Rozpis pískání, 4. liga, skupina B

Felix club (seniors)

Čt 17.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 17.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 17.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 7.6. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 7.6. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 7.6. 20:15 Mikulova MIKU3

PFC Kodymka

Ne 8.4. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 8.4. 20:00 Běchovice 2 BECH
Ne 29.4. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 29.4. 20:00 Běchovice 2 BECH
Ne 20.5. 17:30 Běchovice 2 BECH
Ne 20.5. 18:45 Běchovice 2 BECH

Balabuška Old TJ

Pa 11.5. 18:00 Pražačka P1
Pa 11.5. 19:15 Pražačka P1
Po 28.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 28.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 28.5. 20:45 Litvínovská LITVI

Dejvický expres VET

St 28.3. 17:45 Mikulova MIKU3
St 28.3. 19:00 Mikulova MIKU3
St 28.3. 20:15 Mikulova MIKU3
St 30.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 30.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Daltonové VET

Čt 5.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 5.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 5.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 25.6. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 25.6. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 25.6. 20:45 Litvínovská LITVI

Studenti Praha FC VET

Ne 25.3. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 25.3. 17:30 Mikulova MIKU4
Čt 26.4. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 26.4. 20:30 Tempo FC TEMPO
St 23.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 23.5. 19:15 Hrabákova HRAB2

Stýbla Ďáblic VET

Po 19.3. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 19.3. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 26.4. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 26.4. 20:15 Motorlet MOTO3
Po 14.5. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 14.5. 18:15 Děkanka DEKAN

Traktor humus VET B

Po 16.4. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 16.4. 20:30 Tempo FC TEMPO
Čt 17.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 17.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 5.6. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 5.6. 19:15 Hrabákova HRAB2

Touš KK

St 4.4. 17:45 Mikulova MIKU2
St 4.4. 19:00 Mikulova MIKU2
St 4.4. 20:15 Mikulova MIKU2
St 11.4. 17:45 Mikulova MIKU2
St 11.4. 19:00 Mikulova MIKU2
St 11.4. 20:15 Mikulova MIKU2

Křídla Ďáblic VET B

Út 1.5. 19:30 Aritma ARIT
Út 1.5. 20:45 Aritma ARIT
Po 21.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 21.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 14.6. 19:00 Pražačka P3
Čt 14.6. 20:15 Pražačka P3

TBC Lachtan VET

Pa 23.3. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 23.3. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
St 23.5. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 23.5. 19:15 Hrabákova HRAB1
St 13.6. 18:45 Aritma ARIT
St 13.6. 20:00 Aritma ARIT