St 28.3.18 18:15 HOSTI X-team Queen´s park club VET   (VL3C)
St 28.3.18 19:30 HOSTI Tatra 04 Queens Park Club   (HL2A)
St 28.3.18 20:45 HOSTI Homunculus Sipral Stars   (HL6D)
St 18.4.18 18:15 HOSTI Tazmánští čertíci Nevím FC   (HL8G)
St 18.4.18 19:30 HOSTI Pozdní sběr II Penco FC   (HL5D)
St 18.4.18 20:45 HOSTI Kolíci Podobraz   (HL8F)

19. 6. 18 20:45 HOSTI Inter Lotyšák VET A Frankie 11. 1:5 (1:2)
V prvním poločase byli hosté fotbalovější a vedli 2:1. Ve druhém poločase se sice domácí snažili, běhali, ale hosté byli v útoku lepší a po hezkých akcích vedli v 50. minutě už 4:1, přičemž několik šancí spálili. Nakonec zasloužená výhra, i když pro domácí příliš krutá. Plucar
Inter Lotyšák VET A Frankie
Roman Dobiáš – Daniel Brodský, Zbyněk Faukner, Jan Klofáč, Martin Kraus, Jan Malypetr, Václav Pabst vs Michal Vlk – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Martin Svěrák, Jan Tempel, Radek Tůma
14. Jan Malypetr 4., 35. Tomáš Křivánek
19. Pavel Blažek
50., 57. Radek Tůma
5. 6. 18 20:45 HOSTI Frankie Tamu Pua 1.FC VET 10. 2:4 (1:2)
Převahu v poli měli po celý zápas početnější domácí, hosté byli však efektivnější a proměnili hned své první dvě šance. Dvěma proměněnými brejky na začátku druhé půle domácím znovu odskočili, což s nimi viditelně otřáslo.
Frankie Tamu Pua 1.FC VET
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jiří Pergl, Martin Svěrák, Radek Tůma, Michal Vlk vs Jan Blažek – Michal Andrlík, Michal Beneš, Pavel Holan, František Jílek, Michal Šich, Pavel Synek, Petr Záhorský
16. Jiří Károly
44. Martin Svěrák
5., 7. Pavel Synek
33., 37. Michal Andrlík
29. 5. 18 17:00 DEKAN Paradentol 1990 Frankie 9. 1:2 (1:1)
Férové utkání, kde hosté měli více štěstí a utkání v závěru rozhodli ve svůj prospěch.
Paradentol 1990 Frankie
Martin Lepšík – Martin Bursík, Stanislav Hejhal, Petr Herman, Martin Hrbáček, Jiří Krejčík, Josef Petrásek, David Stuchlý, Tomáš Zdeněk vs Jan Pekárek – Pavel Franěk, Jiří Károly, Jiří Kokeš, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Martin Svěrák, Jan Tempel, Petr Tichý, Michal Vlk
18. Josef Petrásek 16. Tomáš Křivánek
53. Jan Páv
15. 5. 18 20:45 HOSTI Frankie Deko VET 8. 1:4 (1:2)
Jednoznačné utkání, kde od začátku bylo jasné, které mužstvo jde za vítězstvím.
Frankie Deko VET
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jan Pospíšil, Martin Svěrák, Michal Vlk vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán, Mykhaylo Sutula
12. Tomáš Křivánek 7., 54., 60. Jiří Krs
17. Milan Pulec
8. 5. 18 20:45 HOSTI Frankie Křídla Ďáblic VET A 6. 1:3 (0:2)
Hosté v úvodu odskočili do dvoubrankového vedení, které si hlídali skoro až do konce. Frankie snížili, v poslední minutě ale znovu inkasovali. Janča
Frankie Křídla Ďáblic VET A
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Jiří Károly, Jiří Kokeš, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Martin Svěrák, Jan Tempel, Radek Tůma, Michal Vlk vs Jaroslav Svoboda – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Martin Kopecký, Pavel Lejhanec, Tomáš Mrázek, Jan Yousif
58. Jiří Kokeš 7., 9. Tomáš Mrázek
60. Pavel Lejhanec
1. 5. 18 18:15 BECH Kulišáci CF VET Frankie 7. 0:6 (0:0)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 30. minutě po zranění dvou hráčů domácích.
Kulišáci CF VET Frankie
Michal Trojan – Ján Farkaš, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora vs Jan Pekárek – Jiří Károly, Jiří Kokeš, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jiří Pergl, Jan Pospíšil, Martin Svěrák, Jan Tempel, Radek Tůma, Michal Vlk
17. 4. 18 20:45 HOSTI Kliďas SFC Frankie 5. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání rozhodli výborní brankáři na obou stranách. Obě mužstva měla spousty šancí, ale brankáři a nemohoucnost střelců byli proti. Jiří Doležel
Kliďas SFC Frankie
Bohuslav Křeček – Jaroslav Baka, Jan Bárta, Petr Bárta, Tomáš Búřil, Michal Heisig, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Martin Pecha vs Jan Pekárek – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Jiří Károly, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Vladimír Püschner, Martin Svěrák, Jan Tempel, Michal Vlk
24. Jaroslav Baka 41. Jan Tempel
10. 4. 18 20:45 HOSTI Frankie Kehar club VET 4. 1:4 (1:2)
Až do 57. minuty bylo vše otevřené. Po třetím gólu Keharu už byla šance domácích na vyrovnání nulová.
Frankie Kehar club VET
Jan Pospíšil – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Martin Svěrák, Jan Tempel, Petr Tichý, Radek Tůma, Michal Vlk vs Petr Hanzl – Stanislav Barák, Jiří Beneš, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Martin Dražan, Jan Dupač, Jan Lepša, Petr Pergler, Martin Rieger, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek
15. Petr Tichý 7. Jan Sekerka
9., 60. Jan Lepša
57. Petr Pergler
3. 4. 18 20:45 HOSTI Frankie Turman VET 3. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
27. 3. 18 18:00 KORAB Estudiantes VET B Frankie 2. 1:3 (0:0)
Utkání bylo do poslední chvíle vyrovnané, rozhodly chyby domácích.
Estudiantes VET B Frankie
Vilém Hodulák – Milan Čihák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Jan Kůstka, Miroslav Michňa, David Nekvasil, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Jan Pekárek – Pavel Blažek, Jiří Kokeš, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Vladimír Püschner, Martin Svěrák, Jan Tempel, Radek Tůma, Michal Vlk
39. Tomáš Vích 39., 58. Vladimír Püschner
57. Tomáš Křivánek
20. 3. 18 20:45 HOSTI Frankie Trenhos VET 1. 1:3 (0:3)
Celkem vyrovnaný zápas, který díky lepšímu úvodu zvládli lépe hosté.
Frankie Trenhos VET
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Jiří Károly, Jiří Kokeš, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Martin Svěrák, Jan Tempel, Petr Tichý vs Tomáš Kůstka – Milan Čermák, Robert Charousek, Miroslav Dlouhý, Jaroslav Dvořáček, Václav Novák, Roman Sýkora