Po 25.6.18 20:30 ZAK Nemesis VET Inter 2011   (VL2A)

27. 6. 18 19:00 P2 Po Útlumu 06 X-team 11. 6:2 (3:1)
Poslední zápas sezony si oba týmy užily.
Miroslav Motl – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Vladimír Vodák, Miroslav Vostarek vs Marek Podhorný – Petr Antal, Vladimír Eichler, Pavel Fiala, Jaroslav Hrouda, Kamil Molnár, Ivan Šimáček
46., 55. Petr Vaněček
28. Kamil Molnár
51. Jaroslav Hrouda
13. 6. 18 18:15 DEKAN X-team Vršáci VET 10. 2:6 (0:6)
Domácí vstoupili do utkání aktivněji a brzy vedli o čtyři branky. Tento náskok už jen navyšovali. Svoboda
X-team Vršáci VET
Marek Podhorný – Petr Antal, Vladimír Eichler, Pavel Fiala, Jaroslav Hrouda, Kamil Molnár, Pavel Pokorný, Ivan Šimáček vs Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Zdeněk Grůša st., Lukáš Hůlka, Michal Janoška, Petr Ježek, JIří Parýzek, Marian Skrip
29. Michal Janoška
31. 5. 18 19:00 ZABEH Sananim Legends X-team 9. 8:2 (2:0)
Po vcelku vyrovnaném prvním poločase si domácí ve druhém vytvořili velké množství šancí. A přestože jich ještě spoustu neproměnili, zápas i tak jednoznačně ovládli.
Sananim Legends X-team
Lukáš Turnovec – Tomáš Dojava, Jan Kočí, Petr Kvapil, Radim Šebestík, Martin Tůma, Tomáš Veselý vs Pavel Pokorný – Vladimír Eichler, Pavel Fiala, Jaroslav Hrouda, Kamil Molnár, Ivan Šimáček, Miloslav Šujan
5., 33., 40., 45., 49. Radim Šebestík
15. Jan Kočí
37. Tomáš Veselý
49. Petr Kvapil
54. Vladimír Eichler
59. Miloslav Šujan
24. 5. 18 19:00 P1 X-team Viktoria Bítovská VET A 8. 1:11 (0:5)
Domácí tým nastoupil jen se čtyřmi hráči v poli a úspěšně vzdoroval častým útokům hostů až do 21. minuty, kdy byl stav pouze 0:2. Viktoria přidala ještě před poločasem další tři branky a poločasový stav 0:5 nasvědčoval, že domácí utrží debakl. Domácí sice dobře bránili, ale dalším gólům už nezabránili. Domácí dali aspoň čestný gól až ve 47. minutě, ale hostující Hlubuček byl při střelecké chuti a upravil na konečných 1:11 z pohledu domácích. Martin Lukšík, Václav Lukšík
X-team Viktoria Bítovská VET A
Marek Podhorný – Petr Antal, Vladimír Eichler, Jaroslav Hrouda, Kamil Molnár vs Martin Papadopulos – Robert Hlubuček, Milan Kejzlar, Jan Kreuzer, Patrik Laibl, Lubomír Peklanský, Martin Petřina, Zdeněk Soukup
47. Vladimír Eichler 7., 40., 52., 57. Robert Hlubuček
21. Lubomír Peklanský
28., 36. Milan Kejzlar
29. Martin Papadopulos
30., 42. Jan Kreuzer
34. Zdeněk Soukup
10. 5. 18 20:15 ZABEH Mamba club V X-team 7. 6:0 k.
2. 5. 18 18:45 ARIT X-team Tuscarora VET 6. 6:3 (3:1)
Hezký zápas obou celků, musel se oběma týmům líbit. Hráči si užívali technické finesy a snažili se hrát pohledný fotbal. Několik tyčí a břeven pozlobilo brankáře obou týmů. Oboustranný čistý boj, nakonec X-team bral vítězství.
X-team Tuscarora VET
Marek Podhorný – Petr Antal, Vladimír Eichler, Pavel Fiala, Jaroslav Hrouda, Kamil Molnár, Ivan Šimáček, Miloslav Šujan vs Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior
55., 57. Martin Novotný
26. 4. 18 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET X-team 5. 3:3 (0:1)
Hosté hráli 4+1 a domácí se těžko dopracovali na remízu.
Hertha ZMZ VET X-team
Richard Šuta – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Tomáš Lisko, Martin Med, Jaroslav Novotný vs Pavel Fiala – Petr Antal, Jaroslav Hrouda, Kamil Molnár, Ivan Šimáček
43. Martin Med
51. Jaroslav Novotný
58. Jiří Havel
5., 49. Petr Antal
48. Kamil Molnár
19. 4. 18 17:45 ZABEH X-team Šachta UK VET 4. 2:2 (2:0)
Vyrovnané utkání s řadou nepřesností a zaslouženou remízou.
X-team Šachta UK VET
Marek Podhorný – Petr Antal, Vladimír Eichler, Pavel Fiala, Jaroslav Hrouda, Daniel Kadleček, Kamil Molnár, Ivan Šimáček vs David Kubricht – Martin Antošík, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil
18., 22. Kamil Molnár 50. Martin Antošík
54. Jan Zapotil
5. 4. 18 17:00 HANSP Čechie 12° X-team 3. 7:2 (3:2)
Zápas se zlomil ve 44. minutě, X-team nevyrovnal na 3:3 a pak už to tam Čechie nasypala soupeři, který nemohl střídat. Hošek
Čechie 12° X-team
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Petr Vítek vs Pavel Fiala – Vladimír Eichler, Jaroslav Hrouda, Daniel Kadleček, Pavel Pokorný, Ivan Šimáček
7., 56. Jiří Štróbl
15., 45. David Krejdl
26., 53. Petr Kopička
58. Petr Vítek
9. Vladimír Eichler
14. Pavel Pokorný
28. 3. 18 18:15 HOSTI X-team Queen´s park club VET 2. 2:11 (1:2)
Jednoznačné utkání ve prospěch hostů. Zasloužené vítězství QPC.
X-team Queen´s park club VET
Marek Podhorný – Petr Antal, Pavel Fiala, Jaroslav Hrouda, Daniel Kadleček, Kamil Molnár, Pavel Pokorný, Miloslav Šujan vs Pavel Hrubeš – Petr Bělohlav, Josef Průša, Radek Schnider, Daniel Smrčka, Jaroslav Špírek
16., 58. Pavel Fiala 21. Pavel Hrubeš
23., 31., 51. Josef Průša
33., 60. Jaroslav Špírek
37. Radek Schnider
39., 53. Petr Bělohlav
43., 55. Daniel Smrčka
21. 3. 18 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A X-team 1. 3:0 (1:0)
Rychlé, dynamické utkání, ale X-team neměl na střídání a to se v závěru zápasu projevilo. Stanislav Roček, Marek Seidel
Běchovičtí sršni A X-team
Libor Šmída – Jan Albrecht, Tomáš Eiselt, Jiří Frey, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Martin Motyčka, Radek Taške, Petr Váňa, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Marek Podhorný – Vladimír Eichler, Pavel Fiala, Jaroslav Hrouda, Daniel Kadleček, Kamil Molnár