Rozpis pískání, 4. liga, skupina A

Vyprahlo FC VET

Út 3.4. 18:00 Štěrboholy STER2
Út 3.4. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 3.4. 20:30 Štěrboholy STER2
St 6.6. 17:45 Mikulova MIKU4
St 6.6. 19:00 Mikulova MIKU4
St 6.6. 20:15 Mikulova MIKU4

Blesk VK VET A

Út 22.5. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 22.5. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 22.5. 20:30 Malešice AFK MALES
St 13.6. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 13.6. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Věčná žízeň FC VET

Út 15.5. 18:00 Štěrboholy STER3
Út 15.5. 19:15 Štěrboholy STER3
Út 15.5. 20:30 Štěrboholy STER3
Út 19.6. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 19.6. 20:45 Litvínovská LITVI

Kikina bar 1.FC VET

St 11.4. 18:00 Štěrboholy STER1
St 11.4. 19:15 Štěrboholy STER1
St 11.4. 20:30 Štěrboholy STER1
Čt 31.5. 18:15 Aritma ARIT
Čt 31.5. 19:30 Aritma ARIT
Čt 31.5. 20:45 Aritma ARIT

Miminka AC VET

Ne 22.4. 16:15 Pražačka P2
Ne 22.4. 17:30 Pražačka P2
Út 22.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 22.5. 19:15 Hrabákova HRAB3
Čt 14.6. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 14.6. 20:15 Mikulova MIKU3

Ugandská ťava VET

Út 20.3. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 20.3. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 22.5. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 22.5. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Čt 14.6. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 14.6. 20:30 Tempo FC TEMPO

Blue devils VET

Po 23.4. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 23.4. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Ne 20.5. 13:45 Pražačka P2
Ne 20.5. 15:00 Pražačka P2
St 13.6. 19:30 Děkanka DEKAN
St 13.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Běchovičtí sršni B

Út 27.3. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 27.3. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 27.3. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 19.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 19.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 19.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Exact old boys

Po 7.5. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 7.5. 20:15 Meteor 8 METE2
Ne 27.5. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 27.5. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
St 6.6. 17:00 Děkanka DEKAN
St 6.6. 18:15 Děkanka DEKAN

Pavana AK VET

Út 10.4. 19:00 Pražačka P1
Út 10.4. 20:15 Pražačka P1
Čt 10.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 10.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 28.6. 18:15 Záběhlice ZABEH
Čt 28.6. 19:30 Záběhlice ZABEH

Pirelli VET

St 11.4. 19:30 Děkanka DEKAN
St 11.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 22.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 22.5. 20:45 Běchovice 2 BECH