St 6.6.18 17:45 MIKU4 HNK Praha FC Princ Praha FC   (HL6C)
St 6.6.18 19:00 MIKU4 Zelená liška TJ SUP A Veget FC SUP   (SVL1A)
St 6.6.18 20:15 MIKU4 Batalion 91 A Barclays   (HL4B)

25. 6. 18 18:15 BECH Vyprahlo FC VET Běchovičtí sršni B 11. 4:1 (3:0)
Domácí díky lepší práci s míčem zaslouženě vyhráli.
Jiří Halík – Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer vs Pavel Tomášek – Petr Fejl, Alan Hejma, Roman Hübl, Miroslav Kubát, Rudolf Kubín, Libor Šmída, Vojtěch Straka, Petr Váňa
18., 58. Jiří Halík
27. Bohumil Wasserbauer
50. Rudolf Kubín
28. 5. 18 20:15 ZABEH Věčná žízeň FC VET Vyprahlo FC VET 9. 3:1 (1:1)
Věčná žízeň udolala Vyprahlo. Po změně stran měla i více šancí. Byla lepší i na střely do brankové konstrukce.
Věčná žízeň FC VET Vyprahlo FC VET
Zdeněk Vajdl – Roman Čečák, Boris Damjanov, Tomáš Kirbl, Václav Kozmík, Vladimír Kubert, Zdeněk Mikuš, František Oravec, Jan Zdich vs Jiří Halík – Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
22., 52. František Oravec
44. Roman Čečák
29. Václav Leitermann
21. 5. 18 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Ugandská ťava VET 8. 11:3 (7:1)
Jednoznačný zápas. Ugandská ťava byla celý zápas jasně lepší a zaslouženě vyhrála.
Vyprahlo FC VET Ugandská ťava VET
Bohumil Wasserbauer – Jiří Halík, Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek vs Pavel Doubravský – Tomáš Burian, Aristotelis Caravanas, Petr Hanzal, Robert Kaňka, Lukáš Křeček, Jan Sechter, Petr Vařeka
45., 55. Petr Hanzal
7. 5. 18 19:00 ZABEH Pirelli VET Vyprahlo FC VET 7. 8:3 (4:1)
Vyprahlo plné ultraveteránů se snažilo, ale Pirelli si výhru pohlídali. Karel Erben, Martin Humpl
Pirelli VET Vyprahlo FC VET
Jaromír Blín – Petr Čáp, Jaroslav Feit, Jiří Feit, František Kučera, Robert Medřický, Marek Šetina vs Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek
60. Pavel Majer
30. 4. 18 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Pavana AK VET 6. 1:2 (0:1)
Podprůměrný a velmi pomalý fotbal. Hosté byli o kousek lepším týmem a připsali si těsnou výhru. Rosenberger
Vyprahlo FC VET Pavana AK VET
Jiří Halík – Radek Horáček, Václav Leitermann, Antonín Lustik, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Miroslav Rücker, Bohumil Wasserbauer vs Marek Kutina – David Franěk, Tomáš Kostorek, František Kryšpín, Zdeněk Kůs, Alexandr Runt
54. Pavel Majer 29., 44. František Kryšpín
24. 4. 18 19:00 P3 Miminka AC VET Vyprahlo FC VET 5. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Hosté hráli solidně, celý zápas v pěti a v poslední minutě málem brali oba body.
Miminka AC VET Vyprahlo FC VET
Antonín Buriánek – Milan Bartoň, Miroslav Bartoš, Jan Blažíček, Jiří Dlesk, Jan Dolejš, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička vs Jiří Halík – Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer
6. Pavel Poustecký
45. Milan Bartoň
14. Pavel Majer
26. Daniel Joska
16. 4. 18 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Kikina bar 1.FC VET 4. 5:6 (1:4)
Kikina bar vedla již 4:0 a zdálo se rozhodnuto. Vyprahlo ale zápas zdramatizovalo.
Vyprahlo FC VET Kikina bar 1.FC VET
Jiří Halík – Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer vs Pavel Klein – František Chval, Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Michal Straširybka
29. Jaroslav Pešek
33., 42., 58. Daniel Joska
55. Bohumil Wasserbauer
9., 19., 25. Petr Sedlák
11., 50., 60. Tomáš Jílek
9. 4. 18 20:45 BECH Exact old boys Vyprahlo FC VET 3. 3:6 (1:4)
Jednoznačné utkání ve prospěch mužstva Vyprahlo. Jiří Babica
Exact old boys Vyprahlo FC VET
Filip Bouřil – Petr Debnár, Pavel Hakl, Miloslav Hartman, Petr Matuška, David Müller, Pavel Procházka, Petr Prokop, Pavel Zubatý vs Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Daniel Joska, Pavel Majer, Bohumil Wasserbauer
52. Pavel Majer
26. 3. 18 19:00 P2 Vyprahlo FC VET Blue devils VET 2. 3:1 (0:1)
Vyrovnané utkání.
Vyprahlo FC VET Blue devils VET
Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Daniel Joska, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer vs Roman Libich – Jaroslav Hejný, Petr Lédl, Jiří Malát, Miloslav Nergl, Jan Plachý, Jiří Rohlík, Petr Shíbal, Václav Stuchl
40. Bohumil Wasserbauer
42., 54. Jaroslav Pešek
28. Petr Lédl
20. 3. 18 19:00 P3 Blesk VK VET A Vyprahlo FC VET 1. 3:3 (2:0)
Po vlažném úvodu patřily minuty prvního poločasu domácímu týmu, který převahu zužitkoval a vstřelil dva góly. Ve druhé půli Blesku došly síly a hostující Vyprahlo srovnalo skóre. Zajímavé a útoční utkání. Novotný
Blesk VK VET A Vyprahlo FC VET
Jan Polenka – Daniel Dvořák, Jiří Kostka, Radim Kostka, Jindřich Ludmila, Dušan Urban vs Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Radek Horáček, Daniel Joska, Pavel Majer, Jaroslav Pešek, Bohumil Wasserbauer