Pá 11.5.18 17:30 KBELY Real Prd Omlékované Sojky   (HL7H)
Pá 11.5.18 18:45 KBELY Youngsters FC Erko Kbely   (HL3C)
Ne 20.5.18 16:15 P3 Lužinýýý Boys Atlanta Žižkov FC   (HL6I)
Ne 20.5.18 17:30 P3 Drsný šrouby Améby AFC A   (HL5H)
Pá 15.6.18 18:15 MALES Power Rangers Deportivo bez Coruna A   (HL3C)
Pá 15.6.18 19:30 MALES SAS fans Bakera   (HL5G)

25. 6. 18 20:30 MALES UTS Vršovice VET Folprecht 1.FC VET 11. 4:4 (3:2)
Hodně bojovné a vyrovnané utkání, každému týmu patřil jeden poločas.
UTS Vršovice VET Folprecht 1.FC VET
David Šefara – Jiří Dvořák, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Filip Šmahel, Petr Střelka, Jan Suchánek, Peter Teniak vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Tomáš Kováč, Roman Kubálek, Roman Schich, Jiří Smitka
19. Jan Suchánek
22., 55. Peter Teniak
25. Filip Šmahel
11., 30., 45. Jiří Benda ml.
59. Jan Balíček
12. 6. 18 18:00 KORAB Bakera VET UTS Vršovice VET 10. 1:3 (1:1)
První poločas vyrovnaný průběh utkání. Vršovice šly do vedení, Bakera do poločasu vyrovnala. Na druhý poločas dorazil rozdílový hráč Teniak, který využil své šance a rozhodl o vítězství Vršovic. Šťástka
Bakera VET UTS Vršovice VET
Filip Burda – Petr Dům, Václav Kohout, Luboš Řeháček, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík vs David Šefara – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Filip Šmahel, Petr Střelka, Jan Suchánek, Peter Teniak
28. Martin Ullík 9. Filip Šmahel
34., 57. Peter Teniak
29. 5. 18 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice VET Veteráni Ďáblice 9. 6:0 k.
22. 5. 18 19:30 zzNOVOB VV Vokra VV UTS Vršovice VET 8. 5:3 (4:1)
Tým UTS Vršovice zaspal první půli a po přestávce už vyrovnat nedokázal.
VV Vokra VV UTS Vršovice VET
Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Petr Novák, Michael Procházka, Michal Šotola, Igor Svobodník, Pavel Zmatlík vs David Šefara – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Filip Šmahel, Petr Střelka, Jan Suchánek, Peter Teniak
10. Ondřej Bláha
15., 17., 24. Petr Novák
35. Michal Bobysud
6., 44. Filip Šmahel
41. Jiří Dvořák
14. 5. 18 19:00 MIKU1 Tyran Saens 1.FC VET A UTS Vršovice VET 7. 9:1 (4:1)
Utkání s jasnou převahou týmu Tyran Seans. Po zásluze jim patří vítězství.
