Seznam týmů, 3. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Turman VET oranžovo-černá
Trenhos VET zelená, tmavě modrá
Inter Lotyšák VET žlutá, modrá
Tamu Pua 1.FC VET modrá, oranžová
Paradentol 1990 černo-modrá, černo-zelená
Deko VET světle modrá, tmavě červená
Kulišáci CF VET žlutá, modrá
Křídla Ďáblic VET A bílo-fialová, fialovo-černá
Kliďas SFC bílá, zelená
Kehar club VET modro-žlutá, žlutá
Frankie černá, bílo-zlatá
Estudiantes VET B červeno-bílá, žluto-modrá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Křídla Ďáblic VET AParadentol 1990 Út 20.3. 17:00 DEKAN
Estudiantes VET BTurman VET Út 20.3. 18:00 KORAB
Kliďas SFCTamu Pua 1.FC VET Út 20.3. 18:15 ARIT
FrankieTrenhos VET Út 20.3. 20:45 HOSTI
Kehar club VETInter Lotyšák VET Čt 22.3. 19:30 ARIT
Kulišáci CF VETDeko VET Út 8.5. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Estudiantes VET BFrankie Út 27.3. 18:00 KORAB
Turman VETDeko VET Út 27.3. 18:00 ZAK
Paradentol 1990Kulišáci CF VET Út 27.3. 18:15 BECH
Trenhos VETKehar club VET Út 27.3. 19:30 HOSTI
Tamu Pua 1.FC VETKřídla Ďáblic VET A Út 27.3. 20:45 ARIT
Inter Lotyšák VETKliďas SFC Čt 29.3. 18:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Deko VETParadentol 1990 Út 3.4. 17:00 DEKAN
Kehar club VETEstudiantes VET B Út 3.4. 18:00 KORAB
Kulišáci CF VETTamu Pua 1.FC VET Út 3.4. 18:15 BECH
Kliďas SFCTrenhos VET Út 3.4. 19:30 HOSTI
FrankieTurman VET Út 3.4. 20:45 HOSTI
Křídla Ďáblic VET AInter Lotyšák VET Čt 5.4. 18:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Turman VETParadentol 1990 Út 10.4. 17:00 DEKAN
Estudiantes VET BKliďas SFC Út 10.4. 18:00 KORAB
Inter Lotyšák VETKulišáci CF VET Út 10.4. 18:15 BECH
Tamu Pua 1.FC VETDeko VET Út 10.4. 18:15 HANSP
Trenhos VETKřídla Ďáblic VET A Út 10.4. 19:30 HOSTI
FrankieKehar club VET Út 10.4. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Paradentol 1990Tamu Pua 1.FC VET Út 17.4. 17:00 DEKAN
Křídla Ďáblic VET AEstudiantes VET B Út 17.4. 18:00 KORAB
Kulišáci CF VETTrenhos VET Út 17.4. 18:15 BECH
Kliďas SFCFrankie Út 17.4. 20:45 HOSTI
Kehar club VETTurman VET St 18.4. 20:15 ZABEH
Deko VETInter Lotyšák VET Čt 19.4. 18:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Turman VETTamu Pua 1.FC VET Út 24.4. 17:00 HANSP
Estudiantes VET BKulišáci CF VET Út 24.4. 18:00 KORAB
Trenhos VETDeko VET Út 24.4. 19:30 HOSTI
Inter Lotyšák VETParadentol 1990 Čt 26.4. 18:15 HANSP
Kehar club VETKliďas SFC Čt 26.4. 20:15 MIKU4
FrankieKřídla Ďáblic VET A Út 8.5. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Tamu Pua 1.FC VETInter Lotyšák VET Út 1.5. 17:00 HANSP
Paradentol 1990Trenhos VET Út 1.5. 17:00 DEKAN
Deko VETEstudiantes VET B Út 1.5. 18:00 KORAB
Kulišáci CF VETFrankie Út 1.5. 18:15 BECH
Křídla Ďáblic VET AKehar club VET St 2.5. 19:15 HRAB2
Kliďas SFCTurman VET Út 8.5. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Estudiantes VET BParadentol 1990 Út 15.5. 18:00 KORAB
Kehar club VETKulišáci CF VET Út 15.5. 18:15 BECH
Trenhos VETTamu Pua 1.FC VET Út 15.5. 19:30 HOSTI
FrankieDeko VET Út 15.5. 20:45 HOSTI
Kliďas SFCKřídla Ďáblic VET A St 16.5. 17:45 MIKU2
Turman VETInter Lotyšák VET Čt 17.5. 18:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Tamu Pua 1.FC VETEstudiantes VET B Út 29.5. 17:00 HANSP
Paradentol 1990Frankie Út 29.5. 17:00 DEKAN
Kulišáci CF VETKliďas SFC Út 29.5. 18:15 BECH
Křídla Ďáblic VET ATurman VET St 30.5. 20:45 LITVI
Inter Lotyšák VETTrenhos VET Čt 31.5. 18:15 HANSP
Deko VETKehar club VET Čt 31.5. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Kehar club VETParadentol 1990 Út 5.6. 17:00 DEKAN
Estudiantes VET BInter Lotyšák VET Út 5.6. 18:00 KORAB
Křídla Ďáblic VET AKulišáci CF VET Út 5.6. 18:15 BECH
Turman VETTrenhos VET Út 5.6. 19:30 HOSTI
FrankieTamu Pua 1.FC VET Út 5.6. 20:45 HOSTI
Kliďas SFCDeko VET Čt 7.6. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Tamu Pua 1.FC VETKehar club VET Út 19.6. 20:15 MIKU1
Deko VETKřídla Ďáblic VET A Út 19.6. 20:15 P1
Trenhos VETEstudiantes VET B Út 19.6. 20:30 KORAB
Inter Lotyšák VETFrankie Út 19.6. 20:45 HOSTI
Paradentol 1990Kliďas SFC Út 19.6. 20:45 DEKAN
Kulišáci CF VETTurman VET Út 19.6. 20:45 BECH