Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.6.18 | 19:15 | KORAB | Zlatý krysy FC Bílý lev CF VET | 11. | 5:4 |
Po 11.6.18 | 20:30 | KORAB | Traktor Praha VET Zlatý krysy FC | 10. | 4:0 |
Po 4.6.18 | 19:15 | ZAK | Starci na chmelu A Zlatý krysy FC | 9. | 8:1 |
Po 21.5.18 | 20:30 | KORAB | Zlatý krysy FC Double United | 8. | 3:3 |
Po 14.5.18 | 20:30 | KORAB | Slawoj Břevnov Zlatý krysy FC | 7. | 0:0 |
Po 30.4.18 | 19:15 | KORAB | Zlatý krysy FC Premiéra TV - Nowatron | 6. | 6:0 k. |
Po 23.4.18 | 20:45 | LITVI | Dřevosprint SC Zlatý krysy FC | 5. | 2:9 |
Po 16.4.18 | 20:30 | KORAB | Zlatý krysy FC Partizan Praha VET | 4. | 3:3 |
Po 9.4.18 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Zlatý krysy FC | 3. | 12:1 |
Po 26.3.18 | 20:30 | KORAB | Zlatý krysy FC Eukaryota 2.LKW VET | 2. | 3:3 |
Po 19.3.18 | 20:30 | KORAB | Dřeváci Zlatý krysy FC | 1. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flamengo CR VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:29 | 18 |
2. | Premiéra TV - Nowatron | 11 | 7 | 1 | 3 | 28:19 | 15 |
3. | Starci na chmelu A | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:31 | 12 |
4. | Zlatý krysy FC | 11 | 4 | 4 | 3 | 37:39 | 12 |
5. | Slawoj Břevnov | 11 | 4 | 3 | 4 | 39:32 | 11 |
6. | Bílý lev CF VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:30 | 11 |
7. | Traktor Praha VET | 11 | 3 | 4 | 4 | 22:24 | 10 |
8. | Dřevosprint SC | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:42 | 10 |
9. | Eukaryota 2.LKW VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 27:32 | 9 |
10. | Dřeváci | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:39 | 9 |
11. | Partizan Praha VET | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:39 | 8 |
12. | Double United | 11 | 2 | 3 | 6 | 23:45 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 30.5.18 | 18:00 | STER3 | KáGéčko B Dream team Praha AC (HL8H) |
St 30.5.18 | 19:15 | STER3 | OrangeBoom Gambrinus VH (HL7C) |
St 30.5.18 | 20:30 | STER3 | Tazmánští čertíci Airconquest F.F.C. (HL8G) |
Čt 21.6.18 | 18:00 | MALES | Orange Predators B Slamník I.USP (HL7G) |
Čt 21.6.18 | 19:15 | MALES | Pětka Hell Avalanche (HL8I) |
Čt 21.6.18 | 20:30 | MALES | Parta AC Inter Letná (HL8B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bašta Miroslav | 7 | 4 |
Danda Tomáš | 5 | 4 |
Filo Lukáš | 8 | 0 |
Houzar Jaroslav | 9 | 0 |
Houzar Ladislav | 1 | 0 |
Jančí Ladislav | 6 | 7 |
Kassl Viktor | 7 | 1 |
Kleisl Jiří | 7 | 8 |
Krejza Pavel | 1 | 0 |
Lanhaus Antonín | 6 | 0 |
Novák Václav | 3 | 1 |
Poláček Marek | 8 | 0 |
Svoboda Jiří | 8 | 0 |