Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Javorák

Po 17.9. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 17.9. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 17.9. 20:30 Malešice AFK MALES
Čt 1.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 1.11. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 1.11. 20:30 Malešice AFK MALES

Malostranský SK

Po 24.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 24.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 24.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 15.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 15.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 15.10. 20:30 Zákostelní ZAK

Traktor humus VET A

Út 11.9. 17:45 Mikulova MIKU4
Út 11.9. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 11.9. 20:15 Mikulova MIKU4
Po 3.12. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 3.12. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 3.12. 20:30 Koráb SC KORAB

Rokoska VET B

Út 16.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 16.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 16.10. 20:30 Malešice AFK MALES
Út 6.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 6.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 6.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Klokan club Perón V

St 3.10. 17:45 Mikulova MIKU1
St 3.10. 19:00 Mikulova MIKU1
St 3.10. 20:15 Mikulova MIKU1
Čt 11.10. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 11.10. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 11.10. 20:15 Mikulova MIKU1

Gambrinus VH VET

Po 10.9. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 10.9. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 10.9. 20:15 Mikulova MIKU1
Po 24.9. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 24.9. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 24.9. 20:15 Mikulova MIKU1

Defect

Ne 23.9. 18:45 Pražačka P2
Ne 23.9. 20:00 Pražačka P2
St 10.10. 19:30 Děkanka DEKAN
St 10.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 22.11. 19:00 Pražačka P3
Čt 22.11. 20:15 Pražačka P3

Damned CF

St 26.9. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 26.9. 19:15 Hrabákova HRAB3
Po 22.10. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 22.10. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Čt 15.11. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 15.11. 20:15 Motorlet MOTO3

Santa Tranta VET

Ne 16.9. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 16.9. 17:30 Kbely Spartak KBELY
So 6.10. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 6.10. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 3.11. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 3.11. 12:30 Kbely Spartak KBELY

Vojenské lesy VET

Po 17.9. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 17.9. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 8.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 8.10. 19:15 Hrabákova HRAB2
Út 30.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 30.10. 19:15 Hrabákova HRAB2

Kings of Kent

Pa 26.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 26.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 29.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 29.11. 19:30 Děkanka DEKAN

Kuřátka FC

Po 10.9. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 10.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 1.10. 19:00 Pražačka P3
Po 1.10. 20:15 Pražačka P3