Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Josef Pokorný, Jindřich Skála, Jan Suchý vs Ondřej Sladký – Milan Cibulec, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban, Richard Vlček
24. 5. 18 19:00 MIKU2 Bum bar VET Notorkros FK VET 8. 1:1 (1:1)
Bum Bar byl lepším mužstvem, kdyby dokázal proměnit své šance, mohl i vyhrát.
Bum bar VET Notorkros FK VET
Ondřej Sladký – Karol Blicha, Milan Cibulec, Martin Orinič, Jiří Počárovský, Vladimír Urban, Richard Vlček vs Tomáš Pospíšil – Štěpán Brabec, Marek Brych, František Dubský, Jan Dvořáček, Josef Kostka, Petr Pelíšek, Jan Těšitel
17. Vladimír Urban 19. Josef Kostka
17. 5. 18 17:45 MIKU2 Lisako A Bum bar VET 7. 1:6 (0:4)
Jednoznačné utkání od začátku do konce zápasu. Výsledek ovlivnil i nejistý výkon brankaře domácích a zároveň i ztráta statného obránce z důvodu zranění ze začátku zápasu. Ondřej Horák, Pavel Šámal
Lisako A Bum bar VET
Jiří Sikyta – Josef Herman, Marian Křivan, David Kuneš, Zdeněk Kuneš, Josef Matějka, Václav Odvárka, Daniel Rantoš, Emil Stach vs Ondřej Sladký – Karol Blicha, Martin Orinič, Jiří Počárovský, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban, Richard Vlček
35. David Kuneš 3., 19. Martin Orinič
24. Zdeněk Počárovský
27., 38., 39. Vladimír Urban
8. 5. 18 19:30 STOD Bum bar VET Legends a Veterans 6. 2:3 (1:1)
V prvním poločase mohli jít hosté do minimálně třígólového náskoku, ale v cestě jim stály tyče a brána. Domácí vyrovnali hru a ve 20. minutě srovnali na poločasových 1:1. V úvodu druhé půle Bum bar zvýšil skóre na 2:1, Legendy dokázaly otočit vývoj zápasu a vyhrát 3:2. Husák
Bum bar VET Legends a Veterans
Ondřej Sladký – Milan Cibulec, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban, Richard Vlček vs Marián Pašiak – Tomáš Drahovzal, Josef Dvořák, Juraj Jaborník, Pavel Poláček, Jan Sekanina, Jakub Urban
20. Milan Cibulec
36. Martin Orinič
3., 56. Juraj Jaborník
44. Tomáš Drahovzal
26. 4. 18 20:15 MIKU3 Bum bar VET VSK MFF UK Praha VET A 5. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou.
Bum bar VET VSK MFF UK Praha VET A
Ondřej Sladký – Milan Cibulec, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban, Richard Vlček vs Tomáš Marek – Viktor Bobro, Radek Hanáček, Petr Kos, Jakub Müller, Vladimír Šišma, Vítězslav Stejskal, Petr Sváček
39. Vladimír Urban 13. Petr Kos
19. 4. 18 20:15 ZABEH Autobazar Duo VET Bum bar VET 4. 5:1 (2:1)
Do poločasu vyrovnané utkání. Ve druhém poločase Autobazar zúročil chyby Bum Baru a jednoznačně vyhrál.
Autobazar Duo VET Bum bar VET
Pavel Böhm – Tomáš Chaloupka, Petr Čvirk, Hynek Franta, Oldřich Kerlický, David Mansfeld, Jaroslav Mičík, Štěpán Mucha, Martin Šorm vs Ondřej Sladký – Milan Cibulec, Martin Orinič, Jan Suchánek, Vladimír Urban, Richard Vlček
14., 27., 34. Jaroslav Mičík
38. Štěpán Mucha
59. Petr Čvirk
30. Vladimír Urban
10. 4. 18 19:15 HRAB2 Bum bar VET Anton aus Tirol 3. 4:1 (1:0)
Začátek zápasu opatrný z obou stran, poté se hosté dostávali do tempa. Dali pár golů a vítězství už si nenechali vzít.
Bum bar VET Anton aus Tirol
Ondřej Sladký – Milan Cibulec, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban, Richard Vlček vs Martin Kaiser – Milan Husák, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Tomáš Nový, Svatopluk Samler, Petr Tůma
26. Zdeněk Počárovský
36., 38. Martin Orinič
46. Vladimír Urban
29 Richard Vlček 46. Richard Klípa
5. 4. 18 20:15 P2 Šrot FC VET Bum bar VET 2. 0:5 (0:3)
Utkání rozdílných poločasů. V prvním dominoval Bum bar díky dvěma gólům v úvodu. Ve druhé polovině zkusil Šrot hru bez brankáře, ale doplatil na chyby v útoku a nepodařilo se mu vyrovnat. V útoku byli hráči Šrotu bezzubí. Jaroslav Havran, Petr Mládek
Šrot FC VET Bum bar VET
Zbyněk Šaller – Zbyněk Adamec, Petr Dlouhý, Petr Dubec, Josef Hudeček, Radek Jirkovský, Jiří Kurka, Jiří Marek vs Ondřej Sladký – Milan Cibulec, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban, Richard Vlček
5. Martin Orinič
6., 38. Vladimír Urban
18., 36. Zdeněk Počárovský
20. 3. 18 19:30 DEKAN Bum bar VET Masters V 1. 6:1 (3:0)
Bum bar byl po celé utkání fotbalovějším týmem a zaslouženě došel k výhře. Vostatek
Bum bar VET Masters V
Ondřej Sladký – Milan Cibulec, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban, Richard Vlček vs Petr Sklenář – Martin Dražík, Tomáš Faust, Petr Moucha, Jaroslav Nevrkla, Petr Sedloň, Petr Šulc, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn