Rozpis pískání, 3. liga, skupina A

Flamengo CR VET

Čt 17.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 17.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 17.5. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 8.6. 18:00 Pražačka P3
Pa 8.6. 19:15 Pražačka P3

Traktor Praha VET

St 30.5. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 30.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 30.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Pa 22.6. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 22.6. 20:00 Tempo FC TEMPO

Dřeváci

Pa 13.4. 18:00 Pražačka P2
Pa 13.4. 19:15 Pražačka P2
Čt 21.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 21.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 21.6. 20:45 Běchovice 2 BECH

Bílý lev CF VET

Po 21.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 21.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 21.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 14.6. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 14.6. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 14.6. 20:45 Zákostelní ZAK

Starci na chmelu A

St 2.5. 18:00 Zákostelní ZAK
St 2.5. 19:15 Zákostelní ZAK
St 2.5. 20:30 Zákostelní ZAK
St 9.5. 18:00 Zákostelní ZAK
St 9.5. 19:15 Zákostelní ZAK
St 9.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Dřevosprint SC

St 11.4. 17:45 Mikulova MIKU1
St 11.4. 19:00 Mikulova MIKU1
St 11.4. 20:15 Mikulova MIKU1
Pa 1.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 1.6. 19:30 Děkanka DEKAN

Zlatý krysy FC

St 30.5. 18:00 Štěrboholy STER3
St 30.5. 19:15 Štěrboholy STER3
St 30.5. 20:30 Štěrboholy STER3
Čt 21.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 21.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 21.6. 20:30 Malešice AFK MALES

Double United

Čt 26.4. 19:00 Pražačka P3
Čt 26.4. 20:15 Pražačka P3
Čt 17.5. 19:00 Pražačka P1
Čt 17.5. 20:15 Pražačka P1
Čt 7.6. 19:00 Pražačka P3
Čt 7.6. 20:15 Pražačka P3

Slawoj Břevnov

Čt 29.3. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 29.3. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 8.5. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 8.5. 20:15 Mikulova MIKU3
Ne 3.6. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 3.6. 20:00 Mikulova MIKU2

Partizan Praha VET

Út 10.4. 19:00 Pražačka P3
Út 10.4. 20:15 Pražačka P3
Čt 10.5. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 10.5. 20:30 Tempo FC TEMPO
Út 26.6. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 26.6. 20:15 Mikulova MIKU1

Premiéra TV - Nowatron

Út 27.3. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 27.3. 20:15 Meteor 8 METE1
Pa 11.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 11.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Pa 15.6. 18:15 Zákostelní ZAK
Pa 15.6. 19:30 Zákostelní ZAK

Eukaryota 2.LKW VET

Čt 29.3. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 29.3. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 8.5. 19:00 Pražačka P1
Út 8.5. 20:15 Pražačka P1
Pa 1.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 1.6. 19:30 Běchovice 2 BECH