St 12.9.18 17:45 ZABEH 64! FC Kobylisy A Executors United   (HL6E)
St 12.9.18 19:00 ZABEH To mi stačí VET Čechie 12°   (VL4C)
St 12.9.18 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Les Miserables   (HL2B)
Čt 25.10.18 17:45 MIKU2 Podolka FC SUP Prohibice FKK SUP   (SVL2A)
Čt 25.10.18 19:00 MIKU2 Regio Team Opatoff A K   (HL6H)
Čt 25.10.18 20:15 MIKU2 Kult žlutého míče Brosway team   (HL8I)

4. 12. 18 19:15 KORAB Rokoska SUP Cormoran FC SUP 11. 5:2 (1:1)
Cormoran ještě na začátku druhého poločasu "létal", Rokoska však dokázala utkání jasně ovládnout. Hošek
Rokoska SUP Cormoran FC SUP
Jaroslav Marek – Karel Frankota, Roman Havel, Lubomír Hluší, Ladislav Kirschner, Miloš Niesner, Mykhaylo Ravlyuk, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Vladislav Kašpar – Jan Havránek, Josef Holas, Jiří Jirsa, Daniel Los, Petr Morávek, Jan Vaněk
27., 47. Petr Vydra
38. Roman Havel
48., 53. Karel Frankota
3. Josef Holas
32. Jan Havránek
21. 11. 18 17:45 ZABEH VV Vokra SV Rokoska SUP 10. 3:5 (0:2)
První poločas v jasné režii hostů, domácí neproměňovali své šance. Ve druhém poločase Frankota uzavřel hattrick a Rokoska vedla už 3:0. Domácí snížili na rozdíl jednoho gólu, Rokoska ale výhru v závěru potvrdila. Šaróka
VV Vokra SV Rokoska SUP
Tomáš Zunt – Tomáš Kouřil, Michael Procházka, Petr Řezáč, Michal Šotola, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík vs Jaroslav Marek – Karel Frankota, Roman Havel, Ladislav Kirschner, Miloš Niesner, Mykhaylo Ravlyuk, Pavel Šnor, Petr Vydra
40. Pavel Zmatlík
47., 57. Michael Procházka
1., 21., 31. Karel Frankota
54. Roman Havel
56. Pavel Šnor
14. 11. 18 20:45 STER3 Tycho de Brahe SUP Rokoska SUP 9. 0:4 (0:1)
Kvalitní utkání, ve kterém měli více štěstí hosté, a proto vyhráli. Beneš
Tycho de Brahe SUP Rokoska SUP
Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Pavel Fiala, Hana Filipová, Viktor Kassl, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Jaroslav Marek – Karel Frankota, Roman Havel, Lubomír Hluší, Ladislav Kirschner, Miloš Niesner, Mykhaylo Ravlyuk, Pavel Šnor, Petr Vydra
19., 52., 59. Pavel Šnor
46. Mykhaylo Ravlyuk
6. 11. 18 19:30 BECH Rokoska SUP Starci na chmelu SUP B 8. 2:3 (1:1)
Fotbalově vyspělejší hosté se dlouho nedokázali přes kompaktní obranu Rokosky prosadit, takže na vyrovnání čekali až do 53. minuty. Nakonec se hostům podařilo vstřelit vítězný gól v poslední minutě utkání a připisují si dva body. Rokosce na vyrovnání nezbyl čas.
Rokoska SUP Starci na chmelu SUP B
Jaroslav Marek – Karel Frankota, Lubomír Hluší, Ladislav Kirschner, Miloš Niesner, Mykhaylo Ravlyuk, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Petr Jambor – Vladimír Dusil, Jan Gregorec, Jan Hobík, Jaroslav Kalabus, František Kotouček, Lukáš Lebr, Marek Prosický, Michael Štěpánek, Michal Šůcha
23. Miloš Niesner
47. Mykhaylo Ravlyuk
3. František Kotouček
53. Vladimír Dusil
60. Jaroslav Kalabus
24. 10. 18 19:30 STOD Koliba F.C.V. Rokoska SUP 7. 1:0 (1:0)
Zápas s velkým nasazením starší generace hráčů. Fair-play hra.
