Seznam týmů, 3. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
X-team žlutá, modrá
Vršáci VET černá, modro-bílá
Viktoria Bítovská VET A červeno-černá, oranžová
Tuscarora VET modro-bílá
Šachta UK VET černo-modrá, rudá
Queen´s park club VET červeno-černá, oranžová
Po Útlumu 06 černá, oranžová
Sananim Legends zeleno-bílá, černá
Mamba club V bílá, modrá
Hertha ZMZ VET černo-bílá, červená
Čechie 12° oranžová, zelená
Běchovičtí sršni A černo-žlutá, černo-bílá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Čechie 12°Vršáci VET St 21.3. 18:15 DEKAN
Mamba club VTuscarora VET St 21.3. 18:45 BIHOR
Po Útlumu 06Queen´s park club VET St 21.3. 19:00 P1
Běchovičtí sršni AX-team St 21.3. 19:15 SCBEC
Sananim LegendsŠachta UK VET Čt 22.3. 19:30 DEKAN
Hertha ZMZ VETViktoria Bítovská VET A Čt 22.3. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Vršáci VETHertha ZMZ VET St 28.3. 18:15 DEKAN
X-teamQueen´s park club VET St 28.3. 18:15 HOSTI
Tuscarora VETSananim Legends St 28.3. 18:45 BIHOR
Šachta UK VETPo Útlumu 06 St 28.3. 19:00 P2
Běchovičtí sršni AČechie 12° St 28.3. 19:15 SCBEC
Viktoria Bítovská VET AMamba club V Čt 29.3. 19:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Queen´s park club VETŠachta UK VET St 4.4. 18:15 HOSTI
Mamba club VVršáci VET St 4.4. 18:15 DEKAN
Po Útlumu 06Tuscarora VET St 4.4. 19:00 P3
Čechie 12°X-team Čt 5.4. 17:00 HANSP
Sananim LegendsViktoria Bítovská VET A Čt 5.4. 19:00 P1
Hertha ZMZ VETBěchovičtí sršni A Čt 5.4. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Vršáci VETSananim Legends St 18.4. 18:15 DEKAN
Tuscarora VETQueen´s park club VET St 18.4. 18:45 BIHOR
Běchovičtí sršni AMamba club V St 18.4. 19:15 SCBEC
X-teamŠachta UK VET Čt 19.4. 17:45 ZABEH
Viktoria Bítovská VET APo Útlumu 06 Čt 19.4. 19:00 P1
Čechie 12°Hertha ZMZ VET Čt 19.4. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Queen´s park club VETViktoria Bítovská VET A St 25.4. 18:15 HOSTI
Šachta UK VETTuscarora VET St 25.4. 18:45 BIHOR
Po Útlumu 06Vršáci VET St 25.4. 19:00 P2
Sananim LegendsBěchovičtí sršni A St 25.4. 19:15 SCBEC
Mamba club VČechie 12° Čt 26.4. 17:00 DEKAN
Hertha ZMZ VETX-team Čt 26.4. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Vršáci VETQueen´s park club VET St 11.4. 18:15 DEKAN
X-teamTuscarora VET St 2.5. 18:45 ARIT
Běchovičtí sršni APo Útlumu 06 St 2.5. 19:15 SCBEC
Čechie 12°Sananim Legends Čt 3.5. 18:15 HANSP
Viktoria Bítovská VET AŠachta UK VET Čt 3.5. 19:00 P1
Hertha ZMZ VETMamba club V Čt 3.5. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Šachta UK VETVršáci VET St 9.5. 18:15 DEKAN
Queen´s park club VETBěchovičtí sršni A St 9.5. 18:15 HOSTI
Tuscarora VETViktoria Bítovská VET A St 9.5. 18:45 BIHOR
Po Útlumu 06Čechie 12° St 9.5. 19:00 P2
Sananim LegendsHertha ZMZ VET Čt 10.5. 19:30 HOSTI
Mamba club VX-team Čt 10.5. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Čechie 12°Queen´s park club VET St 23.5. 18:15 HOSTI
Běchovičtí sršni AŠachta UK VET St 23.5. 19:15 SCBEC
Vršáci VETTuscarora VET St 23.5. 19:30 DEKAN
X-teamViktoria Bítovská VET A Čt 24.5. 19:00 P1
Hertha ZMZ VETPo Útlumu 06 Čt 24.5. 19:30 HOSTI
Mamba club VSananim Legends Čt 24.5. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Queen´s park club VETHertha ZMZ VET St 30.5. 18:15 HOSTI
Tuscarora VETBěchovičtí sršni A St 30.5. 19:00 METE2
Po Útlumu 06Mamba club V St 30.5. 19:00 P1
Viktoria Bítovská VET AVršáci VET Čt 31.5. 19:00 P1
Sananim LegendsX-team Čt 31.5. 19:00 ZABEH
Šachta UK VETČechie 12° Čt 31.5. 19:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Mamba club VQueen´s park club VET St 13.6. 18:15 HOSTI
X-teamVršáci VET St 13.6. 18:15 DEKAN
Čechie 12°Tuscarora VET St 13.6. 18:45 BIHOR
Sananim LegendsPo Útlumu 06 St 13.6. 19:00 P2
Běchovičtí sršni AViktoria Bítovská VET A St 13.6. 19:15 SCBEC
Hertha ZMZ VETŠachta UK VET Čt 14.6. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Vršáci VETBěchovičtí sršni A St 27.6. 19:00 METE1
Viktoria Bítovská VET AČechie 12° St 27.6. 19:00 P3
Tuscarora VETHertha ZMZ VET St 27.6. 19:00 ZABEH
Šachta UK VETMamba club V St 27.6. 19:00 MIKU1
Po Útlumu 06X-team St 27.6. 19:00 P2
Queen´s park club VETSananim Legends St 27.6. 19:30 HOSTI