Seznam týmů, 3. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Deportivo Estudiantil VET černá
SS Hábula červená, žlutá
FC Střešovice červená, modrá
Hell´s Old Boys oranžová, černá
Tyran Saens 1.FC VET B zlato-černá
STG Milovice červená, bílá
Tycho de Brahe VET modrá, červená
Morová rána 1.FC VET černá, bílo-modrá
Reka Group - Calvados červená, růžová
The Penguins 6:5 XXL žlutá, zeleno-bílá
Maverick VET bílo-černá, modro-červená
Demoliční četa VET červená

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
The Penguins 6:5 XXLFC Střešovice St 21.3. 18:15 HOSTI
Demoliční četa VETDeportivo Estudiantil VET St 21.3. 19:00 P2
Morová rána 1.FC VETTyran Saens 1.FC VET B Pa 23.3. 19:30 DEKAN
Tycho de Brahe VETSTG Milovice Ne 25.3. 17:30 DEKAN
Maverick VETSS Hábula Ne 25.3. 17:30 MIKU3
Reka Group - CalvadosHell´s Old Boys Ne 25.3. 20:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Demoliční četa VETMaverick VET St 4.4. 20:15 P2
Tyran Saens 1.FC VET BTycho de Brahe VET Pa 6.4. 19:00 ZABEH
Deportivo Estudiantil VETSTG Milovice Pa 6.4. 19:15 P2
Hell´s Old BoysMorová rána 1.FC VET Ne 8.4. 18:45 P3
SS HábulaThe Penguins 6:5 XXL Ne 8.4. 19:45 HOSTI
FC StřešoviceReka Group - Calvados Ne 8.4. 20:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Maverick VETDeportivo Estudiantil VET St 11.4. 19:00 P2
The Penguins 6:5 XXLDemoliční četa VET Čt 12.4. 19:30 HOSTI
STG MiloviceTyran Saens 1.FC VET B Pa 13.4. 19:00 ZABEH
Morová rána 1.FC VETFC Střešovice Pa 13.4. 19:30 BECH
Tycho de Brahe VETHell´s Old Boys Ne 15.4. 17:30 DEKAN
Reka Group - CalvadosSS Hábula Ne 15.4. 20:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo Estudiantil VETTyran Saens 1.FC VET B St 18.4. 19:00 P3
FC StřešoviceTycho de Brahe VET Pa 20.4. 19:30 DEKAN
Hell´s Old BoysSTG Milovice Ne 22.4. 18:45 BECH
Maverick VETThe Penguins 6:5 XXL Ne 22.4. 19:45 HOSTI
Demoliční četa VETReka Group - Calvados Ne 22.4. 20:00 ZAK
SS HábulaMorová rána 1.FC VET Ne 22.4. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
The Penguins 6:5 XXLDeportivo Estudiantil VET St 25.4. 19:00 P3
Morová rána 1.FC VETDemoliční četa VET Pa 27.4. 18:15 LITVI
Tyran Saens 1.FC VET BHell´s Old Boys Pa 27.4. 19:00 ZABEH
Tycho de Brahe VETSS Hábula Ne 29.4. 16:15 ZAK
Reka Group - CalvadosMaverick VET Ne 29.4. 20:00 ZAK
STG MiloviceFC Střešovice Pa 25.5. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo Estudiantil VETHell´s Old Boys Pa 4.5. 18:00 P2
Demoliční četa VETTycho de Brahe VET Pa 4.5. 18:15 LITVI
FC StřešoviceTyran Saens 1.FC VET B Pa 4.5. 19:00 ZABEH
Maverick VETMorová rána 1.FC VET Ne 6.5. 16:15 P3
SS HábulaSTG Milovice Ne 6.5. 18:45 BECH
The Penguins 6:5 XXLReka Group - Calvados Ne 6.5. 19:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Hell´s Old BoysFC Střešovice Pa 11.5. 18:15 HANSP
STG MiloviceDemoliční četa VET Pa 11.5. 18:15 LITVI
Tyran Saens 1.FC VET BSS Hábula Pa 11.5. 20:15 ZABEH
Tycho de Brahe VETMaverick VET Ne 13.5. 18:45 DEKAN
Morová rána 1.FC VETThe Penguins 6:5 XXL Ne 13.5. 19:45 HOSTI
Reka Group - CalvadosDeportivo Estudiantil VET Ne 13.5. 20:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo Estudiantil VETFC Střešovice St 16.5. 19:00 P1
Demoliční četa VETTyran Saens 1.FC VET B Pa 18.5. 19:30 LITVI
SS HábulaHell´s Old Boys So 19.5. 10:00 TEMPO
Maverick VETSTG Milovice Ne 20.5. 18:45 BECH
The Penguins 6:5 XXLTycho de Brahe VET Ne 20.5. 19:45 HOSTI
Reka Group - CalvadosMorová rána 1.FC VET Ne 20.5. 20:00 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Tyran Saens 1.FC VET BMaverick VET Čt 31.5. 20:15 ZABEH
Hell´s Old BoysDemoliční četa VET Pa 1.6. 18:00 ZAK
Morová rána 1.FC VETDeportivo Estudiantil VET Pa 1.6. 19:15 P2
FC StřešoviceSS Hábula So 2.6. 10:00 TEMPO
STG MiloviceThe Penguins 6:5 XXL Ne 3.6. 18:45 BECH
Tycho de Brahe VETReka Group - Calvados Ne 3.6. 20:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
The Penguins 6:5 XXLTyran Saens 1.FC VET B Čt 7.6. 19:30 HANSP
Demoliční četa VETFC Střešovice Pa 8.6. 18:00 ZAK
Deportivo Estudiantil VETSS Hábula Pa 8.6. 19:15 P2
Maverick VETHell´s Old Boys Ne 10.6. 15:00 ZAK
Morová rána 1.FC VETTycho de Brahe VET Ne 10.6. 17:30 DEKAN
Reka Group - CalvadosSTG Milovice Ne 10.6. 18:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
FC StřešoviceMaverick VET Pa 22.6. 19:15 P1
Tyran Saens 1.FC VET BReka Group - Calvados Pa 22.6. 19:15 ZAK
SS HábulaDemoliční četa VET Pa 22.6. 19:30 HANSP
Hell´s Old BoysThe Penguins 6:5 XXL Pa 22.6. 19:30 HOSTI
STG MiloviceMorová rána 1.FC VET Pa 22.6. 19:30 BECH
Tycho de Brahe VETDeportivo Estudiantil VET Pa 22.6. 19:30 DEKAN