Koliba F.C.V. Rokoska SUP
Miroslav Kos – Václav Culka, Zdeněk Dražík, Michal Hejný, Zdeněk Jeřábek, Vladimír Karban, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Jindřich Tůma vs Jaroslav Marek – Karel Frankota, Roman Havel, Lubomír Hluší, Ladislav Kirschner, Miloš Niesner, Mykhaylo Ravlyuk, Pavel Šnor, Petr Vydra
12. Michal Hejný
17. 10. 18 20:30 STER2 Rokoska SUP Rychlé pípy SUP 6. 4:2 (2:1)
Rokoska zvítězila díky proměňování svých gólových šancí. Filip Donát
Rokoska SUP Rychlé pípy SUP
Jaroslav Marek – Karel Frankota, Lubomír Hluší, Miloš Niesner, Mykhaylo Ravlyuk, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Vladimír Kuna – Rudolf Formánek, Milan Kott, Martin Mačalík, Roman Mráz, Lukáš Nevrlý, Jaroslav Novák, Petr Novotný, Libor Viták, Karel Vonášek, Jan Vorlík
7. Petr Vydra
8. Mykhaylo Ravlyuk
36. Karel Frankota
58. Pavel Šnor
29. Karel Vonášek
33. Milan Kott
9. 10. 18 20:45 STOD Vibromax 2012 Rokoska SUP 5. 3:4 (0:2)
Bojovné fotbalové utkání, kde Rokoska měla více sil a pohlídali si své vedení.
Vibromax 2012 Rokoska SUP
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Miroslav Johanovský, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Bronislav Süss, Jiří Zimmer vs Jaroslav Marek – Karel Frankota, Roman Havel, Lubomír Hluší, Ladislav Kirschner, Miloš Niesner, Pavel Šnor, Petr Vydra
32., 51. Petr Koutník
48. Bronislav Süss
11., 47., 50. Pavel Šnor
25. Ladislav Kirschner
2. 10. 18 19:15 STER3 Rokoska SUP Klika CFA SUP 4. 4:1 (2:0)
Vítězství Rokosce zařídil výborným výkonem Roman Havel. Trnka
Rokoska SUP Klika CFA SUP
Jaroslav Marek – Karel Frankota, Roman Havel, Lubomír Hluší, Ladislav Kirschner, Miloš Niesner, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Miloslav Špaček – Patrik Benda, Jaroslav Černoch, Libor Formánek, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, František Štofila
5., 27., 37., 55. Roman Havel 49. Libor Formánek
25. 9. 18 19:15 HRAB1 Kickers 1990 ČFC Rokoska SUP 3. 3:3 (0:2)
Pěkné bojovné utkání. Hosté se do domácích zakousli ihned od začátku, kdy byli lepším týmem. Kickers dokázali výsledek otočit, nakonec z toho ale byla remíza.
Kickers 1990 ČFC Rokoska SUP
Marek Panáček – Petr Čermák, Petr Charbuský, Karel Klečák, Ladislav Nussbauer, Tomáš Petrach, Petr Popovič, Petr Štěpán vs Jaroslav Marek – Karel Frankota, Roman Havel, Lubomír Hluší, Ladislav Kirschner, Miloš Niesner, Pavel Šnor, Petr Vydra
43. Petr Popovič
45. Petr Charbuský
55. Ladislav Nussbauer
16., 26. Pavel Šnor
56. Roman Havel
19. 9. 18 20:30 SCBEC Rokoska SUP Kapr tým SUP 2. 8:0 (3:0)
Pěkné utkání. Jiří Studený, Jiří Kolařík
Rokoska SUP Kapr tým SUP
Jaroslav Marek – Karel Frankota, Roman Havel, Lubomír Hluší, Ladislav Kirschner, Miloš Niesner, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Ladislav Rokyta – Josef Bartl, Pavel Hromadník, Jiří Jura, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Luboš Svoboda
2., 15., 23., 31., 58. Pavel Šnor
34., 54., 59. Petr Vydra
5. 9. 18 18:00 HRAB3 Houbaři Rokoska SUP 1. 1:3 (0:3)
Utkání dvou rozdílných poločasů. První poločas patřil hostům, kteří dokázali vsítit tři branky. V druhém poločase se hosté stáhli do obrany a domácí se tlačili víc a víc do útoku, ale podařilo se jim vstřelit jen jednu branku.