Pá 18.5.18 18:15 STOD Gladiators Beroun Defect Praha   (HL4E)
Pá 18.5.18 19:30 STOD Hajduk Hůrka B Elita národa TJ   (HL8J)
St 6.6.18 19:00 P2 Fotbaloví bozi Blue Elephants   (HL8H)
St 6.6.18 20:15 P2 Ramutant CF K.T.S. FC   (HL4C)
Čt 28.6.18 18:15 P3 UNYP´s Blazers 64! FC Kobylisy B   (HL8E)
Čt 28.6.18 19:30 P3 Zachovalí Blizzard ZM VET   (VL4D)

27. 6. 18 19:30 HOSTI Queen´s park club VET Sananim Legends 11. 3:3 (2:2)
Domácí hráli bez střídání a proto hodně zapojovali do hry brankáře, Sananim čekal na brejky. Zápas skončil zaslouženou remízou.
Queen´s park club VET Sananim Legends
Vojtěch Kmoch – Petr Bělohlav, Radek Schnider, Pavel Smolák, Daniel Smrčka, Libor Zajíček vs Lukáš Turnovec – Tomáš Dojava, Jan Kočí, Jan Kolařík, Radim Šebestík, Martin Tůma, Tomáš Veselý
17., 19., 53. Daniel Smrčka 3., 29. Tomáš Veselý
44. Jan Kočí
13. 6. 18 19:00 P2 Sananim Legends Po Útlumu 06 10. 1:4 (1:1)
I když v úporném vedru, tak v tempu odehrané utkání, které díky lepšímu závěru vyhráli hosté.
Sananim Legends Po Útlumu 06
Lukáš Turnovec – Tomáš Dojava, Jan Kočí, Petr Kvapil, Radim Šebestík, Martin Tůma, Tomáš Veselý vs Miroslav Motl – Rostislav Korbel, Petr Šichor, Petr Vaněček, Vladimír Vodák, Miroslav Vostarek
29. Radim Šebestík 5. Rostislav Korbel
48. Miroslav Vostarek
51., 60. Vladimír Vodák
31. 5. 18 19:00 ZABEH Sananim Legends X-team 9. 8:2 (2:0)
Po vcelku vyrovnaném prvním poločase si domácí ve druhém vytvořili velké množství šancí. A přestože jich ještě spoustu neproměnili, zápas i tak jednoznačně ovládli.
Sananim Legends X-team
Lukáš Turnovec – Tomáš Dojava, Jan Kočí, Petr Kvapil, Radim Šebestík, Martin Tůma, Tomáš Veselý vs Pavel Pokorný – Vladimír Eichler, Pavel Fiala, Jaroslav Hrouda, Kamil Molnár, Ivan Šimáček, Miloslav Šujan
5., 33., 40., 45., 49. Radim Šebestík
15. Jan Kočí
37. Tomáš Veselý
49. Petr Kvapil
54. Vladimír Eichler
59. Miloslav Šujan
24. 5. 18 20:30 KORAB Mamba club V Sananim Legends 8. 4:5 (3:3)
Vyrovnané utkání, zvítězil šťastnější.
