Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 22.6.18 | 19:30 | BECH | STG Milovice Morová rána 1.FC VET | 11. | 3:2 |
Ne 10.6.18 | 18:45 | BECH | Reka Group - Calvados STG Milovice | 10. | 1:4 |
Ne 3.6.18 | 18:45 | BECH | STG Milovice The Penguins 6:5 XXL | 9. | 6:2 |
Pá 25.5.18 | 19:30 | BECH | STG Milovice FC Střešovice | 5. | 3:3 |
Ne 20.5.18 | 18:45 | BECH | Maverick VET STG Milovice | 8. | 2:7 |
Pá 11.5.18 | 18:15 | LITVI | STG Milovice Demoliční četa VET | 7. | 1:5 |
Ne 6.5.18 | 18:45 | BECH | SS Hábula STG Milovice | 6. | 0:6 |
Ne 22.4.18 | 18:45 | BECH | Hell´s Old Boys STG Milovice | 4. | 6:0 |
Pá 13.4.18 | 19:00 | ZABEH | STG Milovice Tyran Saens 1.FC VET B | 3. | 5:2 |
Pá 6.4.18 | 19:15 | P2 | Deportivo Estudiantil VET STG Milovice | 2. | 3:1 |
Ne 25.3.18 | 17:30 | DEKAN | Tycho de Brahe VET STG Milovice | 1. | 4:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deportivo Estudiantil VET | 11 | 10 | 0 | 1 | 38:9 | 20 |
2. | Hell´s Old Boys | 11 | 9 | 1 | 1 | 42:13 | 19 |
3. | STG Milovice | 11 | 7 | 1 | 3 | 41:30 | 15 |
4. | Reka Group - Calvados | 11 | 6 | 2 | 3 | 46:28 | 14 |
5. | Demoliční četa VET | 11 | 7 | 0 | 4 | 40:38 | 14 |
6. | SS Hábula | 11 | 6 | 0 | 5 | 37:34 | 12 |
7. | The Penguins 6:5 XXL | 11 | 6 | 0 | 5 | 28:32 | 12 |
8. | Morová rána 1.FC VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 41:37 | 10 |
9. | FC Střešovice | 11 | 3 | 2 | 6 | 32:51 | 8 |
10. | Tycho de Brahe VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 22:41 | 4 |
11. | Maverick VET | 11 | 2 | 0 | 9 | 26:50 | 4 |
12. | Tyran Saens 1.FC VET B | 11 | 0 | 0 | 11 | 20:50 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 8.4.18 | 18:45 | P1 | Valícíse Kojoti Drsný šrouby (HL5H) |
Ne 8.4.18 | 20:00 | P1 | Lord Mayor Idiot Kapr tým 86 B (HL3D) |
Čt 3.5.18 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Pražačka seniors B (SVL3C) |
Čt 3.5.18 | 19:00 | ZABEH | Indus Sporčestr City FC (HL5F) |
St 23.5.18 | 19:30 | STOD | Planners Prague FC A Notorlet Stodůlky (HL7E) |
St 23.5.18 | 20:45 | STOD | Pajzovna FC PAPE Dejvice (HL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bešta Josef | 4 | 5 |
Bohuš Jozef | 4 | 0 |
Dušek Josef | 9 | 1 |
Dušek Petr | 10 | 0 |
Fišer Ondřej | 2 | 0 |
Golovko Alexandr | 10 | 4 |
Havle Jaromír | 9 | 6 |
Kubíček Zdeněk | 9 | 1 |
Lacina Jakub | 4 | 2 |
Markovych Volodymyr | 7 | 5 |
Müller Jan | 10 | 5 |
Novák Zdeněk | 2 | 2 |
Rosecký Daniel | 10 | 1 |
Soukal Vítězslav | 9 | 9 |