Rozpis pískání, 3. liga, skupina D

FC Střešovice

Út 16.10. 18:00 Štěrboholy STER2
Út 16.10. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 16.10. 20:30 Štěrboholy STER2
Út 13.11. 17:45 Mikulova MIKU1
Út 13.11. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 13.11. 20:15 Mikulova MIKU1

Tycho de Brahe VET

Pa 21.9. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 21.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Pa 21.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 8.10. 18:15 Aritma ARIT
Po 8.10. 19:30 Aritma ARIT
Po 8.10. 20:45 Aritma ARIT

The Penguins 6:5 XXL

Út 18.9. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 18.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 8.10. 19:00 Pražačka P1
Po 8.10. 20:15 Pražačka P1
Po 29.10. 19:00 Pražačka P3
Po 29.10. 20:15 Pražačka P3

Reka Group - Calvados

Po 24.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 24.9. 20:45 Děkanka DEKAN
St 31.10. 19:30 Děkanka DEKAN
St 31.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 19.11. 19:00 Pražačka P1
Po 19.11. 20:15 Pražačka P1

Maverick VET

Ne 9.9. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 9.9. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 7.10. 13:45 Pražačka P2
Ne 7.10. 15:00 Pražačka P2
Ne 2.12. 13:45 Pražačka P2
Ne 2.12. 15:00 Pražačka P2

Tyran Saens 1.FC VET B

Ne 23.9. 18:45 Mikulova MIKU3
Po 29.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 29.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 19.11. 19:00 Pražačka P2
Po 19.11. 20:15 Pražačka P2

Hell´s Old Boys

Ne 7.10. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 7.10. 17:30 Běchovice 2 BECH
Ne 28.10. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 28.10. 20:00 Mikulova MIKU1
St 21.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 21.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI

STG Milovice

Ne 23.9. 16:15 Litvínovská LITVI
Ne 23.9. 17:30 Litvínovská LITVI
Čt 1.11. 19:00 Pražačka P2
Čt 1.11. 20:15 Pražačka P2
St 21.11. 19:00 Mikulova MIKU4
St 21.11. 20:15 Mikulova MIKU4

Demoliční četa VET

Pa 14.9. 18:00 Pražačka P1
Pa 14.9. 19:15 Pražačka P1
Pa 5.10. 18:00 Pražačka P2
Pa 5.10. 19:15 Pražačka P2
Čt 1.11. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 1.11. 20:15 Motorlet MOTO3

Morová rána 1.FC VET

Ne 16.9. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 16.9. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Po 22.10. 19:00 Pražačka P2
Po 22.10. 20:15 Pražačka P2
Ne 18.11. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 18.11. 16:15 Tempo FC TEMPO

Deportivo Estudiantil VET

Čt 6.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 6.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 24.9. 19:30 Běchovice 2 BECH

SS Hábula

Ne 30.9. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 30.9. 12:30 Zákostelní ZAK
So 20.10. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 20.10. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 11.11. 16:15 Pražačka P3
Ne 11.11. 17:30 Pražačka P3