Čt 26.4.18 19:00 P3 V.C. Estudiantes UVL   (UVL2A)
Čt 26.4.18 20:15 P3 Lekfa UVL Nejistý Felix UVL   (UVL1A)
Čt 17.5.18 19:00 P1 Kuřátka FC Traktor humus VET A   (VL1A)
Čt 17.5.18 20:15 P1 Torzo AFZ Domácí potřeby SUP   (SVL2B)
Čt 7.6.18 19:00 P3 Javorák Malostranský SK   (VL1A)
Čt 7.6.18 20:15 P3 Blok D PRKA   (HL7F)

25. 6. 18 19:00 MIKU2 Double United Eukaryota 2.LKW VET 11. 3:3 (3:2)
Eukaryota byla lepší, ale kvůli výbornému gólmanovi domácích byla nakonec ráda za bod.
Double United Eukaryota 2.LKW VET
Miroslav Procházka – Jiří Abdúl, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Tomáš Hajný, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Marek Svoboda vs Milan Pick – Tomáš Eberle, Miroslav Jančok, Petr Konůpka, Lukáš Mařík, František Palcr, Michal Pešek, Filip Vodička, Martin Vrbovský
4., 14. Karel Nepraš
17. Marek Svoboda
7., 16. Michal Pešek
58. Miroslav Jančok
12. 6. 18 19:00 MIKU3 Dřeváci Double United 10. 7:3 (3:0)
Utkání přineslo pěkný kombinační fotbal s rychlými akcemi na obou stranách. Domácí se ujali vedení již v deváté minutě a ještě do poločasu přidali další dvě branky. Když byl v 50. minutě stav 6:1 pro domácí, bylo prakticky rozhodnuto. Nejlepší hráč hostů Faitl stačil ještě korigovat, ale domácí pečetili na konečných 7:3. Martin Lukšík, Václav Lukšík
Dřeváci Double United
Milan Žák – Pavel Bulín, Pavel Kos, Milan Mužátko, Pavel Špirek, Michal Spurný, Petr Velebný, Roman Víšek, Martin Vondráček vs Miroslav Procházka – Martin Abdúl, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Marek Svoboda
9., 55. Martin Vondráček
22., 35. Pavel Kos
24., 46. Roman Víšek
50. Milan Mužátko
34 Milan Mužátko 33. OG
51., 54. Jiří Feitl
5. 6. 18 19:15 MOTO1 Double United Bílý lev CF VET 9. 0:1 (0:1)
Dobrý zápas v rychlém tempu. Výborný výkon předvedli oba brankáři.
Double United Bílý lev CF VET
Miroslav Procházka – Jiří Abdúl, Jiří Feitl, Tomáš Hajný, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais, Marek Svoboda vs Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Dušan Kundrát, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Jiří Štička, Jakub Tománek, Michal Žoha
20. Petr Páv
21. 5. 18 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Double United 8. 3:3 (1:1)
Celkem vyrovnaný zápas, takže konečná remíza je spravedlivá pro obě mužstva.
Zlatý krysy FC Double United
Marek Poláček – Miroslav Bašta, Lukáš Filo, Jaroslav Houzar, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda vs Miroslav Procházka – Jiří Abdúl, Jiří Feitl, Tomáš Hajný, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais, Marek Svoboda
13., 35., 58. Miroslav Bašta 21. Zdeněk Kovář
39. Karel Nepraš
46. Marek Svoboda
14. 5. 18 19:15 ZAK Double United Starci na chmelu A 7. 1:8 (0:3)
Vyšší počet střídajících hráčů u Starců byl celé utkání znát, díky čemuž se jim dařilo kontrolovat zápas. Josef Kubr, Jan Formánek
Double United Starci na chmelu A
Miroslav Procházka – Jiří Abdúl, Jiří Feitl, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Jiří Prais vs Roman Janda – Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Milan Malík, Pavel Náplava, Martin Pešek, Jan Suchomel, Daniel Vrzák
56. Karel Nepraš 5., 30., 32. Petr Hlásný
16. Martin Pešek
31., 45., 57., 59. Milan Malík
1. 5. 18 19:15 MALES Traktor Praha VET Double United 6. 3:3 (0:0)
Po bezbrankovém poločase se záhy ujal Traktor vedení a dvakrát vedl, soupeři však pomohl vlastním gólem a Double United z poslední akce utěšenou ranou i vyrovnali. Hošek
Traktor Praha VET Double United
Michal Vrňák – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Milan Klégr , Jiří Malaník, Richard Starý, František Stolař, Luděk Tobola vs Miroslav Procházka – Jiří Abdúl, Martin Abdúl, Tomáš Hajný, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Marek Svoboda
31. Milan Klégr
38., 48. Jiří Malaník
31. OG
41. Tomáš Hajný
60. Karel Nepraš
25. 4. 18 19:30 CESMI Slawoj Břevnov Double United 5. 3:2 (0:2)
Hosté byli v prvním poločase lepší, ale Slawoj se hecnul a po přestávce zápas otočil. Remíza by byla spravedlivější.
Slawoj Břevnov Double United
Jan Navrátil – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Miroslav Procházka – Jiří Abdúl, Tomáš Hajný, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Marek Svoboda
34., 35. David Hylas
45. Vladimír Lhota
3. Tomáš Hajný
29. Karel Nepraš
38. Jiří Abdúl
16. 4. 18 19:30 BECH Double United Premiéra TV - Nowatron 4. 0:5 (0:1)
Oboustranně kombinační fotbal, kde hlavně hosté předváděli pohledné akce a zaslouženě vyhráli. Boubín
Double United Premiéra TV - Nowatron
Jiří Feitl – Jiří Abdúl, Martin Abdúl, Tomáš Hajný, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Marek Svoboda vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jiří Kratochvíl, Jan Musel, Josef Nehasil, David Rozvald, Tomáš Sadílek, Miloslav Sejrek
30., 36., 59., 60. David Rozvald
46. Jan Musel
9. 4. 18 19:00 MOTO2 Dřevosprint SC Double United 3. 1:3 (0:1)
Domácí hráli dopředu aktivně, ale do obrany se moc nezapojovali, čemuž odpovídá výsledek.
Dřevosprint SC Double United
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Jaromír Tomaides vs Miroslav Procházka – Jiří Abdúl, Tomáš Hajný, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Marek Svoboda
60. Jaromír Tomaides 6. Tomáš Hajný
36. Karel Nepraš
26. 3. 18 20:45 HOSTI Double United Partizan Praha VET 2. 4:3 (1:1)
Utkání hrané v rychlém tempu, ve kterém byli fotbalově i kombinačně lepším týmem hráči Partizanu. Vostatek
Double United Partizan Praha VET
Miroslav Procházka – Jiří Abdúl, Martin Abdúl, Tomáš Hajný, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Marek Svoboda vs Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Daniel Dvořák, Pavel Kopřivík, Tomáš Petržela, Daniel Sokolíček, Milan Steiner, Pavel Vacek, Marcel Zanusso, Jan Zedníček
4. Martin Abdúl
35., 49. Marek Svoboda
54. Tomáš Hajný
11., 53. Milan Steiner
54. OG
19. 3. 18 20:45 ARIT Flamengo CR VET Double United 1. 8:1 (2:0)
Domácí svého soupeře přehráli ve všech směrech a zaslouženě vyhráli. Boubín
Flamengo CR VET Double United
Karel Řezáč – Pavel Brož, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Martin Novák, Miroslav Pecháček, Daniel Šimberský, David Zábranský vs Miroslav Procházka – Jiří Abdúl, Jiří Feitl, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Jiří Prais