12. Sokol Vysočany SUP 11 1 0 10 10:36 2

Út 2.10.18 19:00 P1 Palouk SK La Famiglia   (HL4C)
Út 2.10.18 20:15 P1 Pražský axiom GFC Regent B   (HL8C)
Ne 11.11.18 16:15 P2 Hypochondři Vzteklé Želvičky   (HL6J)
Ne 11.11.18 17:30 P2 Los Niňos M.B. Fifty-two faders   (HL7K)
Út 4.12.18 19:30 STOD Koliba F.C.V. Kickers 1990 ČFC   (SVL3B)
Út 4.12.18 20:45 STOD Killing power FC Žabí hlen   (HL8D)

29. 11. 18 17:45 MIKU2 Stará Garda SUP Sedm zbabělých SUP 11. 4:0 (1:0)
Domácí se prosazovali lepší kombinační hrou, a protože dokázali vytvořené šance i proměnit, tak zaslouženě vyhráli.
Stará Garda SUP Sedm zbabělých SUP
Bohumil Karafiát – František Dražan, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Tomáš Neuhäusl, René Roušar, Miroslav Šimůnek, Tomáš Vodička vs Jiří Bohuslav – Jan Černý, Jakub Hoskovec, Pavel Ježek, Miloslav Nergl, Peter Nielsen, Jaroslav Pešek, Robert Pojer, Tomáš Pospíšil, Martin Sehnal, Václav Stuchl
27., 50., 59. Tomáš Neuhäusl
53. Miroslav Šimůnek
15. 11. 18 19:00 MIKU1 Kolotouš FC SUP Stará Garda SUP 10. 3:5 (3:1)
Hosté bez hráčů na střídání v závěru utkání odpadli. Michael Štorc
Kolotouš FC SUP Stará Garda SUP
Tibor Szenczi – Oldřich Mácha, Petr Mácha, Milan Muzika, Lukáš Poláček, Pavel Procházka vs Bohumil Karafiát – František Dražan, Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, René Roušar, Petr Turínek, Tomáš Vodička
2., 28. Petr Mácha
20. Pavel Procházka
13. René Roušar
41., 43., 49. Tomáš Vodička
48. Tomáš Neuhäusl
8. 11. 18 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Dehet Old 1.FC SUP 9. 6:1 (5:1)
Stará garda již rozhodla v prvním poločase, kdy soupeři vstřelila pět branek. Ve druhém poločase si už výsledek pohlídala. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Stará Garda SUP Dehet Old 1.FC SUP
Tomáš Geist – František Dražan, Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský vs Petr Votruba – Vladimír Hájek, Karel Kunst, Zdeněk Matějík, Jan Novák, Jiří Nový, Jindřich Smolík, Martin Zdobinský
3. Václav Horáček
7., 53. Tomáš Neuhäusl
20. Zdeněk Knápek
27. František Dražan
30. Václav Kedlický
5. Zdeněk Matějík
1. 11. 18 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP Stará Garda SUP 8. 2:3 (1:0)
První poločas vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Prvního gólu se dočkali Trops. Druhý poločas ihned Garda vyrovnala a hrál se moc pěkný fotbal s mnoha šancemi. Šťastnějším týmem byla Stará Garda. Čapla
Trops 1.SK SUP Stará Garda SUP
Jan Severa – Pavel Galyaš, Jaroslav Hulvert, Petr Krča, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Ondřej Rázga, Radek Škarda, Miloslav Štván vs Bohumil Karafiát – František Dražan, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Petr Turínek, Tomáš Vodička
12. Miloslav Štván
49. Jaroslav Hulvert
32., 47. Tomáš Vodička
60. Tomáš Neuhäusl
25. 10. 18 18:15 DEKAN Stará Garda SUP SuperNova L.F.C. 7. 3:1 (2:0)
V "utahaném" zápase Stará garda přetlačila svého soka.
Stará Garda SUP SuperNova L.F.C.
Bohumil Karafiát – František Dražan, Tomáš Geist, Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, René Roušar, Miroslav Šimůnek, Tomáš Vodička vs Pavel Rajský – Vladimír Anev, Pavel Čihák, Jan Kroj, Luboš Navrátil, Jan Pouska, Jan Uhlíř st.
