Čt 21.6.18 18:15 BECH Prohibice FKK SUP DP Xaverov SUP   (SVL1A)
Čt 21.6.18 19:30 BECH No fear KK Lunochod 1.MFK A   (HL8I)
Čt 21.6.18 20:45 BECH Dromedarians Praha Atlético Cerveza   (HL6H)

25. 6. 18 19:15 ZAK Starci na chmelu A Dřeváci 11. 2:5 (2:2)
Dřeváci měli více šancí a zaslouženě vyhráli.
Roman Janda – Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Milan Malík, Pavel Náplava, Michal Nováček, Martin Pešek, Daniel Vostřez, Daniel Vrzák vs Michal Spurný – Pavel Bulín, Pavel Kos, Milan Mužátko, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Martin Vondráček, Milan Žák
12. Martin Vondráček
38. Pavel Kos
58. Roman Víšek
12. 6. 18 19:00 MIKU3 Dřeváci Double United 10. 7:3 (3:0)
Utkání přineslo pěkný kombinační fotbal s rychlými akcemi na obou stranách. Domácí se ujali vedení již v deváté minutě a ještě do poločasu přidali další dvě branky. Když byl v 50. minutě stav 6:1 pro domácí, bylo prakticky rozhodnuto. Nejlepší hráč hostů Faitl stačil ještě korigovat, ale domácí pečetili na konečných 7:3. Martin Lukšík, Václav Lukšík
Dřeváci Double United
Milan Žák – Pavel Bulín, Pavel Kos, Milan Mužátko, Pavel Špirek, Michal Spurný, Petr Velebný, Roman Víšek, Martin Vondráček vs Miroslav Procházka – Martin Abdúl, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Jan Houska, Zdeněk Kovář, Karel Nepraš, Marek Svoboda
9., 55. Martin Vondráček
22., 35. Pavel Kos
24., 46. Roman Víšek
50. Milan Mužátko
34 Milan Mužátko 33. OG
51., 54. Jiří Feitl
5. 6. 18 20:15 METE2 Slawoj Břevnov Dřeváci 9. 6:0 (4:0)
V prvním poločase domácí kombinačně přehrávali obranu hostů a zaslouženě vedli 4:0. Ve druhém poločase se hosté zlepšili a několikrát ohrozili bránu domácích. Ve 49minutě však domácí rozebrali obranu hostů a do prázdné brány zvýšili na 5:0, čímž utkání rozhodli definitivně.
Slawoj Břevnov Dřeváci
Radek Fál – Petr Horčička, David Hylas, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Jan Navrátil, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Michal Spurný – Pavel Bulín, Pavel Kos, Milan Mužátko, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Martin Vondráček, Milan Žák
4., 30., 58. David Hylas
22., 49. Jaroslav Šamánek
26. Radek Fál
21. 5. 18 19:30 BECH Dřeváci Premiéra TV - Nowatron 8. 3:4 (1:2)
Ve vyrovnaném utkání zvítězilo mužstvo s lepším zakončením šancí.
Dřeváci Premiéra TV - Nowatron
Milan Žák – Pavel Bulín, Pavel Kos, Milan Mužátko, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Martin Vondráček vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Jan Musel, Martin Richter, Jan Říha, David Rozvald, Jakub Vodička
22. Pavel Kos
44. Roman Víšek
60. Petr Velebný
5. Jan Říha
12., 36., 49. Jan Musel
15. 5. 18 20:30 MOTO3 Dřevosprint SC Dřeváci 7. 4:2 (4:2)
O zápase rozhodl již první poločas, kdy v utkání dominovala klubová legenda z Vršovic hrající za tým Dřevosprint. Jan Lanhaus, Adam Löffelmann
Dřevosprint SC Dřeváci
Stanislav Lavers – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Čestmír Novotný, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Michal Spurný – Pavel Bulín, Pavel Kos, Milan Mužátko, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Martin Vondráček, Milan Žák
7., 18. Jindřich Marhoul
10. Jaromír Tomaides
13. Pavel Bokůvka
15. Pavel Kos
27. Milan Mužátko
30. 4. 18 19:30 HOSTI Dřeváci Partizan Praha VET 6. 2:3 (2:3)
Sympatický výkon od obou mužstev. Partizáni byli o gól lepší. Filip Spišak, Nikolas Deči
Dřeváci Partizan Praha VET
Martin Vondráček – Pavel Kos, Milan Mužátko, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák vs Pavel Vacek – Vladimír Dubský, Daniel Dvořák, Jaroslav Kolanda, Pavel Kopřivík, Tomáš Petržela, Daniel Sokolíček, Milan Steiner, Marcel Zanusso
17. Milan Žák
30. Milan Mužátko
3., 10., 15. Milan Steiner
23. 4. 18 18:15 HANSP Flamengo CR VET Dřeváci 5. 3:4 (3:3)
Dramatické, vyrovnané a napínavé utkání, jako kšandy.
Flamengo CR VET Dřeváci
Karel Řezáč – Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Miroslav Pecháček, Daniel Šimberský, František Vykysalý, David Zábranský vs Pavel Špirek – Pavel Bulín, Tomáš Hruška, Pavel Kos, Milan Mužátko, Roman Víšek, Martin Vondráček, Milan Žák
9., 19., 22. David Zábranský 21., 25. Pavel Kos
23. Milan Mužátko
47. Pavel Bulín
16. 4. 18 19:00 MIKU3 Dřeváci Eukaryota 2.LKW VET 4. 3:1 (2:0)
Na veteránskou ligu v dobrém tempu hrající obě mužstva, naprosto vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách, Dřeváci vyhráli díky lepší produktivitě. Leoš Knap
Dřeváci Eukaryota 2.LKW VET
Milan Žák – Pavel Bulín, Pavel Kos, Milan Mužátko, Pavel Špirek, Roman Víšek, Martin Vondráček vs Milan Pick – Tomáš Eberle, Michal Kupsa, Ondřej Mach, Michal Pešek, Filip Vodička, Martin Vrbovský
2. OG
25., 32. Pavel Kos
46. Michal Kupsa
10. 4. 18 20:15 P2 Dřeváci Traktor Praha VET 3. 1:1 (1:1)
Dřeváci bez střídání, což se projevilo zejména ve druhém poločase. Traktor nedokázal proměnit ani 100% šance. Petr Sysel, Jiří Panocha
Dřeváci Traktor Praha VET
Michal Spurný – Pavel Bulín, Milan Mužátko, Pavel Špirek, Martin Vondráček, Milan Žák vs Michal VrňákVladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Milan Klégr , Pavel Kopečný, Jiří Malaník, František Stolař, Luděk Tobola
25. Milan Mužátko 28. František Stolař
27. 3. 18 19:30 BECH Bílý lev CF VET Dřeváci 2. 6:1 (4:0)
Bílý lev byl kombinačně lepší, rychlejší, organizovanější a v obraně tvrdší. Janča
Bílý lev CF VET Dřeváci
Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Miroslav Rajchart, Jiří Štička, Jakub Tománek, Michal Žoha vs Pavel Špirek – Pavel Bulín, Tomáš Hruška, Michal Spurný, Roman Víšek, Martin Vondráček, Milan Žák
3., 5. Jiří Štička
13. Petr Páv
21. Vladimir Merkulov
34. Miroslav Rajchart
49. Jakub Tománek
58 Jiří Štička 46. Pavel Bulín
19. 3. 18 20:30 KORAB Dřeváci Zlatý krysy FC 1. 0:6 k.