Seznam týmů, 3. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Traktor Praha VET zeleno-černá, žlutá
Zlatý krysy FC zlatá, šedá
Starci na chmelu A bílá, oranžová
Double United modro-bílá
Slawoj Břevnov žlutá, červená
Premiéra TV - Nowatron modrá, oranžová
Dřevosprint SC oranžová, zeleno-černá
Partizan Praha VET modrá, bílá
Flamengo CR VET červeno-černá, černo-modrá
Eukaryota 2.LKW VET tmavě modrá
Dřeváci žlutá, modrá
Bílý lev CF VET bílá, černá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKW VETStarci na chmelu A Po 19.3. 19:00 MIKU2
DřeváciZlatý krysy FC Po 19.3. 20:30 KORAB
Partizan Praha VETSlawoj Břevnov Po 19.3. 20:45 HOSTI
Flamengo CR VETDouble United Po 19.3. 20:45 ARIT
Bílý lev CF VETTraktor Praha VET Út 20.3. 18:00 HRAB1
Dřevosprint SCPremiéra TV - Nowatron Po 7.5. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Slawoj BřevnovDřevosprint SC Po 26.3. 19:00 MOTO2
Starci na chmelu AFlamengo CR VET Po 26.3. 19:15 ZAK
Traktor Praha VETPremiéra TV - Nowatron Po 26.3. 19:30 BECH
Zlatý krysy FCEukaryota 2.LKW VET Po 26.3. 20:30 KORAB
Double UnitedPartizan Praha VET Po 26.3. 20:45 HOSTI
Bílý lev CF VETDřeváci Út 27.3. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo CR VETZlatý krysy FC Po 9.4. 18:15 HANSP
Dřevosprint SCDouble United Po 9.4. 19:00 MOTO2
Eukaryota 2.LKW VETBílý lev CF VET Po 9.4. 19:00 MIKU2
Premiéra TV - NowatronSlawoj Břevnov Po 9.4. 19:30 BECH
Partizan Praha VETStarci na chmelu A Po 9.4. 20:45 HOSTI
DřeváciTraktor Praha VET Út 10.4. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Bílý lev CF VETFlamengo CR VET Po 16.4. 18:15 HANSP
DřeváciEukaryota 2.LKW VET Po 16.4. 19:00 MIKU3
Starci na chmelu ADřevosprint SC Po 16.4. 19:15 ZAK
Double UnitedPremiéra TV - Nowatron Po 16.4. 19:30 BECH
Zlatý krysy FCPartizan Praha VET Po 16.4. 20:30 KORAB
Traktor Praha VETSlawoj Břevnov Út 17.4. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo CR VETDřeváci Po 23.4. 18:15 HANSP
Eukaryota 2.LKW VETTraktor Praha VET Po 23.4. 19:00 MIKU1
Premiéra TV - NowatronStarci na chmelu A Po 23.4. 19:30 BECH
Dřevosprint SCZlatý krysy FC Po 23.4. 20:45 LITVI
Partizan Praha VETBílý lev CF VET Po 23.4. 20:45 HOSTI
Slawoj BřevnovDouble United St 25.4. 19:30 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Bílý lev CF VETDřevosprint SC Po 30.4. 19:00 MOTO1
Zlatý krysy FCPremiéra TV - Nowatron Po 30.4. 19:15 KORAB
DřeváciPartizan Praha VET Po 30.4. 19:30 HOSTI
Traktor Praha VETDouble United Út 1.5. 19:15 MALES
Eukaryota 2.LKW VETFlamengo CR VET Po 7.5. 19:00 MIKU3
Starci na chmelu ASlawoj Břevnov Po 7.5. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo CR VETTraktor Praha VET Po 14.5. 18:15 HANSP
Double UnitedStarci na chmelu A Po 14.5. 19:15 ZAK
Premiéra TV - NowatronBílý lev CF VET Po 14.5. 19:30 BECH
Slawoj BřevnovZlatý krysy FC Po 14.5. 20:30 KORAB
Partizan Praha VETEukaryota 2.LKW VET Po 14.5. 20:45 HOSTI
Dřevosprint SCDřeváci Út 15.5. 20:30 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo CR VETPartizan Praha VET Po 21.5. 18:15 HANSP
Eukaryota 2.LKW VETDřevosprint SC Po 21.5. 19:00 MIKU3
Traktor Praha VETStarci na chmelu A Po 21.5. 19:15 ZAK
DřeváciPremiéra TV - Nowatron Po 21.5. 19:30 BECH
Zlatý krysy FCDouble United Po 21.5. 20:30 KORAB
Bílý lev CF VETSlawoj Břevnov Út 22.5. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Dřevosprint SCFlamengo CR VET Po 4.6. 18:15 ARIT
Starci na chmelu AZlatý krysy FC Po 4.6. 19:15 ZAK
Premiéra TV - NowatronEukaryota 2.LKW VET Po 4.6. 19:30 BECH
Partizan Praha VETTraktor Praha VET Po 4.6. 20:45 HOSTI
Double UnitedBílý lev CF VET Út 5.6. 19:15 MOTO1
Slawoj BřevnovDřeváci Út 5.6. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Eukaryota 2.LKW VETSlawoj Břevnov Po 11.6. 19:00 MIKU1
Bílý lev CF VETStarci na chmelu A Po 11.6. 19:15 ZAK
Partizan Praha VETDřevosprint SC Po 11.6. 19:30 HOSTI
Flamengo CR VETPremiéra TV - Nowatron Po 11.6. 19:30 HANSP
Traktor Praha VETZlatý krysy FC Po 11.6. 20:30 KORAB
DřeváciDouble United Út 12.6. 19:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Double UnitedEukaryota 2.LKW VET Po 25.6. 19:00 MIKU2
Zlatý krysy FCBílý lev CF VET Po 25.6. 19:15 KORAB
Starci na chmelu ADřeváci Po 25.6. 19:15 ZAK
Dřevosprint SCTraktor Praha VET Po 25.6. 19:15 ARIT
Slawoj BřevnovFlamengo CR VET Po 25.6. 19:30 HANSP
Premiéra TV - NowatronPartizan Praha VET Po 25.6. 19:30 BECH