22. Tomáš Neuhäusl
29. Václav Horáček
38. Josef Jurásek
45. Jan Kroj
18. 10. 18 18:15 DEKAN Endoprotéza Stará Garda SUP 6. 2:1 (1:0)
Hosté byli aktivnější, ale domácí produktivnější. Kohout
Endoprotéza Stará Garda SUP
Libor Panenka – Roman Böhm, Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Jiří Nehasil, Petr Slivka, Jiří Vácha, Petr Valenta, Jindřich Vich vs Bohumil Karafiát – František Dražan, Václav Horáček, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, René Roušar, Miroslav Šimůnek
22. Tomáš Hrdý
41. Jiří Nehasil
49. René Roušar
11. 10. 18 18:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Stará Garda SUP 5. 0:6 (0:2)
Jednoznačné vítězství hostů. Jiří Panocha
Sokol Vysočany SUP Stará Garda SUP
Jiří Hrnčíř – Petr Bratršovský, Karel Chládek, Petr Hrabal, Daniel Mautska, Petr Regal st., Karel Rubeš, Richard Urban vs Bohumil Karafiát – Václav Horáček, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, René Roušar, Miroslav Šimůnek
4. René Roušar
8. Miroslav Šimůnek
46. Josef Jurásek
52., 60. Zdeněk Knápek
53. Václav Kedlický
4. 10. 18 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Super Naděje B 4. 3:4 (1:3)
Hosté využili svoji mírnou převahu a zaslouženě zvítězili. Stará garda i přes závěrečnou snahu o vyrovnání neuspěla.
Stará Garda SUP Super Naděje B
Petr Turínek – František Dražan, Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Josef Jurásek, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, René Roušar, Tomáš Vodička vs Michal Pozníček – Jan Dvořák, Vojtěch Engelmann, Michal Král, Miloslav Linek, Pavel Listík, Jiří Prokop, Petr Vaněček
10. Václav Kedlický
42. Tomáš Vodička
52. Václav Horáček
4., 30. Miloslav Linek
10., 43. Jan Dvořák
20. 9. 18 18:15 DEKAN Pražačka seniors B Stará Garda SUP 3. 7:0 (2:0)
Domácí šli do vedení už v osmé minutě a svůj náskok jen navyšovali. Beneš
Pražačka seniors B Stará Garda SUP
Vladimír Mádr – Michal Gabík, Ivan Haco, Martin Líbal, Radek Líbal, René Rohan, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Petr Turínek – František Dražan, Václav Horáček, Jiří Kesner, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, René Roušar, Tomáš Vodička
8., 51. Michal Gabík
29., 33. Jan Syrovátka
38., 49. Radek Líbal
48. Branislav Večerek
13. 9. 18 18:15 DEKAN Stará Garda SUP PFC Kodymka SUP A 2. 1:7 (1:4)
Poklidné utkání skončilo jasným vítězstvím týmu PFC Kodymka. Trnka
Stará Garda SUP PFC Kodymka SUP A
Petr Turínek – František Dražan, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, René Roušar, Miroslav Šimůnek, Tomáš Vodička vs David Pokorný – Jan Doležal, Richard Kejval, Bohuslav Langer, Karel Matějka, Petr Pospíšil, Jiří Škarvada, Martin Varga, Jan Wierzbicki
10. Oldřich Pavlovský 14., 17., 53. Richard Kejval
18. Martin Varga
30. Bohuslav Langer
42., 58. Jan Wierzbicki
6. 9. 18 18:15 DEKAN Lomíci Stará Garda SUP 1. 0:7 (0:7)
Jednoznačné vítězství Staré gardy.
Lomíci Stará Garda SUP
Petr Fliegel – Kiril Berovski, Radek Jiroušek, Tomáš Turek, Zdeněk Vondrát vs Bohumil Karafiát – František Dražan, Václav Horáček, Václav Kedlický, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, René Roušar, Miroslav Šimůnek, Tomáš Vodička