Rozpis pískání, 3. liga, skupina C

Čechie 12°

Čt 17.5. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 17.5. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 17.5. 20:15 Mikulova MIKU1
Čt 7.6. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 7.6. 20:15 Motorlet MOTO3

Po Útlumu 06

Út 29.5. 18:15 Aritma ARIT
Út 29.5. 19:30 Aritma ARIT
Út 29.5. 20:45 Aritma ARIT
Út 19.6. 19:30 Aritma ARIT
Út 19.6. 20:45 Aritma ARIT

Viktoria Bítovská VET A

St 30.5. 17:45 Mikulova MIKU4
St 30.5. 19:00 Mikulova MIKU4
St 30.5. 20:15 Mikulova MIKU4
Út 19.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 19.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Mamba club V

Út 20.3. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 20.3. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Čt 21.6. 18:15 Aritma ARIT
Čt 21.6. 19:30 Aritma ARIT
Čt 21.6. 20:45 Aritma ARIT

Vršáci VET

St 2.5. 18:15 Děkanka DEKAN
St 2.5. 19:30 Děkanka DEKAN
St 2.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 24.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 24.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 24.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Queen´s park club VET

Út 24.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 24.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 24.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 22.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 22.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 22.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI

X-team

Pa 8.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 8.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 25.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 25.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 25.6. 20:30 Zákostelní ZAK

Běchovičtí sršni A

Čt 22.3. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 22.3. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 22.3. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 12.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 12.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 12.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Tuscarora VET

Čt 29.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 29.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 30.4. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 30.4. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 29.5. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 29.5. 20:30 Štěrboholy STER1

Hertha ZMZ VET

Út 20.3. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 20.3. 19:15 Hrabákova HRAB1
Po 30.4. 18:15 Aritma ARIT
Po 30.4. 19:30 Aritma ARIT
Čt 31.5. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 31.5. 20:15 Motorlet MOTO2

Šachta UK VET

Út 3.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 3.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Ne 29.4. 16:15 Pražačka P1
Ne 29.4. 17:30 Pražačka P1
Út 12.6. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 12.6. 20:15 Mikulova MIKU4

Sananim Legends

Pa 18.5. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 18.5. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 6.6. 19:00 Pražačka P2
St 6.6. 20:15 Pražačka P2
Čt 28.6. 18:15 Pražačka P3
Čt 28.6. 19:30 Pražačka P3