Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.6.18 | 19:00 | MIKU2 | Double United Eukaryota 2.LKW VET | 11. | 3:3 |
Po 11.6.18 | 19:00 | MIKU1 | Eukaryota 2.LKW VET Slawoj Břevnov | 10. | 6:5 |
Po 4.6.18 | 19:30 | BECH | Premiéra TV - Nowatron Eukaryota 2.LKW VET | 9. | 1:0 |
Po 21.5.18 | 19:00 | MIKU3 | Eukaryota 2.LKW VET Dřevosprint SC | 8. | 3:2 |
Po 14.5.18 | 20:45 | HOSTI | Partizan Praha VET Eukaryota 2.LKW VET | 7. | 2:3 |
Po 7.5.18 | 19:00 | MIKU3 | Eukaryota 2.LKW VET Flamengo CR VET | 6. | 4:5 |
Po 23.4.18 | 19:00 | MIKU1 | Eukaryota 2.LKW VET Traktor Praha VET | 5. | 1:1 |
Po 16.4.18 | 19:00 | MIKU3 | Dřeváci Eukaryota 2.LKW VET | 4. | 3:1 |
Po 9.4.18 | 19:00 | MIKU2 | Eukaryota 2.LKW VET Bílý lev CF VET | 3. | 2:5 |
Po 26.3.18 | 20:30 | KORAB | Zlatý krysy FC Eukaryota 2.LKW VET | 2. | 3:3 |
Po 19.3.18 | 19:00 | MIKU2 | Eukaryota 2.LKW VET Starci na chmelu A | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flamengo CR VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:29 | 18 |
2. | Premiéra TV - Nowatron | 11 | 7 | 1 | 3 | 28:19 | 15 |
3. | Starci na chmelu A | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:31 | 12 |
4. | Zlatý krysy FC | 11 | 4 | 4 | 3 | 37:39 | 12 |
5. | Slawoj Břevnov | 11 | 4 | 3 | 4 | 39:32 | 11 |
6. | Bílý lev CF VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:30 | 11 |
7. | Traktor Praha VET | 11 | 3 | 4 | 4 | 22:24 | 10 |
8. | Dřevosprint SC | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:42 | 10 |
9. | Eukaryota 2.LKW VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 27:32 | 9 |
10. | Dřeváci | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:39 | 9 |
11. | Partizan Praha VET | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:39 | 8 |
12. | Double United | 11 | 2 | 3 | 6 | 23:45 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 29.3.18 | 17:45 | MIKU4 | Šílení kačeři Exilová šatna (HL8E) |
Čt 29.3.18 | 19:00 | MIKU4 | Bajern Měšičáci Tatarský biftek VET (VL4C) |
Út 8.5.18 | 19:00 | P1 | Banana Chiquíta Palouk SK (HL4D) |
Út 8.5.18 | 20:15 | P1 | FC 1869 GFC Regent B (HL7D) |
Pá 1.6.18 | 18:15 | BECH | Poštmistři VET B Běchovice VET (VL4E) |
Pá 1.6.18 | 19:30 | BECH | Nalejto 1.FC Atomovej brouk B (HL4E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Eberle Tomáš | 10 | 1 |
Jančok Miroslav | 4 | 1 |
Kawalec Jiří | 4 | 0 |
Konůpka Petr | 4 | 1 |
Kupsa Michal | 4 | 4 |
Mach Ondřej | 8 | 1 |
Mařík Lukáš | 7 | 5 |
Palcr František | 10 | 9 |
Pešek Michal | 11 | 3 |
Pick Milan | 9 | 0 |
Pokluda Vítězslav | 7 | 1 |
Vodička Filip | 11 | 0 |
Vrbovský Martin | 5 | 0 |