Rozpis pískání, 2. liga, skupina B

Masters V

Po 24.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 24.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 24.9. 20:45 Hanspaulka HANSP
Po 15.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 15.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 15.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

PH Servis

St 31.10. 17:45 Mikulova MIKU1
St 31.10. 19:00 Mikulova MIKU1
St 31.10. 20:15 Mikulova MIKU1
Út 27.11. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 27.11. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 27.11. 20:15 Mikulova MIKU2

Anton aus Tirol

Po 17.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 17.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 17.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 8.10. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 8.10. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 8.10. 20:15 Mikulova MIKU2

Santa Dominica VET

St 19.9. 17:45 Mikulova MIKU2
St 19.9. 19:00 Mikulova MIKU2
St 19.9. 20:15 Mikulova MIKU2
St 24.10. 18:00 Štěrboholy STER3
St 24.10. 19:15 Štěrboholy STER3
St 24.10. 20:30 Štěrboholy STER3

VSK MFF UK Praha VET A

Út 16.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 16.10. 20:15 Meteor 8 METE1
Ne 11.11. 15:00 Malešice AFK MALES
Ne 11.11. 16:15 Malešice AFK MALES
Čt 6.12. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 6.12. 19:30 Mikulova MIKU1

Stará Garda VET

Ne 16.9. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 16.9. 17:15 Hostivař SK HOSTI
St 17.10. 19:00 Pražačka P3
St 17.10. 20:15 Pražačka P3
Čt 6.12. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 6.12. 19:30 Zákostelní ZAK

Šrot FC VET

Ne 23.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 23.9. 20:00 Záběhlice ZABEH
Po 29.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 29.10. 20:30 Tempo FC TEMPO
Čt 22.11. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 22.11. 20:30 Tempo FC TEMPO

Lisako A

Ne 7.10. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 7.10. 20:00 Mikulova MIKU4
Út 30.10. 19:00 Pražačka P2
Út 30.10. 20:15 Pražačka P2
Po 19.11. 18:15 Aritma ARIT
Po 19.11. 19:30 Aritma ARIT

Bum bar VET

Po 15.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 15.10. 19:15 Hrabákova HRAB2
St 7.11. 19:00 Meteor 8 METE1
St 7.11. 20:15 Meteor 8 METE1

Autobazar Duo VET

Út 11.9. 18:00 Štěrboholy STER1
Út 11.9. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 11.9. 20:30 Štěrboholy STER1
Po 12.11. 18:00 Štěrboholy STER1
Po 12.11. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 12.11. 20:30 Štěrboholy STER1

Legends a Veterans

St 24.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 24.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 14.11. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 14.11. 19:15 Hrabákova HRAB2

Notorkros FK VET

Út 16.10. 19:15 Motorlet MOTO3
Út 16.10. 20:30 Motorlet MOTO3
Út 13.11. 19:15 Motorlet MOTO3
Út 13.11. 20:30 Motorlet MOTO3