Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.6.18 | 19:15 | KORAB | Zlatý krysy FC Bílý lev CF VET | 11. | 5:4 |
Po 11.6.18 | 19:15 | ZAK | Bílý lev CF VET Starci na chmelu A | 10. | 1:2 |
Út 5.6.18 | 19:15 | MOTO1 | Double United Bílý lev CF VET | 9. | 0:1 |
Út 22.5.18 | 19:30 | HOSTI | Bílý lev CF VET Slawoj Břevnov | 8. | 4:4 |
Po 14.5.18 | 19:30 | BECH | Premiéra TV - Nowatron Bílý lev CF VET | 7. | 1:3 |
Po 30.4.18 | 19:00 | MOTO1 | Bílý lev CF VET Dřevosprint SC | 6. | 0:6 |
Po 23.4.18 | 20:45 | HOSTI | Partizan Praha VET Bílý lev CF VET | 5. | 4:2 |
Po 16.4.18 | 18:15 | HANSP | Bílý lev CF VET Flamengo CR VET | 4. | 3:5 |
Po 9.4.18 | 19:00 | MIKU2 | Eukaryota 2.LKW VET Bílý lev CF VET | 3. | 2:5 |
Út 27.3.18 | 19:30 | BECH | Bílý lev CF VET Dřeváci | 2. | 6:1 |
Út 20.3.18 | 18:00 | HRAB1 | Bílý lev CF VET Traktor Praha VET | 1. | 5:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flamengo CR VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:29 | 18 |
2. | Premiéra TV - Nowatron | 11 | 7 | 1 | 3 | 28:19 | 15 |
3. | Starci na chmelu A | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:31 | 12 |
4. | Zlatý krysy FC | 11 | 4 | 4 | 3 | 37:39 | 12 |
5. | Slawoj Břevnov | 11 | 4 | 3 | 4 | 39:32 | 11 |
6. | Bílý lev CF VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:30 | 11 |
7. | Traktor Praha VET | 11 | 3 | 4 | 4 | 22:24 | 10 |
8. | Dřevosprint SC | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:42 | 10 |
9. | Eukaryota 2.LKW VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 27:32 | 9 |
10. | Dřeváci | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:39 | 9 |
11. | Partizan Praha VET | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:39 | 8 |
12. | Double United | 11 | 2 | 3 | 6 | 23:45 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 21.5.18 | 18:15 | DEKAN | Socra SUP Valník (SVL2A) |
Po 21.5.18 | 19:30 | DEKAN | A.Č.A.B. FC Milenium Praha FC (HL6A) |
Po 21.5.18 | 20:45 | DEKAN | Arabská Litrpůl FC (HL6A) |
Čt 14.6.18 | 18:15 | ZAK | PFC Kodymka SUP A Sokol Vysočany SUP (SVL3C) |
Čt 14.6.18 | 19:30 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Ladronka (SVL2B) |
Čt 14.6.18 | 20:45 | ZAK | ALT 1.AK Rum Zahořany HT (HL5F) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dobrý Tomáš | 11 | 0 |
Kundrát Dušan | 7 | 2 |
Mašita Martin | 11 | 5 |
Merkulov Vladimir | 11 | 11 |
Páv Petr | 11 | 5 |
Rajchart Miroslav | 5 | 3 |
Štička Jiří | 7 | 4 |
Svoboda Jan | 9 | 1 |
Tománek Jakub | 9 | 2 |
Žoha Michal | 9 | 1 |