St 28.3.18 17:45 MIKU4 STS Chvojkovice - Brod Le Jardin   (HL5D)
St 28.3.18 19:00 MIKU4 Mystique Dynamo CF Libčice FC   (HL2A)
St 28.3.18 20:15 MIKU4 Sváteční mančaft Cerveza 18.FC   (HL5D)
Po 16.4.18 19:00 P3 Úderka Žižkov junioři Libčice FC   (HL2A)
Po 16.4.18 20:15 P3 Dukla Praha FK Fugas CF B   (HL7A)

25. 6. 18 20:30 MALES UTS Vršovice VET Folprecht 1.FC VET 11. 4:4 (3:2)
Hodně bojovné a vyrovnané utkání, každému týmu patřil jeden poločas.
UTS Vršovice VET Folprecht 1.FC VET
David Šefara – Jiří Dvořák, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Filip Šmahel, Petr Střelka, Jan Suchánek, Peter Teniak vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Tomáš Kováč, Roman Kubálek, Roman Schich, Jiří Smitka
19. Jan Suchánek
22., 55. Peter Teniak
25. Filip Šmahel
11., 30., 45. Jiří Benda ml.
59. Jan Balíček
12. 6. 18 19:00 MIKU1 Folprecht 1.FC VET Tyran Saens 1.FC VET A 10. 2:11 (0:2)
Jednoznačné utkání, jasná výhra hostů. Slušné chování obou týmů.
Folprecht 1.FC VET Tyran Saens 1.FC VET A
Petr Skýpala – Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Tomáš Kováč, Roman Kubálek, Roman Schich, Jiří Smitka vs Sergey Greshnyakov – Štěpán Holý, Pavel Janošov, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Otto Kovář, Miloš Krch, Jiří Pertl, Jaroslav Topol, Miroslav Weiner
46. Pavel Janošov
28. 5. 18 18:15 LITVI Sean team VET Folprecht 1.FC VET 9. 3:2 (0:1)
Průměrný zápas. Domácí byli mírně lepším týmem a tak berou oba body. Rosenberger
Sean team VET Folprecht 1.FC VET
Tomáš Černý – Zbyněk Bureš, Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Jan Niessner, Jiří Panocha, Martin Plicka, Aleš Průša, Robert Szabo vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Tomáš Kováč, Roman Schich
59. Josef Körner ml.
22. 5. 18 19:00 MIKU1 Folprecht 1.FC VET Nemesis VET 8. 7:3 (3:0)
Zápas se odehrál v rychlém tempu. Domácí šli už ve 2. minutě do vedení, které postupně navyšovali. Hosté odpověděli až ve druhém poločase.
Folprecht 1.FC VET Nemesis VET
Petr Skýpala – Jan Balíček, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Tomáš Kováč, Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich, Jiří Smitka, Vladimír Topič vs Stanislav Šidlo – David Bimka, David Boštík, Martin Bušek, Jiří Faměra, Jan Kotrhonz, Jan Přibyl, Jan Průša, Martin Průša, Martin Ptáček, Karel Vyšata
2., 8., 34. Josef Körner ml.
27. Tomáš Kováč
34., 35., 57. Jan Balíček
33. Jan Přibyl
39., 42. Martin Průša
15. 5. 18 19:00 MIKU2 J.R.Club VET A Folprecht 1.FC VET 7. 1:6 (0:3)
Pěkné bojovné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Zatímco hosté své šance proměnovali, domácím se podařilo vstřelit gól až v poslední minutě.
J.R.Club VET A Folprecht 1.FC VET
Alessio Scarano – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Marek Šulc vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Tomáš Kováč, Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich, Jiří Smitka
60. Marek Šulc 11. Jiří Smitka
27. Jaroslav Láznička
30., 53. Jiří Benda ml.
34., 36. Jan Balíček
8. 5. 18 19:00 MIKU3 Folprecht 1.FC VET Inter 2011 6. 2:5 (1:3)
Svižné utkání bez závad. Inter rozhodl v koncovce a zvítězil.
