Čt 31.5.18 17:45 MIKU1 Klokan club UVL Lekfa UVL   (UVL1A)
Čt 31.5.18 19:00 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Indus   (HL5F)
Čt 31.5.18 20:15 MIKU1 Les Miserables Hoverla Zak   (HL1A)
Čt 21.6.18 17:45 MIKU1 Klokan Perón club SUP Indus SUP A   (SVL1A)
Čt 21.6.18 19:00 MIKU1 AGČV UVL Radouč FC UVL A   (UVL1A)
Čt 21.6.18 20:15 MIKU1 Houbařův Ráj CFG Suchdol   (HL7F)

20. 6. 18 19:00 P1 Rokoska VET B Kuřátka FC 11. 5:4 (2:2)
Vyrovnaný zápas, který domácí v druhém poločase otočili a snížení Kuřátek přišlo už pozdě.
Rokoska VET B Kuřátka FC
Tomáš Kučera – Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Svatopluk Michal, Petr Šindelář, Lubomír Velčovský, Martin Vopat vs Martin Houdek – Pavel Baborovský, Pavel Caizl, Lukáš Jelínek, Martin Kokšal, Petr Moučka, Pavel Růžička, Jiří Samek, Viktor Spálavský, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik
24., 37., 45. Zdeněk Fusek
27., 42. Petr Šindelář
7. Petr Moučka
17., 60. Lukáš Jelínek
56. Marek Uhlárik
5. 6. 18 20:30 STER1 Damned CF Rokoska VET B 10. 1:5 (1:1)
První poločas byl spíše vyčkávací. Po přestávce Rokoska zapnula a rozhodla zápas ve svůj prospěch.
Damned CF Rokoska VET B
Luděk Michalík – Pavel Horáček, Jan Kasal, Tomáš Manhart, Tomáš Stejskal, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Svatopluk Michal, Aleš Strach, Lubomír Velčovský, Martin Vopat
4. Jan Kasal 2., 43. Svatopluk Michal
34. Lubomír Velčovský
59. Jindřich Dobřanský st.
60. Martin Beránek
29. 5. 18 20:30 STER1 Santa Tranta VET Rokoska VET B 9. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání pro sebe rozhodla Santa Tranta v posledních vteřinách.
Santa Tranta VET Rokoska VET B
Kamil Kyral – David Čejka, Roman Kašajík, Petr Kubík, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Svatopluk Michal, Aleš Strach, Lubomír Velčovský
33., 60. Petr Stupka 40. Lubomír Velčovský
15. 5. 18 20:30 STER1 Rokoska VET B Klokan club Perón V 8. 2:7 (2:7)
Na všechno důležité stačil jeden poločas. Kovařík
Rokoska VET B Klokan club Perón V
Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Svatopluk Michal, Vít Pleskot, Petr Šindelář, Aleš Strach, Tomáš Volný vs Petr Víšek – Aleš Deré, David Filinger, Karel Kristen, Mario Lička, Radek Šírl, Petr Štáf ml.
25., 27. Karel Kristen
9. 5. 18 20:30 STER3 Traktor humus VET A Rokoska VET B 7. 5:1 (4:1)
Rokoska měla celý zápas územní převahu, mnoho gólových šancí si ale nevytvořila. Naopak domácím vycházelo téměř všechno a své vedení z prvního poločasu už takticky udrželi. Velmi kvalitní zápas v duchu fair-play. Leoš Knap
Traktor humus VET A Rokoska VET B
Zdeněk Feierfeil – Jan Chadima, Bohumil Exner, Lukáš Hronek, David Kudrnáč, David Šefrna, Dušan Valenta, Miroslav Zeman, Roman Zvolský vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Marian Košutek, Svatopluk Michal, Petr Šindelář, Aleš Strach, Lubomír Velčovský
12. Lukáš Hronek
17., 27., 58. David Šefrna
19. David Kudrnáč
13. Zdeněk Fusek
1. 5. 18 20:15 ZABEH Rokoska VET B Malostranský SK 6. 5:3 (1:3)
Hosté si v prvním poločase vypracovali dvoubrankový náskok a ještě sedm minut před koncem vedli, ale Rokoska pak předvedla neskutečný obrat. Miroslav Weiner
Rokoska VET B Malostranský SK
Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Marian Košutek, Svatopluk Michal, Petr Šindelář, Aleš Strach, Lubomír Velčovský vs Milan Pokorný – Martin Braný, Daniel Černý, Tomáš Frankl, Tomáš Jůna, Milan Kozel, Michal Štěpnička
13., 39., 53. Svatopluk Michal
57. Martin Beránek
58. Lubomír Velčovský
13. Tomáš Jůna
19. Martin Braný
28. Michal Štěpnička
17. 4. 18 20:30 MALES Gambrinus VH VET Rokoska VET B 5. 4:4 (0:2)
Utkání ve vysokém tempu, tvrdé, ale v rámci pravidel. Hráči obou týmů nechali na hřišti všechno.
Gambrinus VH VET Rokoska VET B
Michal Petráš – Lukáš Krajči, František Novák, Martin Přáda, Radek Smolík, Georgi Ivanov Tsonev, Jan Vladyka vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Marian Košutek, Svatopluk Michal, Tomáš Michal, Petr Šindelář, Aleš Strach, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný
35., 45. Georgi Ivanov Tsonev
42., 46. Lukáš Krajči
5., 39. Lubomír Velčovský
24., 58. Svatopluk Michal
10. 4. 18 20:30 STER1 Rokoska VET B Kings of Kent 4. 4:0 (0:0)
Jednoznačné utkání ve prospěch domácích.
Rokoska VET B Kings of Kent
Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Marian Košutek, Svatopluk Michal, Tomáš Michal, Petr Šindelář, Aleš Strach, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný vs Tomáš Zach – Martin Bělina, Jan Falc, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner
34., 39., 59. Tomáš Michal
3. 4. 18 19:15 KORAB Javorák Rokoska VET B 3. 1:1 (0:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Javorák Rokoska VET B
Petr Klouček – Jan Čepek, Jan Eibl, Lukáš Krupička, Kamil Nezval, Matouš Rous, Vojtěch Široký, Radomír Staněk, Jiří Vaněk vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Marian Košutek, Svatopluk Michal, Aleš Strach, Lubomír Velčovský
54. Matouš Rous 8. Svatopluk Michal
27. 3. 18 20:30 MALES Rokoska VET B Vojenské lesy VET 2. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
20. 3. 18 20:45 BECH Defect Rokoska VET B 1. 3:2 (1:2)
Utkání vynikající úrovně by slušela remíza, ale domácí byli přeci jen o gól lepší.
Defect Rokoska VET B
Alexander Károlyi – David Davídek, Jan Kahuda, Richard Peer, David Ploc, Petr Seidel, Tomáš Trnka vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Tomáš Michal, Aleš Strach, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný