Petr Sklenář – Jan Ernst, Tomáš Faust, Roman Hruška, Karel Kadlec, Petr Moucha, Jaroslav Nevrkla, David Tomek, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Štěpán Mucha – Pavel Böhm, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, Jaroslav Mičík, Martin Pracný, Martin Šorm
7. 6. 18 17:00 DEKAN Autobazar Duo VET Stará Garda VET 10. 4:1 (1:1)
Autobazar Duo VET Stará Garda VET
David Mansfeld – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha, Martin Šorm, Petr Stibal vs Dušan Houf – Roman Albín, Jan Aubrecht, Tomáš Hosnedl, Tomáš Jaroš, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Lukáš Vnuk, Tomáš Vodička
19., 41., 50., 55. Pavel Böhm 9. Tomáš Neuhäusl
29. 5. 18 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Autobazar Duo VET 9. 9:8 (3:6)
Neuvěřitelný zápas. Dominica dokázala smazat čtyřbrankový náskok a minutu před koncem strhla vítězství na svoji stranu. Šároka
Santa Dominica VET Autobazar Duo VET
Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Vladimír Klupsa, Michal Lipovský, Miloš Pastyřík, Petr Prokop, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný vs Štěpán Mucha – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, Jaroslav Mičík, Martin Pracný, Petr Stibal
29. Petr Stibal
24. 5. 18 18:15 DEKAN Autobazar Duo VET PH Servis 8. 2:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, ale hosté byli lepší v koncovce.
Autobazar Duo VET PH Servis
Štěpán Mucha – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, Jaroslav Mičík, Martin Šorm, Petr Stibal vs Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Josef Pokorný, Jindřich Skála, Jan Suchý
7. Pavel Böhm
29. Hynek Franta
2. Jiří Landa
4. Zdeněk Bárta
35. Jan Suchý
16. 5. 18 20:15 MIKU2 Notorkros FK VET Autobazar Duo VET 7. 5:3 (5:3)
Rozhodčí se nedostavil.
Notorkros FK VET Autobazar Duo VET
Tomáš Pospíšil – Jaroslav Bázler, Štěpán Brabec, Marek Brych, Jan Dvořáček, Josef Kostka, Petr Pelíšek, Jan Těšitel, Petr Vlasák vs Pavel Böhm – Petr Čvirk, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, David Mansfeld, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha, Martin Pracný, Martin Šorm
8. Štěpán Mucha
10. 5. 18 17:45 MIKU2 Autobazar Duo VET Lisako A 6. 3:1 (1:1)
Autobazar Duo VET Lisako A
Pavel Böhm – Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, Štěpán Mucha, Martin Šorm, Petr Stibal vs Jiří Sikyta – Josef Herman, David Kuneš, Zdeněk Kuneš, Václav Odvárka, Emil Stach, Jiří Žďárský
26., 43. Oldřich Kerlický
51. Petr Čvirk
21. David Kuneš
24. 4. 18 19:30 STOD Legends a Veterans Autobazar Duo VET 5. 4:1 (4:0)
Pěkné utkání s řadou šancí na obou stranách. Boubín
Legends a Veterans Autobazar Duo VET
Marián Pašiak – Tomáš Drahovzal, Josef Dvořák, Vojtěch Podolák, Pavel Poláček, Radek Švarc, Jakub Urban vs David Mansfeld – Pavel Böhm, Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha, Martin Šorm
1., 24. Tomáš Drahovzal
18. Jakub Urban
30. Vojtěch Podolák
54. Hynek Franta
19. 4. 18 20:15 ZABEH Autobazar Duo VET Bum bar VET 4. 5:1 (2:1)
Do poločasu vyrovnané utkání. Ve druhém poločase Autobazar zúročil chyby Bum Baru a jednoznačně vyhrál.
Autobazar Duo VET Bum bar VET
Pavel Böhm – Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, David Mansfeld, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha, Martin Šorm vs Ondřej Sladký – Milan Cibulec, Martin Orinič, Jan Suchánek, Vladimír Urban, Richard Vlček
14., 27., 34. Jaroslav Mičík
38. Štěpán Mucha
59. Petr Čvirk
30. Vladimír Urban
12. 4. 18 17:45 MIKU3 Autobazar Duo VET VSK MFF UK Praha VET A 3. 4:0 (3:0)
Trvalá převaha Autobazaru s podporou výborného výkonu gólmana. Matfyzáci se do několika šancí dostali z důrazné hry na polovině soupeře, ale bez využití. Fér hra obou stran. Tomáš Jelínek ml., Vladimír Hnát
Autobazar Duo VET VSK MFF UK Praha VET A
Pavel Böhm – Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, David Mansfeld, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha vs Tomáš Marek – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Pavel Borský, Petr Kos, Jan Líkař, Jakub Müller, Vladimír Šišma
17., 29., 36. Jaroslav Mičík
28. David Mansfeld
4. 4. 18 18:00 HRAB1 Anton aus Tirol Autobazar Duo VET 2. 3:1 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Ve druhém poločase hráli domácí na brejky a více šancí si díky uzemní převaze vytvořili hosté, ale gólman Antona byl nepřekonatelný. Domácím pak vyšly dvě akce a snížení Mansfelda už Autobazaru k ničemu nebylo. Tomáš Manhart, Martin Suchý
Anton aus Tirol Autobazar Duo VET
Martin Kaiser – Milan Husák, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Tomáš Nový, Svatopluk Samler, Petr Tůma vs Pavel Böhm – Tomáš Chaloupka, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, David Mansfeld, Štěpán Mucha, Martin Pracný, Petr Stibal
23., 52. Tomáš Nový
54. Jiří Kopecký
55. David Mansfeld
21. 3. 18 20:15 P1 Autobazar Duo VET Šrot FC VET 1. 7:0 (3:0)
Herně nebyl rozdíl zdaleka tak velký, ale defenzíva vítězů pracovala bezchybně a navrch přidali domácí smrtící brejky. Voldán
Autobazar Duo VET Šrot FC VET
Pavel Böhm – Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, David Mansfeld, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha, Martin Pracný vs Zbyněk Šaller – Petr Dubec, Josef Hudeček, Radek Jirkovský, Jiří Kurka, Jiří Marek, Pavel Šilhavý