Folprecht 1.FC VET Inter 2011
Jiří Smitka – Jan Balíček, Jiří Benda ml., Pavel Hornek, Josef Körner ml., Tomáš Kováč, Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich, Vladimír Topič vs Bořivoj Německý – Jan Beneš, Tomáš Černý, Jan Koleňák, Aleš Kvasnička, Ladislav Němec, Radek Sláma, Ivo Štric, Jan Syrovátka
55. Tomáš Černý
23. 4. 18 18:15 ARIT Ekonom WT VET Folprecht 1.FC VET 5. 4:2 (1:1)
První se osmělil Folprecht a ujal se vedení, za pět minut ale bylo vyrovnáno. Druhé půli už Folprecht kraloval, i když zahazoval šance a dal asi dvě tři tyče. Husák
Ekonom WT VET Folprecht 1.FC VET
Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Martin Adamec, Zdeněk Fiala, Martin Froněk, Milan Jindrák, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs Jiří Smitka – Jan Balíček, Robert Benda, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich, Vladimír Topič
13., 59. Martin Vidman
32. Martin Adamec
38. Roman Kunc
7., 60. Roman Schich
17. 4. 18 19:00 MIKU2 Folprecht 1.FC VET Indus VET 4. 3:6 (2:3)
Poklidné, pohledné utkání svou útočně laděných mančaftů. Trnka
Folprecht 1.FC VET Indus VET
Jiří Smitka – Robert Benda, Jiří Benda ml., Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich, Petr Skýpala vs Lumír Kübel – Jiří Englich, Tomáš Havlíček, Richard Kes, Luděk Kula, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček, Pavel Vyroubal, Petr Zoubek
10. Petr Skýpala
22. Jiří Benda ml.
58. Roman Schich
6., 58. Petr Zoubek
21., 26., 52. Zdeněk Tichý
44. Richard Kes
10. 4. 18 19:00 MIKU3 Folprecht 1.FC VET VV Vokra VV 3. 2:5 (1:4)
Výkony téměř za hranicí možností hostujícího Bláhy a Nováka zajistily pohodlné vítezství Vokry. Petr Nemynář, Adam Blažek
Folprecht 1.FC VET VV Vokra VV
Petr Skýpala – Robert Benda, Jiří Benda ml., Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich, Jiří Smitka, Vladimír Topič vs Michal Bobysud – Ondřej Bláha, Pavel Haltuf, Petr Novák, Michal Šotola, Tomáš Zunt
4. Jaroslav Láznička
37. Robert Benda
3., 36. Michal Šotola
6. Michal Bobysud
15. Petr Novák
29. Ondřej Bláha
27. 3. 18 19:00 MIKU3 Bakera VET Folprecht 1.FC VET 2. 6:0 (4:0)
Klidné, technické utkání, ve kterém zvítězilo lepší, ale hlavně produktivnější mužstvo domácích.
Bakera VET Folprecht 1.FC VET
Jiří Kuděj – Petr Dům, Miroslav Fritz, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Martin Ullík vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Robert Benda, Jiří Benda ml., Pavel Hornek, Josef Körner ml., Jaroslav Láznička, Roman Schich
14., 55. Robert Šafránek
15., 22., 57. Pavel Šimáček
25. Luboš Řeháček
20. 3. 18 19:00 MIKU2 Folprecht 1.FC VET Veteráni Ďáblice 1. 6:0 k.
Zápas ovlivnila červená karta, ale kupodivu ve prospěch domácích, kteří zaslouženě vyhráli, neboť jejich soupeř si nevěděl s přesilovkou rady.
Folprecht 1.FC VET Veteráni Ďáblice
Petr Skýpala – Robert Benda, Jiří Benda ml., Jan Forejt, Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich vs Tomáš Dvořák – Ondřej Bednář, Michal Beránek, Jan Hruška, Petr Jelínek , Lukáš Majcharčík, Antonín Mareš