Seznam týmů, 4. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Věčná žízeň FC VET šedá, červená
Ugandská ťava VET žlutá, oranžová
Pirelli VET červeno-černá
Pavana AK VET modro-bílá, červená
Miminka AC VET červená, modrá
Kikina bar 1.FC VET žlutá, modrá
Exact old boys žluto-černá, oranžová
Blue devils VET modro-bílá, černá
Blesk VK VET A modrá, žluto-modrá
Běchovičtí sršni B žluto-černá, bílá
Vyprahlo FC VET modrá, žlutá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Kikina bar 1.FC VETPirelli VET Po 19.3. 17:45 MIKU1
Miminka AC VETPavana AK VET Po 19.3. 19:00 METE2
Blue devils VETVěčná žízeň FC VET Po 19.3. 20:15 DABLI
Exact old boysUgandská ťava VET Po 19.3. 20:30 SCBEC
Blesk VK VET AVyprahlo FC VET Út 20.3. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Vyprahlo FC VETBlue devils VET Po 26.3. 19:00 P2
Věčná žízeň FC VETExact old boys Po 26.3. 19:00 MOTO3
Pirelli VETMiminka AC VET Po 26.3. 19:00 MIKU4
Ugandská ťava VETKikina bar 1.FC VET Po 26.3. 20:15 MIKU3
Běchovičtí sršni BBlesk VK VET A Po 26.3. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Pavana AK VETPirelli VET Po 9.4. 19:00 METE2
Kikina bar 1.FC VETVěčná žízeň FC VET Po 9.4. 19:00 MOTO3
Miminka AC VETUgandská ťava VET Po 9.4. 20:15 MIKU3
Blue devils VETBěchovičtí sršni B Po 9.4. 20:30 SCBEC
Exact old boysVyprahlo FC VET Po 9.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Vyprahlo FC VETKikina bar 1.FC VET Po 16.4. 17:45 ZABEH
Věčná žízeň FC VETMiminka AC VET Po 16.4. 19:00 MOTO2
Blesk VK VET ABlue devils VET Po 16.4. 20:15 MIKU4
Ugandská ťava VETPavana AK VET Po 16.4. 20:15 MIKU2
Běchovičtí sršni BExact old boys Po 16.4. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Exact old boysBlesk VK VET A Po 23.4. 18:00 SCBEC
Pavana AK VETVěčná žízeň FC VET Po 23.4. 19:00 METE2
Pirelli VETUgandská ťava VET Po 23.4. 20:15 MIKU3
Kikina bar 1.FC VETBěchovičtí sršni B Po 23.4. 20:30 SCBEC
Miminka AC VETVyprahlo FC VET Út 24.4. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Vyprahlo FC VETPavana AK VET Po 30.4. 17:45 ZABEH
Blesk VK VET AKikina bar 1.FC VET Po 30.4. 19:00 MIKU3
Věčná žízeň FC VETPirelli VET Po 30.4. 19:00 MOTO2
Blue devils VETExact old boys Po 30.4. 20:15 DABLI
Běchovičtí sršni BMiminka AC VET Po 30.4. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Kikina bar 1.FC VETBlue devils VET Po 7.5. 18:15 LITVI
Pirelli VETVyprahlo FC VET Po 7.5. 19:00 ZABEH
Miminka AC VETBlesk VK VET A Po 7.5. 19:15 TEMPO
Ugandská ťava VETVěčná žízeň FC VET Po 7.5. 20:15 MIKU3
Pavana AK VETBěchovičtí sršni B Po 7.5. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Exact old boysKikina bar 1.FC VET Po 21.5. 17:45 MIKU4
Vyprahlo FC VETUgandská ťava VET Po 21.5. 17:45 ZABEH
Blesk VK VET APavana AK VET Po 21.5. 19:00 METE2
Blue devils VETMiminka AC VET Po 21.5. 20:15 DABLI
Běchovičtí sršni BPirelli VET Po 21.5. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Pavana AK VETBlue devils VET Po 28.5. 19:00 METE2
Miminka AC VETExact old boys Po 28.5. 19:30 BECH
Věčná žízeň FC VETVyprahlo FC VET Po 28.5. 20:15 ZABEH
Ugandská ťava VETBěchovičtí sršni B Po 28.5. 20:30 SCBEC
Pirelli VETBlesk VK VET A Po 28.5. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Kikina bar 1.FC VETMiminka AC VET Po 11.6. 19:00 MIKU3
Blue devils VETPirelli VET Po 11.6. 20:15 DABLI
Blesk VK VET AUgandská ťava VET Po 11.6. 20:15 MIKU1
Exact old boysPavana AK VET Po 11.6. 20:30 ZAK
Běchovičtí sršni BVěčná žízeň FC VET Po 11.6. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Ugandská ťava VETBlue devils VET Po 25.6. 17:45 MIKU4
Pirelli VETExact old boys Po 25.6. 18:00 ZAK
Pavana AK VETKikina bar 1.FC VET Po 25.6. 18:00 KORAB
Vyprahlo FC VETBěchovičtí sršni B Po 25.6. 18:15 BECH
Věčná žízeň FC VETBlesk VK VET A Po 25.6. 18:15 HANSP