Domácí díky lepší první půli zaslouženě vyhráli.
Zdeněk Turyna – Lubor Klouda, David Kratochvíl, Martin Richter, Jan Říha, David Rozvald, Tomáš Sadílek, Miloslav Sejrek vs Vladimír Dubský – Daniel Dvořák, Jaroslav Kolanda, Vitaliy Petrun, Tomáš Petržela, Pavel Vacek, Jan Vlk, Marcel Zanusso
11. 6. 18 19:30 HOSTI Partizan Praha VET Dřevosprint SC 10. 0:4 (0:1)
Hosté rozhodli utkání ve druhé půli díky střelci Bokůvkovi.
Partizan Praha VET Dřevosprint SC
Vladimír Dubský – Martin Boledovič, Jaroslav Kolanda, Vitaliy Petrun, Tomáš Petržela, Pavel Vacek, Jan Vlk vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Pavel Kačírek, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Jaromír Tomaides
3., 31., 37., 39. Pavel Bokůvka
4. 6. 18 20:45 HOSTI Partizan Praha VET Traktor Praha VET 9. 1:4 (1:0)
První poločas patřil domácím, kteří ovšem nedokázali vstřelit více než jeden gól. Ve druhém poločase se hra obrátila a Traktor zaslouženě zvítězil.
Partizan Praha VET Traktor Praha VET
Pavel Vacek – Petr Dirbák, Vladimír Dubský, Lorenc Hysi, Jaroslav Kolanda, Jan Vlk, Marcel Zanusso vs Michal Vrňák – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Milan Klégr , Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Richard Starý, František Stolař, Luděk Tobola
15. Lorenc Hysi 34., 48., 58. František Stolař
38. Richard Starý
21. 5. 18 18:15 HANSP Flamengo CR VET Partizan Praha VET 8. 8:2 (4:2)
Flamengo si zcela zaslouženě doběhlo pro jasné vítězství.
Flamengo CR VET Partizan Praha VET
Karel Řezáč – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Martin Novák, Miroslav Pecháček, Daniel Šimberský, František Vykysalý, David Zábranský vs Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Jaroslav Kolanda, Pavel Kopřivík, Vitaliy Petrun, Jan Vlk, Jan Zedníček
13., 57. Daniel Šimberský
16., 17., 26. David Zábranský
31. Karel Haškovec
32. František Vykysalý
43. Martin Novák
21., 29. Jaroslav Kolanda
14. 5. 18 20:45 HOSTI Partizan Praha VET Eukaryota 2.LKW VET 7. 2:3 (2:2)
Domácí vlétli na svého soupeře hned od začátku zápasu a během dvanácti minut se dostali do dvougólového vedení. Hosté ale přišli na to, jak na svého soupeře a do konce zápasu se jim podařilo otočit výsledek ve svůj prospěch. Tento zápas by si zasloužil remízu. Svoboda
Partizan Praha VET Eukaryota 2.LKW VET
Pavel Vacek – Martin Boledovič, Vladimír Dubský, Martin Oulehla, Tomáš Petržela, Daniel Sokolíček, Milan Steiner, Marcel Zanusso vs Milan Pick – Jiří Kawalec, František Palcr, Michal Pešek, Vítězslav Pokluda, Filip Vodička, Martin Vrbovský
1. Martin Oulehla
12. Martin Boledovič
20., 50. František Palcr
28. Vítězslav Pokluda
53. Michal Pešek
30. 4. 18 19:30 HOSTI Dřeváci Partizan Praha VET 6. 2:3 (2:3)
Sympatický výkon od obou mužstev. Partizáni byli o gól lepší. Filip Spišak, Nikolas Deči
Dřeváci Partizan Praha VET
Martin Vondráček – Pavel Kos, Milan Mužátko, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák vs Pavel Vacek – Vladimír Dubský, Daniel Dvořák, Jaroslav Kolanda, Pavel Kopřivík, Tomáš Petržela, Daniel Sokolíček, Milan Steiner, Marcel Zanusso
17. Milan Žák
30. Milan Mužátko
3., 10., 15. Milan Steiner
23. 4. 18 20:45 HOSTI Partizan Praha VET Bílý lev CF VET 5. 4:2 (3:1)
Bojovné utkání, v němž od začátku měli domácí mírně navrch a zaslouženě tak získali dva body.
Partizan Praha VET Bílý lev CF VET
Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Pavel Kopřivík, Martin Oulehla, Tomáš Petržela, Milan Steiner, Pavel Vacek, Jan Vlk, Marcel Zanusso, Jan Zedníček vs Jan SvobodaTomáš Dobrý, Dušan Kundrát, Martin Mašita, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Jakub Tománek, Michal Žoha
10. Jan Vlk
12., 21., 44. Milan Steiner
49 Pavel Kopřivík 29. Petr Páv
54. Jan Svoboda
16. 4. 18 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Partizan Praha VET 4. 3:3 (3:1)
Zápas na velmi dobré úrovni. Partizán lepší na balonu, Krysy hrozily z brejků. Remíza je zasloužená. Šťástka
Zlatý krysy FC Partizan Praha VET
Marek Poláček – Miroslav Bašta, Tomáš Danda, Lukáš Filo, Jaroslav Houzar, Ladislav Jančí, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda vs Pavel Vacek – Martin Boledovič, Daniel Dvořák, Pavel Kopřivík, Petr Novotný, Martin Oulehla, Tomáš Petržela, Michal Šejvl, Milan Steiner
7. Ladislav Jančí
26. Tomáš Danda
30. Miroslav Bašta
57 Jaroslav Houzar 28. Martin Oulehla
43. Martin Boledovič
56. Milan Steiner
9. 4. 18 20:45 HOSTI Partizan Praha VET Starci na chmelu A 3. 7:3 (1:2)
Po výborném prvním poločase, který Starci vyhráli 2:1, ve druhém poločase přenechali iniciativu na kopačkách Partizánům, kteří v závěru otočili skóre až na konečných 7:3.
Partizan Praha VET Starci na chmelu A
Pavel Vacek – Vladimír Dubský, Daniel Dvořák, Pavel Kopřivík, Daniel Sokolíček, Milan Steiner, Jan Vlk, Marcel Zanusso, Jan Zedníček vs Roman Janda – Jan Brož, Ladislav Eliáš, Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Milan Malík, Michal Nováček, Martin Pešek, Ivo Válal, Daniel Vostřez, Daniel Vrzák
21., 52., 58., 59. Milan Steiner
44., 51. Daniel Sokolíček
47. Vladimír Dubský
10. Milan Malík
19. Martin Pešek
54. Ladislav Eliáš
26. 3. 18 20:45 HOSTI Double United Partizan Praha VET 2. 4:3 (1:1)
Utkání hrané v rychlém tempu, ve kterém byli fotbalově i kombinačně lepším týmem hráči Partizanu. Vostatek