Tyran Saens 1.FC VET A UTS Vršovice VET
Sergey Greshnyakov – Štěpán Holý, Pavel Janošov, Miloslav Jonáš, Otto Kovář, Miloš Krch, František Sejrek, Jaroslav Topol, Miroslav Weiner vs David Šefara – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Filip Šmahel, Jan Suchánek, Peter Teniak
6. Jan Suchánek
8. 5. 18 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice VET Sean team VET 6. 4:4 (2:2)
Bojovný zápas plný střetů začali lépe UTS Vršovice, ale Sean team vždy dorovnal a po změně stran šel do vedení. UTS zabrali a šťastným gólem vybojovali remízu. Novotný
UTS Vršovice VET Sean team VET
David Šefara – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Filip Šmahel, Petr Střelka, Jan Suchánek vs Jan Niessner – Zbyněk Bureš, Tomáš Černý, Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Jiří Panocha, Ondřej Polák, Aleš Průša
18., 29., 60. Filip Šmahel
48. Radim Jašek
23. Aleš Průša
30. Tomáš Klusáček
43. Zbyněk Bureš
44. Jan Niessner
24. 4. 18 19:30 zzNOVOB Nemesis VET UTS Vršovice VET 5. 1:5 (0:3)
Vršovice byly od začátku jasně lepší a taky o dost mladší. Ve druhém poločase, když Nemesis přestali remcat a soustředili se na hru, hráli skoro vyrovnaný zápas. Zdeněk Šimek, Petr Bešta
Nemesis VET UTS Vršovice VET
Stanislav Šidlo – David Boštík, Martin Bušek, Jiří Faměra, Jan Kotrhonz, Jan Průša, Martin Průša, Martin Ptáček, Karel Vyšata vs David Šefara – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Filip Šmahel, Petr Střelka, Jan Suchánek, Peter Teniak
57. Martin Průša 15 David Boštík 2., 6. Peter Teniak
22. Petr Střelka
54. Radim Jašek
56. Jan Krtil
10. 4. 18 19:30 zzNOVOB Inter 2011 UTS Vršovice VET 3. 5:2 (2:1)
O vítězství Interu rozhodla jeho vetší efektivita v proměňování šancí. Nervozní utkání. Trnka
Inter 2011 UTS Vršovice VET
Bořivoj Německý – Jan Beneš, Jan Koleňák, Aleš Kvasnička, Filip Němec, Radek Sláma, Ivo Štric, Jan Syrovátka vs David Šefara – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Petr Střelka, Jan Suchánek, Peter Teniak
4., 48. Jan Koleňák
12. Jan Beneš
57., 58. Aleš Kvasnička
41 Filip Němec 29. Petr Střelka
56. Radim Jašek
3. 4. 18 18:15 zzNOVOB UTS Vršovice VET J.R.Club VET A 4. 5:3 (3:2)
Vršovice sice musely již od druhé minuty dotahovat ztrátu, avšak od stavu 2:1 si průběh zápasu bez problémů pohlídaly. I proto berou dva body. Novotný
UTS Vršovice VET J.R.Club VET A
David Šefara – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Filip Šmahel, Petr Střelka, Jan Suchánek vs Alessio Scarano – Luboš Horáček, Ladislav Kirschner, Petr Kolář, Zdeněk Liška, David Matouš, David Mička, Jiří Němeček, Marek Šulc
16., 21., 22. Jan Suchánek
35. Rudolf Michalský
41. Filip Šmahel
2., 24. Marek Šulc
49. Jiří Němeček
27. 3. 18 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice VET Ekonom WT VET 2. 2:1 (0:1)
Utkání hrané v dobrém tempu, obě mužstva měla dobrou obrannou fázi. Dobrý výkon brankářů nedovolil větší počet branek.
UTS Vršovice VET Ekonom WT VET
Radim Jašek – Jiří Dvořák, Jan Krtil, Rudolf Michalský, David Šefara, Filip Šmahel, Petr Střelka, Jan Suchánek vs Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Martin Adamec, Jiří Čapla, Milan Jindrák, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina
40. Jiří Dvořák
50. Petr Střelka
23. Tomáš Zvěřina
20. 3. 18 19:30 zzNOVOB Indus VET UTS Vršovice VET 1. 11:5 (5:2)
Prvních dvacet minut utkání bylo velmi vyrovnaných, oba týmy se předháněly, kdo dřív vstřelí gól. Poté ale iniciativu zápasu převzal domácí Indus a sázel jeden gól za druhým. Hosté zabrali opět až ke konci zápasu.
Indus VET UTS Vršovice VET
Lumír Kübel – Jaroslav Dlouhý, Michal Dufek, Richard Kes, Jiří Lantora, Martin Šalamoun, Zdeněk Tichý, Petr Zoubek vs David Šefara – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Filip Šmahel, Jan Suchánek