. 18 20:45 STOD Vibromax 2012 Houbaři 7. 3:1 (2:1)
Zasloužení vítězství domácích. Tomáš Voldán
Vibromax 2012 Houbaři
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zimmer vs Pavel Podskalský – Milan Bartoň, Antonín Buriánek, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Stanislav Petroušek, František Šťasta
15. Petr Burian
18. OG
45. Vladimír Freml
20. Vlastimil Krkoška
16. 10. 18 18:00 HRAB1 Houbaři Klika CFA SUP 6. 4:4 (1:2)
Kovařík
Houbaři Klika CFA SUP
Miroslav Pětník – Milan Bartoň, Antonín Buriánek, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp vs Miloslav Špaček – Jaroslav Černoch, Libor Formánek, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, František Štofila
10., 35. Antonín Buriánek
32. Josef Čáslavský
56. Jiří Šíp
8., 16. František Štofila
31., 57. Libor Formánek
9. 10. 18 19:15 HRAB2 Kickers 1990 ČFC Houbaři 5. 1:1 (1:1)
Hosté rychlým gólem zaskočili soupeře, který ale rychle dokázal srovnat. Domácí i přes spoustu šancí nedokázali zvrátit výsledek na svou stranu.
Kickers 1990 ČFC Houbaři
Marek Panáček – Petr Čermák, Petr Charbuský, Karel Klečák, Ladislav Nussbauer, Tomáš Petrach, Petr Popovič, Petr Štěpán vs Roman Hlinák – Milan Bartoň, Antonín Buriánek, Josef Čáslavský, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, František Šťasta
5. Petr Popovič 4. Antonín Buriánek
3. 10. 18 19:15 HRAB3 Houbaři Kapr tým SUP 4. 0:1 (0:0)
Fazekaš
Houbaři Kapr tým SUP
Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Josef Čáslavský, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, František Šťasta vs Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Karel Holeček, Pavel Hromadník, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Jan Spěvák, Luboš Svoboda
54. Jan Spěvák
26. 9. 18 18:00 HRAB2 Houbaři VV Vokra SV 3. 5:2 (1:1)
Do 50. minuty vyrovnané utkání. Po šťastném gólu Houbařů vrhla Vokra vše do útoku a zapomněla na zadní vrátka.
Houbaři VV Vokra SV
Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Jiří Šíp, František Šťasta, Antonín Štěpnička vs Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Tomáš Krbec, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Tomáš Zmatlík
6., 48., 55. Jiří Šíp
39. Roman Hlinák
60. Antonín Buriánek
10. Tomáš Zmatlík
32. Petr Řezáč
19. 9. 18 17:45 MIKU1 Cormoran FC SUP Houbaři 2. 3:1 (2:1)
Domácí byli ve všem lepší. Jediný, kdo se jim z Houbařů rovnal, byl technik Šíp. Adam Blažek, Petr Nemynář
Cormoran FC SUP Houbaři
Jan Havránek – Martin Duchek, Vladimír Jirák, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Roman Lakota, Petr Morávek vs Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, František Šťasta, Antonín Štěpnička
6. Jiří Jirsa
25. Vladimír Jirák
40. Vladislav Kašpar
28. Stanislav Petroušek
5. 9. 18 18:00 HRAB3 Houbaři Rokoska SUP 1. 1:3 (0:3)
Utkání dvou rozdílných poločasů. První poločas patřil hostům, kteří dokázali vsítit tři branky. V druhém poločase se hosté stáhli do obrany a domácí se tlačili víc a víc do útoku, ale podařilo se jim vstřelit jen jednu branku.
Houbaři Rokoska SUP
Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Josef Čáslavský, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, František Šťasta, Antonín Štěpnička vs Jaroslav Marek – Karel Frankota, Roman Havel, Lubomír Hluší, Ladislav Kirschner, Miloš Niesner, Mykhaylo Ravlyuk, Pavel Šnor