Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 22.6.18 | 19:30 | DEKAN | Tycho de Brahe VET Deportivo Estudiantil VET | 11. | 0:6 k. |
Pá 8.6.18 | 19:15 | P2 | Deportivo Estudiantil VET SS Hábula | 10. | 1:0 |
Pá 1.6.18 | 19:15 | P2 | Morová rána 1.FC VET Deportivo Estudiantil VET | 9. | 0:1 |
St 16.5.18 | 19:00 | P1 | Deportivo Estudiantil VET FC Střešovice | 8. | 6:1 |
Ne 13.5.18 | 20:00 | ZAK | Reka Group - Calvados Deportivo Estudiantil VET | 7. | 0:3 |
Pá 4.5.18 | 18:00 | P2 | Deportivo Estudiantil VET Hell´s Old Boys | 6. | 1:0 |
St 25.4.18 | 19:00 | P3 | The Penguins 6:5 XXL Deportivo Estudiantil VET | 5. | 0:6 |
St 18.4.18 | 19:00 | P3 | Deportivo Estudiantil VET Tyran Saens 1.FC VET B | 4. | 2:0 |
St 11.4.18 | 19:00 | P2 | Maverick VET Deportivo Estudiantil VET | 3. | 1:8 |
Pá 6.4.18 | 19:15 | P2 | Deportivo Estudiantil VET STG Milovice | 2. | 3:1 |
St 21.3.18 | 19:00 | P2 | Demoliční četa VET Deportivo Estudiantil VET | 1. | 6:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deportivo Estudiantil VET | 11 | 10 | 0 | 1 | 38:9 | 20 |
2. | Hell´s Old Boys | 11 | 9 | 1 | 1 | 42:13 | 19 |
3. | STG Milovice | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:30 | 15 |
4. | Reka Group - Calvados | 11 | 6 | 2 | 3 | 46:28 | 14 |
5. | Demoliční četa VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 40:38 | 14 |
6. | SS Hábula | 11 | 6 | 0 | 5 | 37:34 | 12 |
7. | The Penguins 6:5 XXL | 11 | 6 | 0 | 5 | 28:32 | 12 |
8. | Morová rána 1.FC VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 41:37 | 10 |
9. | FC Střešovice | 11 | 3 | 2 | 6 | 32:51 | 8 |
10. | Tycho de Brahe VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 22:41 | 4 |
11. | Maverick VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 26:50 | 4 |
12. | Tyran Saens 1.FC VET B | 11 | 0 | 0 | 11 | 20:50 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 28.3.18 | 19:15 | STER1 | Sebranka FC VET Metro AFK VET (VL4C) |
St 28.3.18 | 20:30 | STER1 | OrangeBoom One Team, One Dream (HL7C) |
Út 8.5.18 | 19:00 | METE1 | Pavana AK A Friends Prague (HL5C) |
Út 8.5.18 | 20:15 | METE1 | Deportivo Estudiantil FC A Morová rána 1.FC (HL4D) |
Ne 3.6.18 | 18:30 | HOSTI | Basta fidli B Benda OFC (HL7K) |
Ne 3.6.18 | 19:45 | HOSTI | Tvoje máma FC Samson Žižkov 1.FC (HL8M) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Alegria Luis | 6 | 2 |
Castillo Jesus | 4 | 2 |
Formoso Pablo | 1 | 0 |
Gery Gonzalo | 4 | 0 |
Kamparmpakis Ioannis | 8 | 9 |
Lainez Lorenzo | 10 | 1 |
Mantilla Andres | 4 | 0 |
Matetič Vladislav | 2 | 0 |
Mina Giovanni | 10 | 0 |
Morais Selmo | 10 | 10 |
Olguín Rafael | 8 | 2 |
Rodriguez David | 7 | 2 |
Yazbek Gary | 9 | 0 |
Yazbekc Daladier | 5 | 1 |