Út 22.5.18 19:15 HRAB3 Radouč FC B Javorák plus   (SVL2A)
Čt 14.6.18 19:00 MIKU3 G.I.C La Plate de Cünde Sokol Picasso A   (HL2B)
Čt 14.6.18 20:15 MIKU3 Dehet Old 1.FC SUP Podolka FC SUP   (SVL3C)

11. 6. 18 19:00 MIKU3 Kikina bar 1.FC VET Miminka AC VET 10. 2:5 (2:3)
Miminka měla dost prostoru na hru i na střelbu a zaslouženě vyhrála. Janča
Pavel Klein – František Chval, Michal Ondrášek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Petr Sedlák, Michal Straširybka vs Zdeněk Reich – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Antonín Buriánek, Jiří Dlesk, Jan Dolejš, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička
9., 21. Tomáš Linka
40. Stanislav Hezina
57. Pavel Poustecký
28. 5. 18 19:30 BECH Miminka AC VET Exact old boys 9. 1:3 (0:0)
První poločas byl vyrovnaný, oba týmy nevyužily své šance. Druhý poločas se vše změnilo, domácí dali první gól, ale hosté odpověděli třemi góly a zaslouženě vyhráli.
Miminka AC VET Exact old boys
Zdeněk Reich – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Jiří Dlesk, Jan Dolejš, Stanislav Hezina, Tomáš Linka, Pavel Poustecký vs Pavel Hakl – Petr Debnár, Miloslav Hartman, Petr Matuška, David Müller, Petr Prokop, Dalibor Tužinčin, Pavel Zubatý
35. Tomáš Linka 42. Miloslav Hartman
52., 59. David Müller
21. 5. 18 20:15 DABLI Blue devils VET Miminka AC VET 8. 3:4 (1:2)
Poklidné utkání dvou vyrovnaně silných týmů, přičemž štěstí se přehouplo na stranu hostů, když na konci zápasu vstřelili po chybě domácích rozhodující branku a domácí již neměli čas odpovědět vyrovnávací brankou.
Blue devils VET Miminka AC VET
Petr Shíbal – Miroslav Charvát, Petr Lédl, Jaroslav Lehovec, Jiří Malát, Miloslav Nergl, Jan Plachý, Jiří Rohlík, Aleš Vrana vs Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Jiří Dlesk, Jan Dolejš, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička
27., 51. Petr Shíbal
37. Aleš Vrana
1. Tomáš Linka
23., 45. Jan Dolejš
58. Jiří Dlesk
7. 5. 18 19:15 TEMPO Miminka AC VET Blesk VK VET A 7. 3:7 (2:4)
Za pěkného počasí se hrálo živelné utkání, ve kterém ani jeden z týmů moc nebránil.
Miminka AC VET Blesk VK VET A
Zdeněk Reich – Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Jiří Dlesk, Jan Dolejš, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička vs Jan Polenka – Oldřich Dokoupil, Radim Kostka, Ivo Lehovec, Jindřich Ludmila, Tomáš Tikal, Dušan Urban
33. Radim Kostka
30. 4. 18 20:30 SCBEC Běchovičtí sršni B Miminka AC VET 6. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
24. 4. 18 19:00 P3 Miminka AC VET Vyprahlo FC VET 5. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Hosté hráli solidně, celý zápas v pěti a v poslední minutě málem brali oba body.
Miminka AC VET Vyprahlo FC VET
Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Jiří Dlesk, Jan Dolejš, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička vs Jiří Halík – Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
6. Pavel Poustecký
45. Milan Bartoň
14. Pavel Majer
26. Daniel Joska
16. 4. 18 19:00 MOTO2 Věčná žízeň FC VET Miminka AC VET 4. 5:1 (0:0)
Průměrné utkání skončilo vítězstvím týmu Věčná žízeň.
Věčná žízeň FC VET Miminka AC VET
Filip Fuchsa – Roman Čečák, Boris Damjanov, Pavel Kameš, Tomáš Kirbl, Václav Kozmík, Vladimír Kubert, Zdeněk Mikuš, Zdeněk Vajdl, Jan Zdich vs Zdeněk Reich – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Jan Dolejš, Tomáš Linka, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička
36., 43. Zdeněk Vajdl
39. Tomáš Kirbl
44. Roman Čečák
55. Pavel Kameš
51 Zdeněk Vajdl 56. Pavel Poustecký
9. 4. 18 20:15 MIKU3 Miminka AC VET Ugandská ťava VET 3. 3:1 (2:1)
Pohodové utkání, ve kterém hosté doplatili na to, že se nesešli v plném počtu.
Miminka AC VET Ugandská ťava VET
Zdeněk Reich – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Jiří Dlesk, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička vs Pavel Doubravský – Petr Hanzal, Robert Kaňka, Lukáš Křeček, Petr Vařeka
20. Tomáš Linka
26. Pavel Poustecký
32. Jiří Dlesk
16. Lukáš Křeček
26. 3. 18 19:00 MIKU4 Pirelli VET Miminka AC VET 2. 3:4 (1:3)
Tento zápas je důkazem toho, že i aktivnější a lepší tým může prohrát. Pirelli mělo po celý zápas mírnou převahu, ale své šance zahazovalo nebo překombinovalo. Naopak Miminka zejména v prvním poločase vytěžila z minima téměř maximum možného a nakonec se radují ze šťastného vítězství. Jan Karlík, Lukáš Navrátil
Pirelli VET Miminka AC VET
Ondřej Petroš – Petr Čáp, David Culek, Jaroslav Feit, Jiří Feit, František Kučera, Robert Medřický, Marek Šetina vs Zdeněk Reich – Miroslav Bartoš, Antonín Buriánek, Jiří Dlesk, Stanislav Hezina, Tomáš Linka, Martin Lněnička
22. Marek Šetina
36., 41. František Kučera
11., 12. Antonín Buriánek
29. Tomáš Linka
31. Miroslav Bartoš
19. 3. 18 19:00 METE2 Miminka AC VET Pavana AK VET 1. 0:2 (0:1)
Utkání proběhlo bez problémů. Brankář Kostorek předvedl hodně důležitých zákroků a velmi tak pomohl k vítězství svého týmu. Michal Lanči
Miminka AC VET Pavana AK VET
Zdeněk Reich – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Jiří Dlesk, Vlastimil Krkoška, Tomáš Linka, Antonín Štěpnička vs Tomáš Kostorek – Tomáš Dragoun, David Franěk, František Kryšpín, Zdeněk Kůs, Martin Rambousek, Alexandr Runt