Rozpis pískání, 3. liga, skupina B

Inter Lotyšák VET

St 30.5. 17:45 Mikulova MIKU2
St 30.5. 19:00 Mikulova MIKU2
St 30.5. 20:15 Mikulova MIKU2
Pa 22.6. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 22.6. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Kehar club VET

Út 17.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 17.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Po 21.5. 18:15 Aritma ARIT
Po 21.5. 19:30 Aritma ARIT
Čt 7.6. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 7.6. 20:15 Motorlet MOTO1

Turman VET

Čt 31.5. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 31.5. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 31.5. 20:15 Mikulova MIKU4
Čt 21.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 21.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Kulišáci CF VET

Po 26.3. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 26.3. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 26.3. 20:30 Koráb SC KORAB
St 23.5. 19:15 Štěrboholy STER2
St 23.5. 20:30 Štěrboholy STER2

Estudiantes VET B

St 28.3. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 28.3. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 28.3. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 23.5. 18:15 Děkanka DEKAN
St 23.5. 19:30 Děkanka DEKAN
St 23.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Křídla Ďáblic VET A

Čt 19.4. 19:00 Pražačka P2
Čt 19.4. 20:15 Pražačka P2
Čt 17.5. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 17.5. 20:45 Zákostelní ZAK
Čt 7.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Čt 7.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Paradentol 1990

St 28.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 28.3. 20:45 Běchovice 2 BECH
Ne 22.4. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 22.4. 17:30 Tempo FC TEMPO
Po 21.5. 19:00 Pražačka P1
Po 21.5. 20:15 Pražačka P1

Kliďas SFC

Čt 12.4. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 12.4. 20:30 Tempo FC TEMPO
St 9.5. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 9.5. 19:15 Hrabákova HRAB1
Ne 3.6. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 3.6. 16:15 Hanspaulka HANSP

Deko VET

Po 26.3. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 26.3. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Po 21.5. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 21.5. 20:30 Tempo FC TEMPO
Po 11.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 11.6. 19:30 Hanspaulka HANSP

Trenhos VET

St 21.3. 19:15 Štěrboholy STER1
St 21.3. 20:30 Štěrboholy STER1
Út 22.5. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 22.5. 19:15 Hrabákova HRAB1
Čt 14.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 14.6. 20:30 Malešice AFK MALES

Tamu Pua 1.FC VET

St 28.3. 19:00 Meteor 8 METE2
St 28.3. 20:15 Meteor 8 METE2
St 2.5. 18:15 Litvínovská LITVI
St 2.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 4.6. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 4.6. 20:15 Meteor 8 METE1

Frankie

St 28.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 28.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 28.3. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 18.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 18.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 18.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI