Rozpis pískání, 4. liga, skupina A

Vyprahlo FC VET

St 26.9. 20:00 Litvínovská LITVI
St 26.9. 21:15 Litvínovská LITVI
Po 29.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 29.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 29.10. 20:45 Hanspaulka HANSP

Blesk VK VET A

St 7.11. 17:45 Mikulova MIKU1
St 7.11. 19:00 Mikulova MIKU1
St 7.11. 20:15 Mikulova MIKU1
Po 3.12. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 3.12. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 3.12. 20:15 Mikulova MIKU2

Věčná žízeň FC VET

Ne 9.9. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 9.9. 18:45 Hanspaulka HANSP
St 26.9. 19:00 Meteor 8 METE2
St 26.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 22.10. 19:00 Pražačka P1
Po 22.10. 20:15 Pražačka P1

Kikina bar 1.FC VET

Út 2.10. 19:00 Pražačka P2
Út 2.10. 20:15 Pražačka P2
Ne 11.11. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 11.11. 13:45 Hanspaulka HANSP
Po 3.12. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 3.12. 20:30 Malešice AFK MALES

Miminka AC VET

Pa 7.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 7.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Ne 21.10. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 21.10. 15:00 Zákostelní ZAK
Út 20.11. 19:00 Pražačka P1
Út 20.11. 20:15 Pražačka P1

Ugandská ťava VET

Út 23.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 23.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Čt 22.11. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 22.11. 20:15 Motorlet MOTO1

Blue devils VET

Po 3.9. 19:00 Pražačka P2
Po 3.9. 20:15 Pražačka P2
Út 6.11. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 6.11. 20:15 Meteor 8 METE2

Běchovičtí sršni B

Čt 20.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 20.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 20.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 11.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 11.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 11.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Exact old boys

Út 16.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 16.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Čt 8.11. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 8.11. 20:15 Motorlet MOTO3

Pavana AK VET

Pa 14.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 14.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 5.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 5.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 30.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 30.10. 20:45 Litvínovská LITVI

Pirelli VET

Út 11.9. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 11.9. 20:30 Motorlet MOTO2
Čt 4.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 4.10. 20:30 Tempo FC TEMPO