Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Javorák

Po 9.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 9.4. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 9.4. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 4.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 4.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 4.6. 20:30 Malešice AFK MALES

Malostranský SK

Út 29.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 29.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 29.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 21.6. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 21.6. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 21.6. 20:15 Mikulova MIKU3

Traktor humus VET A

Ne 13.5. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 13.5. 20:00 Záběhlice ZABEH
St 30.5. 17:45 Mikulova MIKU1
St 30.5. 19:00 Mikulova MIKU1
St 30.5. 20:15 Mikulova MIKU1

Rokoska VET B

Čt 31.5. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 31.5. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 31.5. 20:15 Mikulova MIKU1
Čt 21.6. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 21.6. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 21.6. 20:15 Mikulova MIKU1

Klokan club Perón V

St 21.3. 17:45 Mikulova MIKU2
St 21.3. 19:00 Mikulova MIKU2
St 21.3. 20:15 Mikulova MIKU2
Po 9.4. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 9.4. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 9.4. 20:15 Mikulova MIKU2

Gambrinus VH VET

Po 4.6. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 4.6. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 4.6. 20:15 Mikulova MIKU1
St 13.6. 17:45 Mikulova MIKU1
St 13.6. 19:00 Mikulova MIKU1
St 13.6. 20:15 Mikulova MIKU1

Defect

Ne 22.4. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 22.4. 20:00 Zákostelní ZAK
Po 18.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 18.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 18.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 20.6. 17:45 Mikulova MIKU3

Damned CF

St 4.4. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 4.4. 19:15 Hrabákova HRAB1
Ne 29.4. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 29.4. 18:45 Kbely Spartak KBELY
Po 25.6. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 25.6. 20:15 Záběhlice ZABEH

Santa Tranta VET

Út 15.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Út 15.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
St 30.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
St 30.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
St 6.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
St 6.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Vojenské lesy VET

Út 24.4. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 24.4. 19:15 Hrabákova HRAB3
Ne 27.5. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 27.5. 12:30 Tempo FC TEMPO
Po 18.6. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 18.6. 20:30 Tempo FC TEMPO

Kings of Kent

Po 16.4. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 16.4. 19:15 Hrabákova HRAB1
Po 14.5. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 14.5. 19:15 Hrabákova HRAB1
St 27.6. 19:15 Zákostelní ZAK
St 27.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Kuřátka FC

Po 14.5. 19:00 Pražačka P2
Po 14.5. 20:15 Pražačka P2
Čt 28.6. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 28.6. 19:30 Mikulova MIKU2