Mamba club V Sananim Legends
Tomáš Bartoněk – Jan Dostál, Milan Hes, Adrian Hrušovský, Petr Knap, Tomáš Slavík, Miloš Starý, Jiří Tryner vs Lukáš Turnovec – Tomáš Chrudimský, Tomáš Dojava, Jan Kočí, Petr Kvapil, Radim Šebestík, Tomáš Veselý
8., 11., 54. Tomáš Slavík
24. Jan Dostál
10., 17., 23., 40. Radim Šebestík
52. Jan Kočí
10. 5. 18 19:30 HOSTI Sananim Legends Hertha ZMZ VET 7. 4:2 (2:1)
Útočný fotbal z obou stran, Hertha mohla v závěru vyrovnat, ale místo toho počtvrté inkasovala. Rataj
Sananim Legends Hertha ZMZ VET
Lukáš Turnovec – Tomáš Dojava, Jan Kočí, Petr Kvapil, Radim Šebestík, Martin Tůma, Tomáš Veselý vs Jiří Kalinovský – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Tomáš Lisko, Martin Med, Jaroslav Novotný, Richard Šuta
16., 59. Radim Šebestík
29. Tomáš Veselý
50. Jan Kočí
20. Jiří Kacovský
56. Tomáš Lisko
3. 5. 18 18:15 HANSP Čechie 12° Sananim Legends 6. 8:2 (5:1)
Pěkný kombinační fotbal od obou mužstev. Čechie rychle vedla 4:0 a poločasový stav jasně stanovil, kdo je pánem na hřišti. Když domácí ve druhém poločase přidali další tři góly, bylo o jasném vítězství Čechie rozhodnuto. Hráno slušně, bez karet. Martin Lukšík, Václav Lukšík
Čechie 12° Sananim Legends
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Jaroslav Šácha, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Lukáš Turnovec – Tomáš Dojava, Jan Kočí, Tomáš Kratochvíl, Petr Kvapil, Martin Tůma, Tomáš Veselý
4., 13., 35., 40., 55. Petr Kniha
12., 18. Petr Kopička
15. Luboš Kasa
17. Jan Kočí
55. Tomáš Kratochvíl
25. 4. 18 19:15 SCBEC Sananim Legends Běchovičtí sršni A 5. 2:6 (0:4)
Bohužel domácí měli pouze 4 hráče v poli a tak o výsledku bylo rozhodnuto za pár minut.
Sananim Legends Běchovičtí sršni A
Lukáš Turnovec – Tomáš Dojava, Jan Kočí, Petr Kvapil, Tomáš Veselý vs Libor Šmída – Jiří Frey, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Martin Motyčka, Petr Váňa, Pavel Vokoun
35. Jan Kočí
38. Petr Kvapil
4. Jiří Frey
5., 27., 55. Jiří Klůna
6., 40. Pavel Vokoun
18. 4. 18 18:15 DEKAN Vršáci VET Sananim Legends 4. 5:2 (4:0)
Hostům dorazil pátý hráč do pole až ve 20. minutě a domácí do té doby využili početní převahu vedením 4:0. Při hře 5 na 5 se hra vyrovnala. Po pauze sice hosté snížili, domácí však vedení už nepustili. Hošek
Vršáci VET Sananim Legends
Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Ladislav Došlý, Jaroslav Gaudek, Zdeněk Grůša st., Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek, Marian Skrip vs Martin Tůma – Tomáš Chrudimský, Tomáš Dojava, Jan Kočí, Lukáš Turnovec, Tomáš Veselý
5. Petr Ježek
6. Vladislav Loskot
10., 20. Jaroslav Gaudek
55. Zdeněk Grůša st.
31. Tomáš Dojava
50. Tomáš Veselý
5. 4. 18 19:00 P1 Sananim Legends Viktoria Bítovská VET A 3. 2:6 (0:2)
Bítovská podala lepší výkon a zaslouženě vyhrála. Lukáš Mihula, Jakub Maršoun
Sananim Legends Viktoria Bítovská VET A
Martin Tůma – Tomáš Dojava, Jan Kočí, Petr Kvapil, Radim Šebestík, Lukáš Turnovec, Tomáš Veselý vs Libor Petřina – Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Milan Kejzlar, Jan Kreuzer, Patrik Laibl, Lubomír Peklanský, Zdeněk Soukup
41. Radim Šebestík
58. Petr Kvapil
10., 20. Milan Kejzlar
32., 40., 45., 60. Lubomír Peklanský
28. 3. 18 18:45 BIHOR Tuscarora VET Sananim Legends 2. 2:3 (1:2)
Domácí v úvodu těžili z menšího počtu protihráčů, když se přidal pátý bojovník na stranu hostů, hra se otočila.