Rozpis pískání, 3. liga, skupina B

Inter Lotyšák VET

Út 4.9. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 4.9. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 4.9. 20:30 Malešice AFK MALES
St 28.11. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 28.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 28.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Kehar club VET

Út 18.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 18.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Út 25.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 25.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Ne 21.10. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 21.10. 17:30 Tempo FC TEMPO

Turman VET

St 31.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 31.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 31.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 28.11. 18:15 Aritma ARIT
St 28.11. 19:30 Aritma ARIT
St 28.11. 20:45 Aritma ARIT

Kulišáci CF VET

St 5.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 5.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 5.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 5.12. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
St 5.12. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 5.12. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Estudiantes VET B

St 31.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 31.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 31.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Pa 23.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 23.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 23.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Křídla Ďáblic VET A

Pa 7.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Pa 7.9. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 23.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 23.10. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Út 13.11. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 13.11. 19:15 Hrabákova HRAB2

Paradentol 1990

Čt 20.9. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 20.9. 20:30 Tempo FC TEMPO
Po 8.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 8.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 14.11. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 14.11. 19:15 Hrabákova HRAB1

Kliďas SFC

Čt 1.11. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 1.11. 20:15 Motorlet MOTO2
Út 27.11. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 27.11. 19:30 Stodůlky Sokol STOD

Deko VET

St 3.10. 19:00 Meteor 8 METE1
St 3.10. 20:15 Meteor 8 METE1
Ne 4.11. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 4.11. 12:30 Tempo FC TEMPO
St 5.12. 19:00 Děkanka DEKAN
St 5.12. 20:15 Děkanka DEKAN

Trenhos VET

St 24.10. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 24.10. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Út 20.11. 19:00 Pražačka P3
Út 20.11. 20:15 Pražačka P3

Tamu Pua 1.FC VET

St 26.9. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 26.9. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Pa 26.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 26.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 16.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 16.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Frankie

Po 10.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 10.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 10.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 17.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 17.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 17.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI