Seznam týmů, 2. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
VV Vokra VV modro-červená
Veteráni Ďáblice fialová, červená
UTS Vršovice VET zeleno-černá, žlutá
Tyran Saens 1.FC VET A modrá, bílá
Sean team VET červená
Nemesis VET oranžová
J.R.Club VET A černo-modrá, zeleno-bílá
Inter 2011 žluto-černá, zelená
Ekonom WT VET žluto-modrá, červeno-bílá
Indus VET žlutá, modrá
Folprecht 1.FC VET černo-modrá, oranžová
Bakera VET černá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Bakera VETVV Vokra VV Po 19.3. 17:00 DEKAN
Inter 2011Sean team VET Po 19.3. 18:00 ZAK
Ekonom WT VETTyran Saens 1.FC VET A Po 19.3. 18:15 ARIT
Folprecht 1.FC VETVeteráni Ďáblice Út 20.3. 19:00 MIKU2
Indus VETUTS Vršovice VET Út 20.3. 19:30 NOVOB
J.R.Club VET ANemesis VET St 21.3. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Veteráni ĎábliceIndus VET Po 26.3. 17:45 ZABEH
Sean team VETJ.R.Club VET A Po 26.3. 18:00 KORAB
Tyran Saens 1.FC VET AInter 2011 Po 26.3. 19:00 MIKU1
Bakera VETFolprecht 1.FC VET Út 27.3. 19:00 MIKU3
UTS Vršovice VETEkonom WT VET Út 27.3. 19:30 NOVOB
VV Vokra VVNemesis VET St 28.3. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Indus VETBakera VET Po 9.4. 17:45 ZABEH
Nemesis VETSean team VET Po 9.4. 18:15 LITVI
Ekonom WT VETVeteráni Ďáblice Po 9.4. 18:15 ARIT
J.R.Club VET ATyran Saens 1.FC VET A Po 9.4. 19:00 MIKU1
Folprecht 1.FC VETVV Vokra VV Út 10.4. 19:00 MIKU3
Inter 2011UTS Vršovice VET Út 10.4. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
UTS Vršovice VETJ.R.Club VET A Út 3.4. 18:15 NOVOB
Bakera VETEkonom WT VET Po 16.4. 18:15 ARIT
VV Vokra VVSean team VET Po 16.4. 18:15 LITVI
Veteráni ĎábliceInter 2011 Po 16.4. 19:00 METE2
Tyran Saens 1.FC VET ANemesis VET Po 16.4. 19:00 MIKU2
Folprecht 1.FC VETIndus VET Út 17.4. 19:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Indus VETVV Vokra VV Po 23.4. 17:45 ZABEH
Sean team VETTyran Saens 1.FC VET A Po 23.4. 18:15 LITVI
Ekonom WT VETFolprecht 1.FC VET Po 23.4. 18:15 ARIT
J.R.Club VET AVeteráni Ďáblice Po 23.4. 18:45 KBELY
Nemesis VETUTS Vršovice VET Út 24.4. 19:30 NOVOB
Inter 2011Bakera VET Út 24.4. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Indus VETEkonom WT VET Po 7.5. 17:45 ZABEH
Veteráni ĎábliceNemesis VET Po 7.5. 18:45 KBELY
VV Vokra VVTyran Saens 1.FC VET A Po 7.5. 19:00 MIKU1
Bakera VETJ.R.Club VET A Út 8.5. 18:15 HANSP
Folprecht 1.FC VETInter 2011 Út 8.5. 19:00 MIKU3
UTS Vršovice VETSean team VET Út 8.5. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter 2011Indus VET Po 14.5. 17:45 ZABEH
Sean team VETVeteráni Ďáblice Po 14.5. 18:15 LITVI
Ekonom WT VETVV Vokra VV Po 14.5. 18:15 ARIT
Tyran Saens 1.FC VET AUTS Vršovice VET Po 14.5. 19:00 MIKU1
Nemesis VETBakera VET Út 15.5. 18:15 KBELY
J.R.Club VET AFolprecht 1.FC VET Út 15.5. 19:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WT VETInter 2011 Po 21.5. 18:15 ARIT
Bakera VETSean team VET Po 21.5. 18:15 LITVI
Indus VETJ.R.Club VET A Po 21.5. 19:00 ZABEH
Veteráni ĎábliceTyran Saens 1.FC VET A Po 21.5. 19:00 MIKU2
Folprecht 1.FC VETNemesis VET Út 22.5. 19:00 MIKU1
VV Vokra VVUTS Vršovice VET Út 22.5. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Nemesis VETIndus VET Po 28.5. 17:45 ZABEH
Sean team VETFolprecht 1.FC VET Po 28.5. 18:15 LITVI
J.R.Club VET AEkonom WT VET Po 28.5. 18:15 ARIT
Tyran Saens 1.FC VET ABakera VET Po 28.5. 19:00 MIKU1
Inter 2011VV Vokra VV Po 28.5. 19:00 MOTO3
UTS Vršovice VETVeteráni Ďáblice Út 29.5. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Indus VETSean team VET Út 5.6. 20:15 ZABEH
VV Vokra VVVeteráni Ďáblice Po 11.6. 18:00 KORAB
Ekonom WT VETNemesis VET Po 11.6. 18:15 ARIT
Bakera VETUTS Vršovice VET Út 12.6. 18:00 KORAB
Folprecht 1.FC VETTyran Saens 1.FC VET A Út 12.6. 19:00 MIKU1
Inter 2011J.R.Club VET A Út 12.6. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Veteráni ĎábliceBakera VET Po 25.6. 20:15 DABLI
Tyran Saens 1.FC VET AIndus VET Po 25.6. 20:15 MIKU3
UTS Vršovice VETFolprecht 1.FC VET Po 25.6. 20:30 MALES
Sean team VETEkonom WT VET Po 25.6. 20:30 ARIT
Nemesis VETInter 2011 Po 25.6. 20:30 ZAK
J.R.Club VET AVV Vokra VV Po 25.6. 20:45 BECH