7. Viktoria Bítovská VET A 11 5 0 6 42:37 10

St 30.5.18 17:45 MIKU4 ONBLACK Rošambo   (HL6F)
St 30.5.18 19:00 MIKU4 The Penguins 6:5 B Santa Tranta PC C   (HL3B)
St 30.5.18 20:15 MIKU4 Super Naděje A Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)
Út 19.6.18 19:30 CESMI Partizan Praha Indiana Team   (HL6E)
Út 19.6.18 20:45 CESMI Určitě team Vršovice Petřiny 09 FC   (HL7B)

27. 6. 18 19:00 P3 Viktoria Bítovská VET A Čechie 12° 11. 5:3 (2:1)
Utkání hrané v poklidném tempu rozhodla poslední desetiminutovka. Radek Vondráček, Tomáš Nosek
Viktoria Bítovská VET A Čechie 12°
Jiří Hlavín – Jiří Ditter, Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Patrik Laibl, Martin Papadopulos, Lubomír Peklanský, Martin Petřina vs Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha
10., 42., 57. Lubomír Peklanský
19. Martin Papadopulos
55. Jiří Ditter
14. Petr Kopička
34. Jan Hehejík
50. Martin Půlpán
13. 6. 18 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Viktoria Bítovská VET A 10. 5:3 (4:2)
Domácí dobře vstoupili do zápasu a počáteční náskok si dokázali udržet.
Běchovičtí sršni A Viktoria Bítovská VET A
Libor Šmída – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Martin Motyčka, Radek Taške, Petr Váňa, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Jiří Fiala – Michal Černoch, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Patrik Laibl, Lubomír Peklanský, Zdeněk Soukup
53. Lubomír Peklanský
31. 5. 18 19:00 P1 Viktoria Bítovská VET A Vršáci VET 9. 3:1 (2:0)
Velice vyrovnaný zápas, oba týmy měly spousty šancí. Rozhodl lepší střelecká koncovka, kterou měl v tomto zápase lepší tým domácích a zaslouženě vyhrál. Kohout
Viktoria Bítovská VET A Vršáci VET
Jiří Fiala – Michal Černoch, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Patrik Laibl, Martin Papadopulos, Lubomír Peklanský, Martin Petřina, Zdeněk Soukup vs Patrik Parikrupa – Jaroslav Gaudek, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Petr Ježek, Marian Skrip
27. Zdeněk Soukup
28. Lubomír Peklanský
53. Martin Papadopulos
33. Michal Janoška 47. Petr Ježek
24. 5. 18 19:00 P1 X-team Viktoria Bítovská VET A 8. 1:11 (0:5)
Domácí tým nastoupil jen se čtyřmi hráči v poli a úspěšně vzdoroval častým útokům hostů až do 21. minuty, kdy byl stav pouze 0:2. Viktoria přidala ještě před poločasem další tři branky a poločasový stav 0:5 nasvědčoval, že domácí utrží debakl. Domácí sice dobře bránili, ale dalším gólům už nezabránili. Domácí dali aspoň čestný gól až ve 47. minutě, ale hostující Hlubuček byl při střelecké chuti a upravil na konečných 1:11 z pohledu domácích. Martin Lukšík, Václav Lukšík
X-team Viktoria Bítovská VET A
Marek Podhorný – Petr Antal, Vladimír Eichler, Jaroslav Hrouda, Kamil Molnár vs Martin Papadopulos – Robert Hlubuček, Milan Kejzlar, Jan Kreuzer, Patrik Laibl, Lubomír Peklanský, Martin Petřina, Zdeněk Soukup
47. Vladimír Eichler 7., 40., 52., 57. Robert Hlubuček
21. Lubomír Peklanský
28., 36. Milan Kejzlar
29. Martin Papadopulos
30., 42. Jan Kreuzer
34. Zdeněk Soukup
9. 5. 18 18:45 BIHOR Tuscarora VET Viktoria Bítovská VET A 7. 2:0 (1:0)
Velmi slušné, vyrovnané utkání se šťastnou výhrou Tuscarory. Jiří Vítek, Milan Haramule
Tuscarora VET Viktoria Bítovská VET A
Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Bořivoj Kopečný, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior vs Jiří Fiala – Robert Hlubuček, Milan Kejzlar, Martin Petřina, Zdeněk Soukup
14. Pavel Šnajdr
36. Bořivoj Kopečný
3. 5. 18 19:00 P1 Viktoria Bítovská VET A Šachta UK VET 6. 6:0 (2:0)
Jednoznačně dominantní utkání ze strany domácích. Bylo hned jasné, že rozhodnou ve svůj prospěch. Janča
Viktoria Bítovská VET A Šachta UK VET
Libor Petřina – Michal Černoch, Robert Hlubuček, Milan Kejzlar, Jan Kreuzer, Patrik Laibl, Martin Papadopulos, Lubomír Peklanský, Martin Petřina vs David Kubricht – Martin Antošík, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil
5. Martin Papadopulos
29. Jan Kreuzer
47., 52., 54., 55. Lubomír Peklanský
25. 4. 18 18:15 HOSTI Queen´s park club VET Viktoria Bítovská VET A 5. 9:5 (2:2)
Zasloužená výhra domácích.
Queen´s park club VET Viktoria Bítovská VET A
Pavel Hrubeš – Petr Bělohlav, Vojtěch Kmoch, Petr Metzger, Petr Podrápský, Radek Schnider, Jaroslav Špírek vs Libor Petřina – Robert Hlubuček, Milan Kejzlar, Jan Kreuzer, Martin Papadopulos, Lubomír Peklanský, Zdeněk Soukup