Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Damned CF žlutá
Rokoska VET B černá, světle modrá
Santa Tranta VET žlutá, modrá
Klokan club Perón V zelená, bílá
Traktor humus VET A bílá, modrá
Malostranský SK žlutá, bílo-černá
Gambrinus VH VET bílá, žlutá
Kings of Kent modrá, bílá
Javorák červená, zelená
Vojenské lesy VET zelená, červeno-černá
Defect růžová, oranžová
Kuřátka FC červeno-černá

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Vojenské lesy VETSanta Tranta VET Po 19.3. 20:45 CESMI
JavorákKlokan club Perón V Út 20.3. 19:00 MIKU1
Gambrinus VH VETMalostranský SK Út 20.3. 19:30 BECH
DefectRokoska VET B Út 20.3. 20:45 BECH
Kuřátka FCDamned CF Čt 22.3. 19:15 SCBEC
Kings of KentTraktor humus VET A Čt 3.5. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Klokan club Perón VKings of Kent Út 27.3. 19:00 MIKU1
Kuřátka FCDefect Út 27.3. 20:15 P3
Rokoska VET BVojenské lesy VET Út 27.3. 20:30 MALES
Traktor humus VET AGambrinus VH VET St 28.3. 19:30 BECH
Damned CFMalostranský SK Čt 29.3. 18:15 BECH
Santa Tranta VETJavorák St 13.6. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
DefectDamned CF Út 3.4. 19:00 MIKU4
JavorákRokoska VET B Út 3.4. 19:15 KORAB
Kings of KentSanta Tranta VET Út 3.4. 19:30 BECH
Vojenské lesy VETKuřátka FC St 4.4. 20:45 CESMI
Gambrinus VH VETKlokan club Perón V Čt 5.4. 19:00 MIKU1
Malostranský SKTraktor humus VET A Čt 5.4. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta VETGambrinus VH VET Po 9.4. 18:15 BECH
Klokan club Perón VMalostranský SK Út 10.4. 19:00 MIKU1
DefectVojenské lesy VET Út 10.4. 19:30 CESMI
Rokoska VET BKings of Kent Út 10.4. 20:30 STER1
Damned CFTraktor humus VET A Čt 12.4. 19:15 SCBEC
Kuřátka FCJavorák Čt 12.4. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Malostranský SKSanta Tranta VET Út 17.4. 19:30 BECH
JavorákDefect Út 17.4. 20:15 METE2
Gambrinus VH VETRokoska VET B Út 17.4. 20:30 MALES
Traktor humus VET AKlokan club Perón V St 18.4. 19:00 MIKU1
Vojenské lesy VETDamned CF St 18.4. 20:45 CESMI
Kings of KentKuřátka FC Čt 19.4. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Vojenské lesy VETJavorák Po 23.4. 20:30 KORAB
Damned CFKlokan club Perón V Út 24.4. 19:00 MIKU1
DefectKings of Kent Út 24.4. 20:15 MIKU2
Kuřátka FCGambrinus VH VET Út 24.4. 20:45 BECH
Santa Tranta VETTraktor humus VET A Čt 26.4. 19:00 MIKU3
Rokoska VET BMalostranský SK Út 1.5. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Gambrinus VH VETDefect Út 8.5. 18:15 BECH
Klokan club Perón VSanta Tranta VET Út 8.5. 19:00 MIKU1
JavorákDamned CF St 9.5. 19:15 ZAK
Traktor humus VET ARokoska VET B St 9.5. 20:30 STER3
Kings of KentVojenské lesy VET Čt 10.5. 19:00 P2
Malostranský SKKuřátka FC Čt 10.5. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Vojenské lesy VETGambrinus VH VET Po 14.5. 18:15 BECH
Damned CFSanta Tranta VET Po 14.5. 19:30 LITVI
DefectMalostranský SK Út 15.5. 17:45 MIKU3
Rokoska VET BKlokan club Perón V Út 15.5. 20:30 STER1
Kuřátka FCTraktor humus VET A Čt 17.5. 19:00 P1
JavorákKings of Kent Čt 17.5. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Gambrinus VH VETJavorák Po 28.5. 20:45 BECH
Klokan club Perón VKuřátka FC Út 29.5. 20:15 MIKU1
Santa Tranta VETRokoska VET B Út 29.5. 20:30 STER1
Malostranský SKVojenské lesy VET St 30.5. 20:45 CESMI
Kings of KentDamned CF Čt 31.5. 19:15 SCBEC
Traktor humus VET ADefect So 2.6. 10:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
DefectKlokan club Perón V Út 5.6. 19:00 MIKU1
Damned CFRokoska VET B Út 5.6. 20:30 STER1
Vojenské lesy VETTraktor humus VET A St 6.6. 20:45 CESMI
Kings of KentGambrinus VH VET Čt 7.6. 18:15 BECH
JavorákMalostranský SK Čt 7.6. 19:00 P3
Kuřátka FCSanta Tranta VET Čt 7.6. 19:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Rokoska VET BKuřátka FC St 20.6. 19:00 P1
Santa Tranta VETDefect St 20.6. 19:00 MIKU3
Klokan club Perón VVojenské lesy VET St 20.6. 19:00 MIKU1
Malostranský SKKings of Kent St 20.6. 19:00 METE2
Gambrinus VH VETDamned CF St 20.6. 19:00 MIKU2
Traktor humus VET AJavorák St 20.6. 19:15 ZAK